Lunatyk

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Lunatyk

Post autor: Hadrian »

Wyjaśnij mi tylko, dlaczego znów musiałem zginąć? :)
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Lunatyk

Post autor: Keeper in Training »

Przepraszam bardzo, że się wtrącę, ale skoro już wreszcie skończyliście... Kuba - jak żeście to zrobili, że praktycznie wszyscy trupem leżą :tar :hyh ?! I z kim Ty teraz będziesz łaził po tych korytarzach ;) ? Ponadto zauważyłam, że bardzo często wykorzystujesz motyw ptaków: kruków, wron, jastrzębi... Jakbyś w następnej sesji chciał zrobić coś u pudlach, to mogę dostarczyć Ci wielu materiałów z pierwszej ręki :luk .

Śledziłam Waszą rozgrywkę od początku. Ja wiem, powiecie, że jak Keeper, to wszędzie nos wciska, ale skończyliście, więc dajcie mi wreszcie się wypowiedzieć, bo strasznie mnie korciło! Co było dla mnie największą pokusą? Twój błąd w tłumaczeniu! Ale grzecznie siedziałam cicho. Trochę nieelegancko by to wyglądało, że Wy tutaj się dobrze bawicie, a ja czepiam się o język. Na szczęście Mjodek mnie wyswobodził. I muszę przyznać, że obserwując "Lunatyka", bawiłam się najlepiej ze wszystkich sesji na TF razem wziętych :twisted: ! I zakończenie... Dwóch kumpli ocalałych z pogromu idzie się upić. Jakież to głębokie przesłanie.

Co mnie zdziwiło najbardziej, poza błędem w tłumaczeniu, którego i tak nie zauważyliście? Że Nira - Poganka - posługuje się de facto normalnym językiem, bez "poganizmów". Ale i tak zabawa była przednia.

Kończąc, chcialam bardzo Wam wszystkim podziękować, dawno nie bawiłam się tak dobrze. I dla wszystkich złodziei Uniwersum zwędziłam z naszych bibliotek (a, co tam) piękną pozycję ornitologiczną: "Ptaki naszych pól i łąk" Włodzimierza Puchalskiego - http://allegro.pl/w-puchalski-ptaki-nas ... 61295.html. Jakaż to okazja! 7 PLN, a życie bezcenne. I jakże cieszy :twisted:!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Lunatyk

Post autor: Daweon »

Cóż, muszę przyznać, że to była chyba najgorsza sesja w moim wykonaniu, po prostu gubię się w twoich opisach, ale to nie twoja wina tylko moja, bo dawno nie czytałem, żadnych książek przygodowych.
Poza tym nie spodziewaj się po nas jakiejś wyjątkowej spostrzegawczości. Zarówno nasza reakcja jak i twoje posty są z pewnej opóźnieniem. Najczęściej nie mniej niż jeden dzień. Po dniu nie jesteśmy w stanie skojarzyć sobie tamtego opisu. Ale teraz zrozumiałem swój błąd i będę czytał poprzednie posty GM-a.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Lunatyk

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Keeper: NiRa nie była Poganką, a zwykłą miejską zabójczynią, stąd jej język był raczej zwyczajny ;)

Fajnie, że ktoś to śledził i dobzre się bawił, miło mi :) Niestety, muszę Ciebie rozczarowac, ale moja praca skutecznie zniechęciła mnie do psów, więc nie będą one dla mnie atrakcyjnym motywem :) Ptaki są spoko, zresztą moje nazwisko jest ptasie.

A co do śmierci... to tak wyszło. Nie ma w tym żadnego mojego niecnego planu. Matilon zginął pierwszy, bo tak chciała NiRa, akurat tutaj nie miałem żadnego większego wpływu. Po prostu dałem jej hasło: "przeszkadzaj, zabijaj... co chcesz", a ona zaczęła od Ciebie.

Daweon: może ja też powinienem pisac prościej...
Obrazek
matilon
Młotodzierżca
Posty: 851
Rejestracja: 23 grudnia 2009, 13:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Lunatyk

Post autor: matilon »

SPIDIvonMARDER pisze:Matilon zginął pierwszy,
To ja zginąłem? :shock: Kiedy?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Lunatyk

Post autor: SPIDIvonMARDER »

adriannn, sorry :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Lunatyk

Post autor: Keeper in Training »

SPIDIvonMARDER pisze:Keeper: NiRa nie była Poganką, a zwykłą miejską zabójczynią, stąd jej język był raczej zwyczajny ;)
To dlaczego w poście otwierającym sesję piszesz:
SPIDIvonMARDER pisze:Co ciekawe zaplątała się też jedna Poganka, co jednak nie powinno niczemu przeszkadzać.
?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Lunatyk

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Sprawa została wyjaśniona tutaj
http://thief-forum.pl/viewtopic.p ... 11#p124811
;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Lunatyk

Post autor: Keeper in Training »

SPIDIvonMARDER pisze:Sprawa została wyjaśniona tutaj
http://thief-forum.pl/viewtopic.p ... 11#p124811
;)
A, to co innego. Po prostu w treści tematu masz wyraźnie napisane o Pogance.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ