[VIDEO] Hattori

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

[VIDEO] Hattori

Post autor: Hattori »

Trochę się już tego porobiło, także zakładam osobny temat.
Moje thiefowe filmy na YT:


Thief-like Music Compilation

Thief-like Music Compilation - Part I: Thievery, Briefings, etc.


Thief-like Music Compilation - Part II: The Hammerites & the Mechanists


Thief-like Music Compilation - Part III: The Pagans


Thief-like Music Compilation - Part IV: The Keepers


Znasz jakieś utwory niepochodzące z Thiefa, a które brzmią tak, że pasowałyby jak ulał do tego uniwersum? Jeśli tak, to zapraszam cię do podsyłania swoich propozycji: w postach tego tematu, tego tematu http://thief-forum.pl/viewtopic.php?f=8&t=4829 bądź w komentarzach bezpośrednio pod filmem na YT. Zostań współautorem muzycznych, klimatycznych kompilacji rodem z Thiefa! :bj:
Te cztery filmy to nie jest moje ostatnie słowo. :-D W przyszłości być może ukaże się kolejne wydanie tego projektu - tj. kolejne 1-godzinne kompilacje tematyczne. Na razie jednak pierwszą fazę projektu uznaję za zakończoną - poczekam, aż ludzie pokomentują te filmy, podzielą się kolejnymi propozycjami muzycznymi i tak dalej. Kiedy ogarnę wszystkie zaległe sprawy życiowe* - wtedy spróbuję wrócić do niego.

* Za takowe uważałem również... stworzenie tego projektu. Był on swego rodzaju niespełnionym marzeniem łachera lubującego się w różnej muzyce. Teraz, kiedy sprzątam swoje inne zaległości życiowe, jedną z nich - powyższą - mogę już w tej chwili "odhaczyć". Nie wrócę do rozwijania tego projektu, dopóki pozostałe zaległości również nie zostaną zakończone. Mam nadzieję, że wiecie, o co mniej więcej mi chodzi. :)


Inne filmy

Thief tribute - Victoria


Thief tribute - In the Shadows



Cały mój kanał na YT:
https://www.youtube.com/channel/UCxo5Pu ... A/featured
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2018, 21:57 przez Hattori, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: [VIDEO] Hattori

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Oooo już od dawna nie miałem czego dodać do swojej playlisty z muzyką z Thiefa!
Obrazek
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: [VIDEO] Hattori

Post autor: Hattori »

Dzięki za odzew :) Jak wrażenia?

Dzisiaj opublikowałem kolejną część Kompilacji:

Thief-like Music Compilation - Part II: The Hammerites & the Mechanists

Link w pierwszym poście.
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: [VIDEO] Hattori

Post autor: darkonia »

Czekam na Pogan.
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: [VIDEO] Hattori

Post autor: Hattori »

A Młotków to już nie lza? :P

Btw, Poganie się już robią. Właściwie to już mam zmontowany i wyrenderowany film, teraz czeka on jedynie na upload do YT. Dobrze mi idzie praca nad tymi filmami, więc w tym tygodniu spodziewajcie się kolejnych nowości.
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: [VIDEO] Hattori

Post autor: darkonia »

Wybacz skrót myślowy. :)
Podoba mi się to, co robisz i nie mogę doczekać się kolejnych części. Po prostu za bardzo nakręciłam się na dziki, pogański ambient.
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: [VIDEO] Hattori

Post autor: Hattori »

Nie ma sprawy :) Cieszę się, widząc, że mój koncept podoba się innym łacherom. A co do dzikich rytmów, to myślę, że nie będziesz zawiedziona:

Thief-like Music Compilation - Part III: The Pagans

EDIT:
Żeby nie było, że post pod postem:

Thief-like Music Compilation - Part IV: The Keepers

Linki w pierwszym poście. :)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: [VIDEO] Hattori

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Słucham Twoich kompilacji regularnie, ale ostatnio spróbowałem policzyć do 4 i... brakuje mi numeru I :D Jest szansa, że wróci?
Obrazek
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: [VIDEO] Hattori

Post autor: Hattori »

Cześć,

Po pierwsze - dzięki za słowa uznania. Człowiek wrzucił sobie kiedyś jakieś filmy na YT, nie doglądał ich a tu się okazuje, że maja już po kilka tysi wyświetleń :D Miło słyszeć, że ktoś z tego korzysta.

Po drugie, sytuacja wygląda następująco:

- Najwyraźniej YT zablokował mi Cz.I z tytułu praw autorskich i nawet nie raczył mnie o tym poinformować,
- Ewentualny reupload nie jest w tej chwili możliwy, ponieważ nie zachowała mi się żadna kopia wyrenderowanego pliku filmowego, a ponowny jego render wymagałby ode mnie zbyt wielu czynności, na które najzwyczajniej nie mam czasu #dorosłeżycie
- Co jednak się zachowało, to oryginalne pliki muzyczne użyte w filmie - z którymi mogę się podzielić z Forumowiczami, poniżej link folderu na dysku Google:
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Chociaż tyle mogę zrobić. Gdyby ktoś widział, że nie działa - niech daje znać. Z łacherskim pozdrowieniem :sword:
ODPOWIEDZ