Pomocy! Brak weny twórczej!

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Pomocy! Brak weny twórczej!

Post autor: Artass »

Problem w tym że od dawna chciałbym coś twórczego zrobić wreszcie... ale kompletnie nie mam weny! Nie chcę na siłę, bo efekty będą mizerne. Czytałem temat o Inspiracjach ale nic z tego. Wiem, że piszecie iż wena przyjdzie sama, ale ostatni raz pisałem... hmm... chyba grubo ponad rok temu. Na machinimę też nie starczy. Tak więc długo cierpię z powodu mojego przypadku. Czy znacie może jakieś babcine tudzież szamańskie sposoby by temu zaradzić?
Obrazek
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Pomocy! Brak weny twórczej!

Post autor: Edversion »

Próbowałeś odsłuchać soundtrack Thiefa?

Musisz jakby stać się jednością z tym światem złodzieja, poczuć się tak, jakbyś był jednym z ludzi w nim zawartych. Wyobraźnia musi się obudzić ze snu hmm.. letniego. ;)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Pomocy! Brak weny twórczej!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Jest temat o sposobach na wenę, w tym dziale zresztą. Poszukaj go ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Pomocy! Brak weny twórczej!

Post autor: Keeper in Training »

A zastanawiałeś się nad zapisaniem do teamu pisarskiego? Bo teraz jest reaktywacja oryginalnego Textcrossingu (to od niego zaczął się "Dokończ opowieść" tutaj i powinniście być tego świadomi) i szukamy partnerów. Tu znajdziesz pomoc. Smacznego!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ