OT: Windows 3.1 - pomocy!

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: PiotrS »

Jak będziesz miał możliwość wyślij na edysk, tam gdzie otello, ale wcześniej wykasuj poprzednie wersje. http://www.edysk.com.pl [nick: thiefage10 haslo:thiefage]
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
otello
Skryba
Posty: 304
Rejestracja: 17 września 2002, 03:26
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: otello »

Tak tak.Ja tez skozystam bo widze,ze pewne rzeczy maja powodzenie pomomo wieku :D
Always look on the dark side of darkness.
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: Pablo »

Ja się nie dziwię, że jest tak popularny, wszystko co microsoft wypuścił po tym systemie i wszystko przed winxp nie warte jest zainteresowania :twisted:.
Pablo
Awatar użytkownika
otello
Skryba
Posty: 304
Rejestracja: 17 września 2002, 03:26
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: otello »

No Pablo nie badz taki surowy.
Dla mnie 95 byl troche za ubogi a ME jest juz zbyt domyslny.I tak sobie dumam,ze 98 pasi mi najbardziej.Mam i to :!: orginala :!: Nie zadne tam SE tylko pierwszy 98 i jest ok.Nie odczuwam wiekszosci z problemow z jakimi sie ludziska spotykaja.
Ale masz z jednej strony racje.Moja przygoda z windowsem zaczela sie od 3,11 i dosa.Ciezko mi potem bylo przywyknac do 95 a szczegolnie do tego menu "start".Gatesowi 3.11 nawet sie udal :)
A w nowych systemach nie ma Dosa :placz1: :zly :evil: i to mnie boli.Bo jednak Dos niejednokrotnie sie przydaje :!:
Always look on the dark side of darkness.
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: Pablo »

W win2000 i XP jest coś takiego jak konsola odzyskiwania systemu. To po prostu normalny wiersz poleceń i zabawiasz się tam jak pod dosem i przy okazji "ratujesz system" :wink:. Dla zdesperowanych dosowiczów to na pewno niezła gradka :D.
Pablo
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: Bandit »

Niestety zod nie był taki miły i nie chciał mi pozwolić wysłać od niego tego Win-a. Ale nie jest źle z kawiarenki wysłałem już Dos-a i właśnie wysyłam Win-a. Nie idzie to szybko ale to wkońcu kawiarenka. Mam małe pytanie tak przy okazji ile chcą u was za godzinę grania w kawiarence. U mnie 2.50 PLN-a. :D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: Bandit »

Hura! udało sie jest już Win3.1PL Chłopaki gazu na eDysk http://www.edysk.com.pl [nick: thiefage10 haslo:thiefage]
A czy ktoś wie, skąd ściągnąć dysk startowy do Dosa 6.x???
Na ja chyba wiem jak odpalisz kompa z dyskietki startowej Win-a 98. (A teraz chymorystycznie ale piowarznie)
1. wyjmujesz dyskietkę win 98.
2. wkładsz dyskietkę dos (dysk_1).
3. po włorzeniu dyskietki wpisujesz chyba instal.
4. pojawi się wtedy ekran (uwaga powinien być niebieski :lol: )
5. na dole ekranu będzie widoczny pasek na którym jest napisne, że po wciśnięciu chyba F5 robi się nowy dysk startowy Dos-a.
Jakby coś było nie tak to piszcie. Miłej instalacji. :D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: Pablo »

2.50 za godzinkę w kafei, to nie jest wygórowana cena. Ogólnie w Krakowie wygląda to troszkę gorzej, zwłaszcza w śródmieściu. No ale ja przynajniej nie muszę się tym przejmować :D, szkoda tylko, że stałe łącze to w naszym kraju jeszcze rarytas :cry:.
Pablo
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: timon »

u mnie 4 PLN/godz
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
otello
Skryba
Posty: 304
Rejestracja: 17 września 2002, 03:26
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: otello »

U mnie 3 pln
Always look on the dark side of darkness.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: OT: Windows 3.1 - pomocy!

Post autor: Bandit »

I co jak spisuje się Windows :?: A może macie z nim jakieś problemy :?: Napiszcie coś ten temat umiera :!:
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ