Prima aprilis'owy żart

Zaglądnij tutaj, jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące różnorodnych aspektów tworzenia misji w edytorze Darkmod, jak też związanego z nimi oprogramowania i sprzętu.

Moderatorzy: peter_spy, timon

Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Prima aprilis'owy żart

Post autor: Dziarsky »

Wpadłem na to przed chwilą i nie chcę tego zgubić :).

Zróbmy jakiś totalnie "odjechany" update na kwiecień odnośnie moda poprzedzony jakimiś informacjami w stylu (mega wątek, zmiana klimatu, linia fabularna).
Wymyślmy coś kontrowersyjnego jak np. informację, że autorzy TDM kończą jednak pracę nad fabułą, w której pojawią się obcy albo elementy współczesne (elektronika itp.).
Można by przygotować jakieś modele wstawione do szybkich mapek w DR i wrzucić kilka screenów jako dowody.
Jakby rozpocząć to tak w połowie marca i wrzucać stopniowo to akurat 1 kwietnia można by wszystko zdementować :P

Co wy na to? ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Prima aprilis'owy żart

Post autor: Bukary »

Twój awatar to dopiero żart! Who the fuck is this? You? :)
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Prima aprilis'owy żart

Post autor: Dziarsky »

Przecie to nasza kochana Britnej Spirs :).
To jedna z jej najlepszych fotek (w moim mniemaniu) więc postanowiłem, że obdaruję Was tym pięknem, byście cieszyli oczy i dusza się radowała :P.

ps. w Temacie z poruszaniem się AI umieściłem wstępny tutorial ale forum dodało to do mojego ostatniego postu i nie wyświetliło jako nowość.
Obrazek
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Prima aprilis'owy żart

Post autor: Juliusz »

a propos 1 kwietnia - no, można pomyśleć o czymś takim, ale ja jakoś mam zbytnio głowę zaprzątniętą innymi rzeczami, żeby myśleć o tym z ponad kwartalnym wyprzedzeniem. :)
ps. w Temacie z poruszaniem się AI umieściłem wstępny tutorial ale forum dodało to do mojego ostatniego postu i nie wyświetliło jako nowość.
Zaraz zajrzę.
A swoją drogą wkurza mnie ta funkcja. Mam nadzieję, że da się ją wyłączyć jakoś. Zawsze jest tak, że w walce z przestępcami (tu: nabijaczami postów) cierpią niewinni ludzi (tu: piszący konkrety). Ja też Tobie odpisałem w ostatnim wątku, tym o FAQ i połączyło...
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Prima aprilis'owy żart

Post autor: Dziarsky »

Juliusz pisze:a propos 1 kwietnia - no, można pomyśleć o czymś takim, ale ja jakoś mam zbytnio głowę zaprzątniętą innymi rzeczami, żeby myśleć o tym z ponad kwartalnym wyprzedzeniem.
No ważne, że temat jest. Jak przyjdzie czas to coś wymyślimy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Prima aprilis'owy żart

Post autor: timon »

Przypominam wątek bo czasu coraz mniej 8-)
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Prima aprilis'owy żart

Post autor: Dziarsky »

Dzięki, pamiętam o tym :).
Niestety przełom marca i kwietnia będę miał bardzo zajęty (obrona itp.) więc nie wiem czy dam radę coś przygotować i czarować na forum.

Wiem na pewno, że trzeba przygotować fragment lokacji z połączeniem klasycznej "thiefowej"architektury i kilku nowoczesnych elementów z Doom3 tak by miało to charakter tej "nowoczesności", o która boją się wszyscy w tematach dotyczących Thief4 :).
Obrazek
ODPOWIEDZ