T2 FM: Rose Cottage Spolszczenie

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

T2 FM: Rose Cottage Spolszczenie

Post autor: raven4444 »

Kilka razy było wspominane że przydały by się spolszczenia jednych z tych lepszych FMek. A więc jako że nie mam co robić przez pogodę (33 stopnie w cieniu a mnie szybko zabija taka temperatura) dziś od rana powoli sklecałem spolszczenie do Rose Cottage. Na pewno nie jest najlepsze ale to moje pierwsze spolszczenie więc proszę o krytykę. Oraz informuję że niezależnie od krytyki na 90% to nie jest moje ostatnie spolszczenie.

DOWNLOAD

Oczywiście to wersja testowa więc są możliwe różne błędy lub nieprzetłumaczenia. Więc proszę o raportowanie takich bugów, najlepiej ze screenem. Szczególnie mi chodzi o problemy z wyświetlaniem w księgach całego tekstu.
Znane błędy:
-cele misji są bez polskich znaków, mają one inną czcionkę której pliku nie mogę znaleźć.

Zdarzają się problemy z pobraniem pliku pod Firefoxem, pod Chrome i IE nie ma tego problemu.
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2010, 13:08 przez raven4444, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: T2 FM: Rose Cottage Spolszczenie

Post autor: Spidey »

Dobra robota. :ok Wyprzedziłeś mnie, bo już połowę przetłumaczyłem. :zdz
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
ODPOWIEDZ