Znikajace ściany

Zaglądnij tutaj, jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące różnorodnych aspektów tworzenia misji w edytorze Darkmod, jak też związanego z nimi oprogramowania i sprzętu.

Moderatorzy: peter_spy, timon

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Znikajace ściany

Post autor: timon »

Mam taki problem, znika mi ściana lub sufit ( to zależy czy dodam jeszcze jedną ścianę ).Tu można zobaczyć widok w edytorze a tu jak to wyglada w grze . Pozostałe zrzuty to efekt moich dotychczasowych dwóch zabaw z darkmodem.
Czy wiecie co może być przyczyną i jak to naprawić ?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Znikajace ściany

Post autor: Juliusz »

Podejrzewam, że i tak nie wiem, ale chętnie bym chociaż popatrzył na te zrzuty, które zamieściłeś, ale niestety jakiś błąd wyskakuje: logo Google oraz 503 SERVICE_UNAVAILABLE
Unable to process request.

Może zapytaj na forum darkmoda.

[ Dodano: 6 Grudzień 06, 18:12 ]
Dobra, udało mi się obejrzeć Twoje zrzuty (to był pewnie problem serwera jakiś). Nieźle się rozkręciłeś! Ile to w sumie lokacji tam jest? Bo chyba więcej niż jedna mapka, nie?

Tak jak wspomniał Sneaksie w tamtym wątku - przydałoby się rozjaśnić te czarne cienie, bo trochę zrzuty na tym tracą. Widziałeś może screeny Dziarskyego? Ładne oświetlenie, moim zdaniem, zrobił.

Przypomniałem sobie, że jeden gość też miał taki problem kiedyś, zajrzyj w ten wątek:
http://modetwo.net/darkmod/index.php?s= ... st&p=81419
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Znikajace ściany

Post autor: timon »

To dwie mapki. Do zrzutów z błędem to karczma, po zrzutach nowa mapa - dom bogatego mieszczucha.
A gdzie jest link do zrzutów Dziarskiego ? Ciemność była niezamierzona, dopiero uczę się jak uzyskać delikatne oświetlenie.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Znikajace ściany

Post autor: Juliusz »

timon pisze:A gdzie jest link do zrzutów Dziarskiego ?
Na forum darkmoda: http://modetwo.net/darkmod/index.php?s= ... st&p=91885

Właśnie przyjęli go do beta mapperów. :)
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Znikajace ściany

Post autor: Juliusz »

Timon - poradziłeś sobie z tym problemem? Jeśli tak, to co było przyczyną?
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Znikajace ściany

Post autor: timon »

Nie wiem co było przyczyną, wyciąłem cały korytarz i zbudowałem w innym miejscu.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ