[LITERATURA] Gry zespołowe

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Bardzo przepraszam, ale zupełnie zgubiłem się w fabule i ją zapomniałem :( Przeczytam to całe jak już skończycie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Keeper in Training »

SPIDIvonMARDER pisze:Bardzo przepraszam, ale zupełnie zgubiłem się w fabule i ją zapomniałem :( Przeczytam to całe jak już skończycie ;)
Ja sobie trzymam na dysku zipy i chcę przerzucić na czytnik. Mam nadzieję, że się uda, bo czytanie na komputerze tego eposu nie jest najwygodniejsze ;) . A warto się natrudzić.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
ERH+
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 04:34
Lokalizacja: Kadath... ...w okolicach poduszki przed trzecią w nocy

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: ERH+ »

Caer pisze:Swoją drogą, kontynuację czyich przygód najchętniej byś widział?
Jeśli już mogę ingerować w wyroki boże, widziałbym żywą złodziejkę i... Archibalda (niezależnie ile on ma za uszami). Bliźniakom i całej historii zaszkodziłby happy end.
Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem.
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Caer »

No popatrz, nasze poglądy (prawie) się pokrywają ;).

I Carrie nie jest złodziejką. Doprawdy, nie wiem, skąd to przekonanie :chy.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Keeper in Training »

Caer pisze:No popatrz, nasze poglądy (prawie) się pokrywają ;).

I Carrie nie jest złodziejką. Doprawdy, nie wiem, skąd to przekonanie :chy.
Ja bym tam nie wierzyła panience :mru . Z takimi nigdy nic nie wiadomo!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Caer »

Której? ;)

Zresztą, którakolwiek by nie była, obie jesteśmy prawdomówne ("nigdy nie zmieniają prawdy, jedynie chowają ją w cieniu" ;) ).
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Keeper in Training »

Caer pisze:Której? ;)

Zresztą, którakolwiek by nie była, obie jesteśmy prawdomówne ("nigdy nie zmieniają prawdy, jedynie chowają ją w cieniu" ;) ).
Od początku mowa jest o Waszej bohaterce Carrie. A tak a propos, fajnie byłoby, żebyście zgodzili się na jakiś mały wywiad dotyczący fabuły, bo to wyjaśniłoby parę spraw. Moglibyście opublikować go np. na mojej stronie internetowej (prowadzę małą kawiarenkę literacką i niekomercyjny serwis z publikacjami, gdzie pojawiają się m. in. recenzje i wywiady). Tylko musielibyście się zastanowić, bo zgodnie z regulaminem witryny prawa autorskie i "credits" należą do autorów. No, nie dajcie się prosić! To już nie jest Thief, tylko Wasza wariacja na temat gry. Opowiedzcie coś o procesie tworzenia się tego kryminału. W końcu cieszy się tutaj dużą popularnością :rad !
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Caer »

Hm... nie wiem, jak tam Marecki, ale ja czuję się... onieśmielona ;).

Zresztą, ciągle twierdzę, że "dzieło" powinno bronić się samo, jeśli coś jest niejasne/niewytłumaczone/niedokończone, to tylko wina autorów. Mam nadzieję, że nam uda się jednak tego uniknąć ;).

Swoją drogą, Keeper, co się stało, że tak entuzjastycznie zabrałaś się za czytanie? Nie sądziłam, że tekst Cię zainteresuje ;).
Ostatnio zmieniony 04 marca 2011, 23:23 przez Caer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Caer »

Mordowania ciąg dalszy. Kto zginie w tym odcinku...? :)
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Keeper in Training »

Caer pisze: Swoją drogą, Keeper, co się stało, że tak entuzjastycznie zabrałaś się za czytanie? Nie sądziłam, że tekst Cię zainteresuje ;).
Czytanie na ekranie komputera "Gier..." jest uciążliwe, ale dzięki wykorzystaniu czytnika jestem po części szóstej :kwd . Brawo!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Caer »

Bum. Kolejny odcinek i kolejna ofiara ;).

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania na widowiskową śmierć, ERH+? :)
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Keeper in Training »

Caer pisze:Bum. Kolejny odcinek i kolejna ofiara ;).

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania na widowiskową śmierć, ERH+? :)
To mogę sobie przełożyć na czytnik, czy macie coś przeciwko? Dodam, że na ekranie Wasze długie teksty trudno się czyta. A chętnie dowiedziałabym się w końcu, jakie jest zakończenie eposu :kwd .

EDIT:

A właśnie, może to głupie pytanie, ale gdzie jest część siódma? Bo nie ma jej razem z pozostałymi.
Ostatnio zmieniony 30 marca 2011, 14:59 przez Keeper in Training, łącznie zmieniany 1 raz.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
ERH+
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 04:34
Lokalizacja: Kadath... ...w okolicach poduszki przed trzecią w nocy

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: ERH+ »

Jak zwykle dopracowane, nie ma się do czego przyczepić ;) . I widzę że tak wyczekiwane przeze mnie krew i truchła tylko dopełniają scenerii zamiast ją zakrzyczeć, z ociąganiem pożegnałem zaśnieżoną uliczkę. Świetnie sobie radzicie ze statycznymi opisami, dialogi są u was zawsze ciekawe, ale bez nich pojawia się nie mniej emocji w kreowanym świecie.
Trochę na opak wydał mi się opis generatorów na końcu, pewnie czytelnik miał się gubić w ich zawiłościach, ale dwa wykrzykniki dziwnie zdominowały opis nieożywionej materii... może tak miało być.
A śmierć? -Nie narzekam, ale po prostu reszta była fascynująca! Moje niezdrowe zainteresowanie rozkładem przechodzi na dietę.
Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem.
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Edversion »

Że tak zapytam, kiedy ukończycie swoje dzieło, tzn. zamkniecie je na amen?
Wolę przeczytać w jeden wieczór/noc, a nie urywkami, dlatego nie mogę się doczekać, aż zakończycie tę historię. :)
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Keeper in Training »

Edversion pisze:Że tak zapytam, kiedy ukończycie swoje dzieło, tzn. zamkniecie je na amen?
Wolę przeczytać w jeden wieczór/noc, a nie urywkami, dlatego nie mogę się doczekać, aż zakończycie tę historię. :)
Podpisuję się pod postem Edka. Kiedy kończycie? Możecie podać choćby przybliżony moment*?

*Jak zabraknie bohaterów, oczywiście :twisted: :)) !.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Caer »

Keeper in Training pisze:To mogę sobie przełożyć na czytnik, czy macie coś przeciwko?
Ależ proszę bardzo.

Keeper in Training pisze:A właśnie, może to głupie pytanie, ale gdzie jest część siódma? Bo nie ma jej razem z pozostałymi.
Część siódma... wyszła niejako przez przypadek. Tzn. miała być częścią części szóstej, ale trochę dużo jej wyszło, więc stworzyłam jeszcze jedną. Postaram się dodać opublikowany już fragment w najbliższej przyszłości.


ERH+, dziękujemy, dziękujemy, tak jakoś ciepło się na sercu zrobiło, mimo tego mrozu i trupów. Ja preferuję materię (już) nieożywioną jak jest już długo nieożywiona. Zboczenie zawodowe. Jaka jest Twoja wymówka? ;)

Edversion pisze:Że tak zapytam, kiedy ukończycie swoje dzieło, tzn. zamkniecie je na amen?
Wkrótce. Jak tylko dowiem się, czy to, co mam zamiar zrobić, jest fizycznie wykonalne ;).

Keeper in Training pisze:Podpisuję się pod postem Edka. Kiedy kończycie? Możecie podać choćby przybliżony moment*?
Nie. Bo potem będę musiała się z tego wywiązać. Wolę nie ryzykować ;).
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Keeper in Training »

Caer pisze:
Keeper in Training pisze:To mogę sobie przełożyć na czytnik, czy macie coś przeciwko?
Ależ proszę bardzo.

Keeper in Training pisze:A właśnie, może to głupie pytanie, ale gdzie jest część siódma? Bo nie ma jej razem z pozostałymi.
Część siódma... wyszła niejako przez przypadek. Tzn. miała być częścią części szóstej, ale trochę dużo jej wyszło, więc stworzyłam jeszcze jedną. Postaram się dodać opublikowany już fragment w najbliższej przyszłości.
O, bardzo dziękuję! Odpisuję dopiero teraz, bo mam przeczytane części od 1 do 6. Na Kindle'u chodzą idealnie! Powinniście zacząć promować Wasze urocze "gierki" ( :twisted: ) przez udostępnienie ich jako materiału darmowego na ich stronie. Jak skończycie, oczywiście.
Caer pisze:
Edversion pisze:Że tak zapytam, kiedy ukończycie swoje dzieło, tzn. zamkniecie je na amen?
Wkrótce. Jak tylko dowiem się, czy to, co mam zamiar zrobić, jest fizycznie wykonalne ;).

Keeper in Training pisze:Podpisuję się pod postem Edka. Kiedy kończycie? Możecie podać choćby przybliżony moment*?
Nie. Bo potem będę musiała się z tego wywiązać. Wolę nie ryzykować ;).
Brzmi ciekawie. A będziecie mogli wrzucić je tak, jak części 1-6? Bo te zipy był dużym udogodnieniem. Dziękuję i pozdrawiam!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
ERH+
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 04:34
Lokalizacja: Kadath... ...w okolicach poduszki przed trzecią w nocy

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: ERH+ »

Rok upłynął i jak na razie w rubryce kryminalnej nie wypłynęły żadne wzdęte trupy, przyznajcie się, wymordowaliście sobie nawzajem bohaterów i cały cały czas pracujecie nad cenzurą? ;)
Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem.
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Caer »

Już rok...? No popatrz, jak ten czas leci...

Nie, mordowanie wzajem bohaterów bez wcześniejszej konsultacji jest zabronione (choć Mareckiemu prawie się udało ;) ), poza tym Wielki Redaktor czuwa.

Sprawdź kronikę dzisiaj, może coś ciekawego znajdziesz :).
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Keeper in Training »

Caer pisze:Już rok...? No popatrz, jak ten czas leci...

Nie, mordowanie wzajem bohaterów bez wcześniejszej konsultacji jest zabronione (choć Mareckiemu prawie się udało ;) ), poza tym Wielki Redaktor czuwa.

Sprawdź kronikę dzisiaj, może coś ciekawego znajdziesz :).
Albo mam złego linka, albo nic nowego się nie pojawiło... Tęsknimy!!!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Caer »

Pojawiło, pojawiło. Tylko trzeba trochę poszukać ;).
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Caer »

Kolejne trupy wypływają na powierzchnię.

Wszyscy ci (są jeszcze tacy? ;) ), którzy mieli zamiar czytać w całości po zakończeniu pisania, mogą zabierać się do roboty. Dwa (albo i jeden) ostatni odcinek zostanie opublikowany w najbliższych dniach.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Hadrian »

Mogę wiedzieć jak długie to jest? Przeczytałem tylko prolog i chcę więcej, ale nie mam zamiaru czytać czegoś bardzo długiego na kompie. A drukowanie nie wchodzi u mnie w grę...
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Keeper in Training »

Faktycznie, da się! Caer, a mogłabym prosić w najbliższym czasie o PDF-a? Niezbyt się to wygodnie na forum czyta (poza tym chcę pokazać to cudeńko kilku znajomym). Odezwijcie się proszę, czy nie przeszkadzałoby to Wam.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: [LITERATURA] Gry zespołowe

Post autor: Caer »

adriannn pisze:Mogę wiedzieć jak długie to jest? Przeczytałem tylko prolog i chcę więcej, ale nie mam zamiaru czytać czegoś bardzo długiego na kompie. A drukowanie nie wchodzi u mnie w grę...
Krótsze niż Dark Age Hattoriego (naprawdę, sprawdziłam). I jakoś dałeś radę ;).

Keeper in Training pisze:Faktycznie, da się! Caer, a mogłabym prosić w najbliższym czasie o PDF-a? Niezbyt się to wygodnie na forum czyta (poza tym chcę pokazać to cudeńko kilku znajomym). Odezwijcie się proszę, czy nie przeszkadzałoby to Wam.
PDF będzie za kilka dni, zawrę w nim całość rozdziału siódmego i finał.

Opowiadanie jest publiczne, więc proszę bardzo. A tak, ciekawość, komu chcesz pokazać? :)
ODPOWIEDZ