[LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett'a.

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Bluu
Skryba
Posty: 298
Rejestracja: 09 lipca 2011, 13:31
Lokalizacja: Deadwood

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett

Post autor: Bluu »

Wyszło chyba nawet lepiej niż pamiętnik Garretta. Nie ma co, idealni towarzysze do podróży :-D
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła - Chan
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett

Post autor: Hadrian »

Mnie te dawniejsze teksty z pamiętnika nie ruszają... Taki humor mnie nie bawi, więc zbytnio nie zamierzam czytać tego nowego fragmentu. No chyba, że ktoś mnie przekona ;)
Awatar użytkownika
Bluu
Skryba
Posty: 298
Rejestracja: 09 lipca 2011, 13:31
Lokalizacja: Deadwood

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett

Post autor: Bluu »

Cóż, to są teksty bardziej dla osób lubiących niewybredny humor ;)
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła - Chan
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Chyba się troszkę zestarzałem, bo jakoś mnie tak nie bawi jak kiedyś ;) Ale kilka pomysłów i tekstów doceniam, jak Bonsai, Truart czy Oko z zajebistym metalowym głosem :P
Obrazek
matilon
Młotodzierżca
Posty: 851
Rejestracja: 23 grudnia 2009, 13:41
Lokalizacja: Lublin

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett

Post autor: matilon »

A mi się podobało. Dobra czytanka przed całym dniem. :)
Jednak w tej części nie ma takiego "PIERDOLNIĘCA". :-D
Jini
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 10 lipca 2013, 00:05

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett

Post autor: Jini »

Maveral, JESTEŚ GENIALNY!

Nie pamiętam, żebym sie kiedyś tak śmiał czytając jakiś tekst – szczęka mnie boli od śmiechu! A jak pojawiło się Oko, to już siedziałem cały czas popłakany i rechotałem tak, że aż się mój brat pytał co mi jest :-D Trafiłeś idealnie w moje poczucie humoru i nie pozostaje mi nic innego jak napisać ci, że ten tekst jest po prostu mistrzowski! I pomyśleć, że o mały włos bym przeoczył ten pamiętnik... bo zacząłem czytać po prostu z nudów.

Proszę, powiedz że napisałeś lub napiszesz pamiętnik z T3, albo że będziesz kontynuował Druzynę Oka. Do dwóch pierwszych części na pewno będę wracał jeszcze wiele razy! :ok

PS. Aż się zarejestrowałem, żeby to napisać :)
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett

Post autor: Hadrian »

Witamy na forum :P

No ja ci powiem, że mnie to w ogóle nie bawi, nie rusza i nie zachwyca. Bardziej podobają mi się teksty Aena ;)
Jini
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 10 lipca 2013, 00:05

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett

Post autor: Jini »

adriannn pisze:Witamy na forum :P
Witam również :)
adriannn pisze:No ja ci powiem, że mnie to w ogóle nie bawi, nie rusza i nie zachwyca. Bardziej podobają mi się teksty Aena ;)
No cóż, na pewno jest to humor czarno-biały, czyli albo ktoś lubi "mięcho" i się przy tym dobrze bawi, albo ktoś nie lubi i go to nie rusza. Może przez to tak wielu ludziom jednak pamiętnik się spodobał. Ja dzis do tego wróciłem i znowu się śmiałem jak Garrett uciekał przy muzyce Black Sabbat, albo jak dostawał różnymi rzeczami w... twarz, ale przy tym co wyprawia Oko to po prostu płacze ze śmiechu :))

Przy okazji, skoro rekomendujesz teksty Aena, to pewnie przeczytam :)

I apel do Maverala (o ile tu jeszcze zagląda):
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett

Post autor: Keeper in Training »

Jini pisze:No cóż, na pewno jest to humor czarno-biały, czyli albo ktoś lubi "mięcho" i się przy tym dobrze bawi, albo ktoś nie lubi i go to nie rusza.
Witaj na forum, Jini. To tekst specyficzny, Maveral ma dużo dobrych pomysłów. Gdyby tylko wiązanki usunąć, byłoby w ogóle cudownie :D. Pamiętaj jednak, że każdy tekst czegoś uczy, dodaje nowe współrzędne na mapie doświadczeń i dlatego polecam Ci przeczytanie innych tekstów z Twórczości Fanowskiej. Znajdziesz tu też inne teksty Maverala, a poza tym zastęp innych utalentowanych łacherów :). Najciekawsze zbierane są w "Kronikach Strażników". Baw się dobrze i dodaj coś od siebie!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli z pamiętnika Garrett

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Usuwanie wiązanek, to ja cenzurowanie Wiedźmina lub Pulp Fiction. Nie wolno :)
Obrazek
ODPOWIEDZ