Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Rozplącz swoją wyobraźnię. Zagość w świecie stworzonym przez fanów lub do nich dołącz.

Moderator: SPIDIvonMARDER

Awatar użytkownika
Sir_Mark
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 18 lipca 2012, 23:55

Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Post autor: Sir_Mark »

Witajcie,

Ostatnio naszło mnie na nagranie Let's Playa z Thief Gold (z podrasowaną grafiką). Chodzi o dwa mody: TFix i tekstury HD: http://www.moddb.com/mods/thief-gold-hd ... mod/images. Jestem ciekaw co sądzicie zarówno o mojej (bardzo) skromnej twórczości i wspomnianym dodatkom. Gra wygląda z nimi zupełnie inaczej - (dla mnie osobiście) po prostu rewelacyjne.

Link do mojego materiału: http://youtu.be/33l7_YrxvVc?hd=1


Mam nadzieję, że napisałem ten temat w dobrym dziale.
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Post autor: raven4444 »

http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... &start=100
Tutaj się to wszystko przewija :-D
Dział też nie do końca dobry, ale nikt tu nie morduje za to.

@down, a to nie wisiało w ogólnej dyskusji?
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2012, 14:53 przez raven4444, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Post autor: Hadrian »

raven444 - dział dobry, bo nie chodzi tylko o texture pack, a o sam lets play ;)

Co do samego filmiku to:

W porządku :) Tekstury są dla mnie nieciekawe (miałem je i testowałem; wolałbym oryginalne, ale w lepszej jakości), dobry głos (chociaż czasem przynudzasz i się jąkasz, ale to zrozumiałe) tylko... czemu nie od początku? :P

EDIT
Szczały rządzą :-D
Awatar użytkownika
Sir_Mark
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 18 lipca 2012, 23:55

Re: Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Post autor: Sir_Mark »

Dzięki za feedback.
adriannn pisze:tylko... czemu nie od początku?
Tak się składa, że w tej instalacji Thiefa którą teraz mam na dysku doszedłem akurat do misji z Ramirezem i nie za bardzo chciało mi się cofać do Lorda Baforda (czy jak on tam się zwie). ;)

Anyway... Jakieś sugestie które misje z GOLDa powinienem nagrać, a które nie?
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Post autor: Hadrian »

No... wszystkie :) Tak wypada przy robieniu lets playów ;) Ale jeśli bym miał wybierać ulubione misje to... Zabójcy, Miecz, Nawiedzona Katedra, Zaginione Miasto i Pieśń Jaskiń ;)
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Post autor: Flavia »

Wydaje mi się, że skądś kojarzę Twój głos. Nie robiłeś przypadkiem innych "lets playów"?

Tak czy inaczej, popieram projekt robienia wszystkich misji. Ale w takich filmikach wypadałoby chyba wywalić nieudane próby? ;) Czasem się trochę plączesz w zeznaniach, o strzałach zacząłeś mówić po tym, jak połowę z nich wykorzystałeś, ten opis świata też taki trochę nie teges (jakby się przejść choćby po tematach na tym forum, to jednak wiadomo o nim nieco więcej), ale jeszcze się wyrobisz.

A "Twoje" tekstury wyglądają lepiej, niż "moje" -_- Ale chyba jednak poczekam na pełną wersję.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Sir_Mark
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 18 lipca 2012, 23:55

Re: Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Post autor: Sir_Mark »

Flavia pisze:Wydaje mi się, że skądś kojarzę Twój głos. Nie robiłeś przypadkiem innych "lets playów"?
Nie. Dopiero zaczynam. :)
Flavia pisze: Ale w takich filmikach wypadałoby chyba wywalić nieudane próby? ;) Czasem się trochę plączesz w zeznaniach, o strzałach zacząłeś mówić po tym, jak połowę z nich wykorzystałeś, ten opis świata też taki trochę nie teges (jakby się przejść choćby po tematach na tym forum, to jednak wiadomo o nim nieco więcej), ale jeszcze się wyrobisz.
Moje "Let's Play" to w dużej mierze improwizacja. Gdybym pisał do nich wcześniej scenariusz i starał się go odtworzyć przy nagrywaniu to naturalnie kompozycja informacji o uniwersum Thiefa byłaby bardziej poukładana. Jednak wolę wspominać o rzeczach, które "ślina sama na język mi przyniesie"... ;)

Nagrałem kolejny filmik, tym razem z misją "Thieves Guild". Dodałem w nim ekrany tytułowy, końcowy oraz pokusiłem się o jaki taki montaż moich wypocin. Myślę, że jest jakiś postęp. Oceńcie sami: http://youtu.be/2e8C4WoN8oo?hd=1.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Post autor: Hadrian »

Ja też ten głos kojarze :P Chyba wszystkie osoby w tym wieku (14-16 lat?) mają podobne głosy, bo mam wrażenie, jakbym oglądał filmik g0rna38 (jest na tym forum, ale nie wiem, czy mogę go ujawnić) :)

"Thief Gold [...] dokłada kilka misji [...] które niekoniecznie wiążą się z fabułą i niekoniecznie są bardzo ciekawe..." - nie zgodzę się. Thief Gold traktuję jako rozbudowaną wersję T1. Ja w ogóle nie uznaje T1, gdyż TG jest to poprawiona i poszerzona wersja zwykłego Thiefa, więc jakby "nowsza wersja".

Akurat rozmowa, ta na początku, nie jest jakaś szczególnie "genialna". Lepsza jest w pierwszej misji w TG (ta po treningu) :) Ale skoro ci się podoba, to warto byłoby przetłumaczyć ją, bo masz angielską wersję, a wiele osób ma problemy z językiem angielskim ;) Mogłoby to być w formie napisów lub tłumaczenia na bieżąco, ale to jest dość trudne już :P
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Post autor: Hattori »

To, co powiedzieli przedmówcy. Do misji godnych uwagi dodałbym jeszcze Bonehoard.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Let's Play z Thief Gold w roli głównej

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Levelu, nie levela ;) Troszkę takich błędów było, trzeba się pilnować.

Głos masz ok, nadaje się do tego typu filmików... moim zdaniem. Ładnie punktujesz różne detale gry.


A co do tekstur, to mi też się nie podobają :) Jestem konserwatystą i nie najbardziej kręci Thief z TDP bez żadnych poprawek graficznych :)
Obrazek
ODPOWIEDZ