[LITERATURA] Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[LITERATURA] Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w

Post autor: Kapitan Smith »

del
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2013, 01:14 przez Kapitan Smith, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w

Post autor: marek »

Maveral o to nie jest, ale ujść ujdzie (w tłumie) :|
czyli niezbyt mi się podobało
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w

Post autor: Kapitan Smith »

OK :-D
Tylko dajcie mi wskazówkę:
Co z tego co się wam nie podobało podobało się wam najbardziej? :?:
Dla niewtajemniczonych: Który fragment tekstu był najlepszy, lub chociaż znośny?
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w

Post autor: Łucznik »

Kapitan Smith pisze:Wściekając się stół przewrócił się do góry nogami, krzesło wyleciało przez okno, a ten idiota wylądował dupą na sedesie.
to mi się najbardziej podobało
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w

Post autor: ShadowG »

Rzeczywiście nie za ciekawe. Po pierwsze: co ma Miasto ze strażnikami, złoto, robota u Ramireza i Viktoria wspólnego z Krzysztofem Ibiszem i "Grą w Ciemno"? Jeżeli chcesz łączyć elementy ze świata Thiefa i naszą rzeczywistością, rób to z głową i nie przesadzaj. Po drugie: skup się na temacie i zbytnio go nie "ubarwiaj". Napisałeś za długi wstęp. Tytuł opowiadania brzmi "Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w Ciemno ", a Ty zająłeś się opisem kradzieży mapy i dostania się do studia. Z samego teleturnieju zostało tu nie wiele. Po trzecie: nie używaj wulgaryzmów bez potrzeby. To nie czyni Twej pracy zabawniejszą. No i przyszła pora na podsumowanie. Przy tekstach Maverala brzuch mnie bolał ze śmiechu, przy tym nawet się nie uśmiechnąłem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w

Post autor: Kapitan Smith »

Dlatego pytam, czy robić drugą część, w której będzie tylko w "Grze w Ciemno", ale widać nie mam daru rozśmiesznia ludzi... ale jakby mój kolega z klasy tu przyszedł to już byście się tarzali po podłodze :))
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w

Post autor: ShadowG »

Starasz się naśladować styl Maverala, ale niestety styl to nie wszystko. Zastosuj się do moich rad(specjalistą w pisaniu parodii nie jestem, ale mnie więcej wiem co mi się podoba :-D ). Postaraj się również opisać Garretta jako zdezorientowanego całą sytuacją. Niech Garrett żyje w swoim świecie, a Ibisz w swoim. Może nie będzie to łatwe, ale jak się bardziej wysilisz...
Awatar użytkownika
Sutriw
Mechanista
Posty: 386
Rejestracja: 03 sierpnia 2005, 08:48
Lokalizacja: Piła

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w

Post autor: Sutriw »

Szczerze powiedziawszy nie czytałem wcześniejszych tematów z serii "Thief na wesoło". Tego opowiadania też do końca nie przeczytałem. :)
Mimo to rozochociłem się do napisania takiego czegoś. :) Jak będę miał czas to coś tam wystukam...

A, nie... Przypomniało mi się. Chyba początek jednego opowiadania czytałem. Nie wiem, czy to zachwalanego tu Maverala, ale zbytnio mi nie podeszło. Humor zbyt rubaszny.
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: [LITERATURA] Thief na wesoło, czyli Garrett w " Grze w

Post autor: ShadowG »

Nawet nie wiesz co tracisz :-D (oczywiście mówię tu o tekstach Maverala, Kapitan musi się jeszcze trochę bardziej postarać :) ). Może humor do najbardziej wyszukanych nie należy, ale podczas lektury zwijałem się ze śmiechu. Zresztą nie zawsze chce się człowiekowi myśleć nad czytanym tekstem, dlatego taki "lekki" styl jest w sam raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ