[INNE]"A most peculiar man" - prezentacja MS PowerPoint

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

[INNE]"A most peculiar man" - prezentacja MS PowerPoint

Post autor: Keeper in Training »

Witajcie,

tak jakoś mnie naszła ochota na robienie prezentacji. To jeden z moich sposobów na zrelaksowanie... No i jest: "A most peculiar man" (tak, skojarzenia z tym "A most peculiar man" są prawidłowe :twisted: !), niewielka prezentacja w programie MS PowerPoint. Dostępna na mojej stronie internetowej w tej zakładce: http://wyszczekani.hpu.pl/viewpage.php?page_id=32. Chętnych zapraszam.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: [INNE]"A most peculiar man" - prezentacja MS PowerPoint

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Krótko mówiąc: bardzo ładne ilustracje ;) Choć troszkę szkoda, że nie Twoje, wtedy praca byłaby ciekawsza... wręcz imponująca!
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [INNE]"A most peculiar man" - prezentacja MS PowerPoint

Post autor: Keeper in Training »

SPIDIvonMARDER pisze:Krótko mówiąc: bardzo ładne ilustracje ;) Choć troszkę szkoda, że nie Twoje, wtedy praca byłaby ciekawsza... wręcz imponująca!
Specjalnie nie są moje. W końcu to ma być trybut dla R. I. P. TTLG. Inną kwestią jest moje nazwijmy to zobowiązania zawodowe: nie mam czasu na skanowanie. No i akurat teraz mam największy problem z bandą narybku na biurku i pilnowaniem, żeby reszta współlokatorów nie wylała tego do zlewu, myśląc, że to chińska zupka z kiełkami (bo to tak właśnie wygląda) :)) . No i wreszcie tu nie chodzi o ilustracje, tylko o treść podkładu muzycznego. Zastanawiałam się, czy nie wstawić cytatów w odpowiednich miejscach, ale wtedy zmieniłoby się to w karaoke, a tego chciałam uniknąć. To zachęta dla pewnej uroczej osoby do angielskiego :) . I z tego, co się dowiedziałam, to chyba się udało :-D . Pozdrawiam!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: [INNE]"A most peculiar man" - prezentacja MS PowerPoint

Post autor: SPIDIvonMARDER »

To tam był podkład? U mnie nie działał :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [INNE]"A most peculiar man" - prezentacja MS PowerPoint

Post autor: Keeper in Training »

SPIDIvonMARDER pisze:To tam był podkład? U mnie nie działał :(
O, kurczę... To miałeś żadną zabawę. Bo kluczem był podkład dźwiękowy (dokładnie rzecz biorąc, "The most peculiar man" by Simon & Garfunkel). I to słowa były kluczem do obrazków. Bez głosu to wyszedł głupi trailer... :(

Ale przecież był podany w bibliografii? Czy się skasował? Bo u mnie na oryginale wszystko działa... Czasem na straszych maszynach nie chce się odtwarzać poprawnie. Musisz znaleźć sobie na YT soundtrack, jest tego mnóstwo, a potem puścić od pierwszego slajdu. To znaczy najpierw opada bezgłośnie ten "śnieżek" z mojego podpisu, a od cytatu puszczasz dźwięk. Zobaczysz, że wyjdzie inne ;) !
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ