[LITERATURA] TafferWatch

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

[LITERATURA] TafferWatch

Post autor: Keeper in Training »

Witam,

co prawda nie mam dla Was jeszcze mojego Magnum Opus, w międzyczasie między pracą, życiem prywatnym i tłumaczeniami (nie przypuszczałam, że będzie na nie taki boom) otrzymałam propozycję napisania parodii z Thief'em w tle. Było to o tyle skomplikowane, że "klient" życzył sobie wprowadzić do Miasta... kablówkę. W dodatku w języku Szekspira. To uniemożliwiało wprowadzenie pracy bezpośrednio na forum, bo "pracodawca" nie czyta po polsku, dlatego "TafferWatch" znajduje się tutaj: http://wyszczekani.hpu.pl/viewpage.php?page_id=41 - to krótka satyra na showbiznes, w dodatku ograniczona moją ignorancją w sprawach szklanego ekranu. Niemniej dzięki nieocenionej pomocy zleceniodawcy nie popełniłam zbyt wielu karygodnych błędów, myląc AA (Academy Awards) z pewną grupą wsparcia :D . Jeżeli chcecie się pomęczyć, zapraszam. Zwracam jednak uwagę na to, że było to pisane na zamówienie, dlatego dostosowałam się do kształtu zgłoszenia. Sprawa jest zaklepana i nie planuję na dzień dzisiejszy niczego zmieniać. Mimo to chętni do pomęczenia się są mile widziani. Pozdrawiam!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ