Mój projekt też :)

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Caer »

No dobrze, jako że tworzenie strony idzie mi całkiem nieźle, niniejszym reaktywuję wątek. Czy ktoś ma jeszcze coś, co chciałby opublikować? Szczególnie poszukuję (:D) artykułów tudzież esejów (może ktoś popełnił?), a także twórczości plastycznej.

Ludzie! Nie chcecie być sławni?

PS. Strony jeszcze nie ma w internecie, zamierzam wysłać ją jak już będzie gotowa w całości, ale zapewniam, że wygląda przyzwoicie... :D Poza tym, mam zamiar dać linka na Krąg, więc postarajcie się! Co sobie o nas pomyślą fani anglojęzyczni (jak tylko nauczą się języka polskiego... :P:)???
tokaj
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 23:24
Lokalizacja: Czaniec

Re: Mój projekt też :)

Post autor: tokaj »

Oj nieładnie, moja droga. Podnosisz wątek, robisz nadzieję na stronkę, a potem sobie znikasz :?: A tu "szuflada" z tekstami pęka w szwach :wink: .
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Caer »

Taak? Ależ moja skrzynka równie niecierpliwie czeka na zawartość Twojej szuflady...
tokaj
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 23:24
Lokalizacja: Czaniec

Re: Mój projekt też :)

Post autor: tokaj »

No proszę, uderz w stół, a .... :)
Caer pisze:Taak? Ależ moja skrzynka równie niecierpliwie czeka na zawartość Twojej szuflady...
Spokojnie, w szufladzie jest jeszcze sporo miejsca (tak naprawdę jest prawie całkiem pusta :wink: ).

A skrzynki mailowe są cierpliwe, wiem to...
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: peter_spy »

Caer powiedz czy zbierasz materiały tylko jak to się mówi "thief-related" czy w ogóle radosną tfu-rczość Thiefowiczów? Bo jakby co to mogę podesłać to i owo... Zdjęcia, jakieś eseje (co prawda nie na temat Thiefa).

Pozdroofki,
Jud
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Caer »

Hm, chciałam, żeby strona była jednak "Thief-related", ale gdybym nadal trzymała się tego zdania, spokojnie zmieściłabym się na dwóch stroniczkach i to nie powiem, dzięki komu... (no, może trochę przesadzam, ale tylko trochę :)). Przyślij, zobaczymy, co da się z tym zrobić :P:. Tylko proszę nie przesadzać ze zdjęciami - mój modem mógłby tego nie wytrzymać...

PS. No, odezwał się jeden sprawiedliwy... :ok
tokaj
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 23:24
Lokalizacja: Czaniec

Re: Mój projekt też :)

Post autor: tokaj »

Caer pisze:ale gdybym nadal trzymała się tego zdania, spokojnie zmieściłabym się na dwóch stroniczkach i to nie powiem, dzięki komu... (no, może trochę przesadzam, ale tylko trochę ).
Ciekawe. Powiedz ;).

Mogę tylko obiecać, że jak stronka ruszy to coś podeślę (nie wszystko na raz, wszak trzeba ją będzie co jakiś czas aktualizować :) ). Na razie cierpię na brak czasu i nie mogę zaniedbywać nowego hobby - tautologi :).


Ale, gdzie inni?

Maveral --> co z twoją powieścią?
Mabrus --> świetnie piszesz, napisz coś z Thiefa...
Otello --> na poezję też jest miejsce na tej stronce!
Judith --> wierzę w ciebie! ;)
Vk --> rysujesz, o ile pamiętam...

Inni.... --> na pewno jest jeszcze ktoś z artystyczną duszą... :)



Caer ---> nie gniewaj się, że Ci się wtrącam ;). Na prawdę trzymam kciuki za Twój "Projekt".
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Caer »

Tokaj pisze:Caer ---> nie gniewaj się, że Ci się wtrącam . Na prawdę trzymam kciuki za Twój "Projekt".
Ależ naprawdę się nie gniewam. Ale samo trzymanie kciuków może nie wystarczyć...
Btw, jeśli nie będę miała co zamieścić na stronie, to najzwyczajniej w świecie ona nie ruszy... Więc... Proszę... Chlip... :!:
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Maveral »

Jeśli chodzi o mnie to już dosyć dawno porzuciłem ten projekt. Z biegiem czasu powieść ta wydaął mi się jakaś taka błacha i bez polotu. Najzwyczajniej w świeci skończyły mi się chęci, ale jeśli chcecie to mogę to udostępnić...
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Sir Gareth
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 19 maja 2003, 09:40
Lokalizacja: wszechświat równoległy 3-go poziomu
Kontakt:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Sir Gareth »

Witam

Szczytny cel! Oby środowisko fanów Thief'a w Polsce się powiększało...

Też może i mam skłonności do opowieści, kiedyś coś pisałem.
Jak prowadzę sesję RPG to wszystkim podobają się moje historie....
Ale mam taką wadę, że nie lubie siedzieć długo nad jedną rzeczą... zaczynam coś i nie kończe....

Ale potrzebujemy takiej mrocznej poezji do projektu Abbys. Może ktoś by chciał w to wejść?

Pozdrawiam
Garret
Bywajcie!
..::Don't be afraid of the dark, be afraid of what it hides::..
My photopage
Awatar użytkownika
otello
Skryba
Posty: 304
Rejestracja: 17 września 2002, 03:26
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Mój projekt też :)

Post autor: otello »

Raz ,dwa ,trzy
Całe miasto mamią sny
Cztery ,pięć ,sześć
Coś tam chce Garretta zjeść
Siedem ,osiem
Burrick kwiczy już jak prosię
Dziewięć ,dycha
Garrett w gardło nóż mu wpycha.
Dziesięć ,dziewięć tak od końca
Żywiołaki ,małe słońca
Osiem ,siedem lecą tu
No to Garrett strzałą lu
Sześć ,pięć ,cztery
Zmykać trzeba ze zła sfery
Trzy ,dwa ,raz
Kończyć wylicznkę czas
"Wyliczanka dzieci Zawietrzników"


No i oczywiście Caer mogę ci udostępnić teksty pisane dla Timona.Myślę,że nie będzie miał nic przeciwko temu.
Always look on the dark side of darkness.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Mój projekt też :)

Post autor: timon »

otello pisze: No i oczywiście Caer mogę ci udostępnić teksty pisane dla Timona.Myślę,że nie będzie miał nic przeciwko temu.
Nic a nic. Jestem za, a nawet przeciw.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Mellitus
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 24 sierpnia 2003, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Mellitus »

Pobór tekstów na stronę ciągle aktualny?

Bo ja... :oops: ... jestem zainteresowany w najbliższej przyszłości...
"Lecz jak mam osiągnąć Eden,
Jeśli ona ma lat dwadzieścia dwa,
A ja jutro skończę siedem"
R. Kasprzycki, Bo jestem powietrzem...
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Caer »

Tak, tak, TAK! Jak najbardziej. I czekam z niecierpliwością (mam nadzieję, że to naprawdę będzie w najbliższym czasie... :))

Dzięki Timon! No i mam nadzieję, że mogę wrzucić na stronę też Twoją wyliczankę, Otello. Hm? Zresztą jeden Twój wierszyk już jest (i ładnie wygląda... :D).
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Mój projekt też :)

Post autor: van_HellSing »

Zastanawiałem się jakbym mógł pomóc w projekcie. Nie jestem niestety zbyt kreatywny, ale za to z chęcią przetłumaczyłbym teksty ze stony na j. angielski.
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Caer »

Zastanawiałam się nad dwujęzycznością strony, ale o ile można przetłumaczyć menu i newsy, ewentualnie jakieś krótsze teksty w innych działach, tak tłumaczenie opowiadań (a jest ich kilka i średnia ilość stron wynosi 15) uważam za zajęcie karkołomne (uff, wystarczy mi, jak tłumaczę Interludium ...). Ale jeśli jest ktoś, kto podejmnie się tego, to czemu nie? Podesłać Ci próbkę, van_HellSing?
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Mój projekt też :)

Post autor: van_HellSing »

Stronkę można przecież tłumaczyć po kawałku, przyślij coś -chętnie poćwiczę :)
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Maveral »

Ha a juz myślałem że Caer dołączyła do grona "zaginionych w akcji" :) No ale ku mej wilkiej radości okazuje sie ze projekt idzie naprzód.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Caer »

van_HellSing pisze:Stronkę można przecież tłumaczyć po kawałku, przyślij coś -chętnie poćwiczę :)

Super! A może być w pliku tekstowym? :) I niestety, ale będę mogła to zrobić dopiero w przyszły łikend... Sorry... (ale możesz zacząć przygotowywać się psychicznie :D)

Maveral pisze:No ale ku mej wilkiej radości okazuje sie ze projekt idzie naprzód.
Oby... Ciągle nie tracę nadziei... i po raz kolejny projektuję stronę tytułową... :D
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Mój projekt też :)

Post autor: van_HellSing »

Już zaczynam się przygotowywać :D. A może spolszczyć coś jeszcze z fanficów angielskich? Dla mnie to nie problem, mógłbym to potem przedstawić na zajęciach na univerku i jeszcze plusów nałapać :D :D :D
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Mellitus
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 24 sierpnia 2003, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Mellitus »

Jestem z powrotem. Krótkie opowiadanie pod tytułem "Głupcy w pelerynach" jest już właściwie gotowe. Starałem się, by nie przypominało opowiadań związanych z Złodziejem, przynajmniej nie tych, na które się natknąłem.

Pozostaje tylko, Caer, zagadnienie przesyłu.
"Lecz jak mam osiągnąć Eden,
Jeśli ona ma lat dwadzieścia dwa,
A ja jutro skończę siedem"
R. Kasprzycki, Bo jestem powietrzem...
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Maveral »

Caer pisze:Oby... Ciągle nie tracę nadziei... i po raz kolejny projektuję stronę tytułową...
A robisz tą stronke w samym HTML-u czy moze php? Znajdzie się tam coś we flashu?
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Caer »

No proszę, jak to napisał Tokaj, uderz w stół... :D Cieszy mnie, że mój projekt cieszy się zainteresowaniem (zobaczymy, jak długo... :P:)

Przesyłaj, Mellitus! Dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby skontaktować się ze mną w inny sposób, niż przez forum, podaję adres: olaine@pf.pl
Maveral pisze:A robisz tą stronke w samym HTML-u czy moze php? Znajdzie się tam coś we flashu?
W zwykłym htmlu (z domieszką dhtml :D). Myślałam o flashu, ale w niewielkich ilościach (coby nie przeciążać zbytnio modemowców) - brakuje mi np. bannera (czy raczej loga) z nazwą strony. Jakbyś chciał się tym zająć, to bardzo ładnie się uśmiecham (o tak: :arrow: :) ). No i daj znak, to prześlę Ci wytyczne :).

van_HellSing pisze:Już zaczynam się przygotowywać :). A może spolszczyć coś jeszcze z fanficów angielskich?
Dzięki za chęci, ale nie widzę takiej potrzeby. W zamierzeniu ma to być strona z twórczością polskich fanów, zresztą fani anglojęzyczny pewnie opulikowali swoje opowiadania na Kręgu. Po co je dublować?
PS. Teksty, jak napisałam, przyślę w przyszły łikend. Pod warunkiem jednak, że dojadę do domu (dzięki naszym wspaniałym kolejarzom może to jednak nie być możliwe... :? )
Awatar użytkownika
otello
Skryba
Posty: 304
Rejestracja: 17 września 2002, 03:26
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Mój projekt też :)

Post autor: otello »

No i mam nadzieję, że mogę wrzucić na stronę też Twoją wyliczankę, Otello. Hm? Zresztą jeden Twój wierszyk już jest (i ładnie wygląda... ).
Caer masz wyłączność na wszystko co uda mi się wyskrobać :)
Always look on the dark side of darkness.
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Mój projekt też :)

Post autor: Nivellen »

otello pisze:Raz ,dwa ,trzy (...)
Nastrojowe, mroczne...Bardzo mi się podoba. Brawo Otello!! Od razu stanęły mi przed oczami kadry z "Blade Runner", i podobna niesamowita wyliczanka Roya - androida typu Nexus 6.
Sorki, że wcinam się tak "znaniecka", ale tak mam, kiedy przypomina mi się coś kultowego :) No i cieszę się, że nareszcie coś konkretnego zaczyna się dziać na tym forum :D
Brawo Caer O'laine.
ODPOWIEDZ