Zaloguj | Zarejestruj

Autor Wiadomość
 Tytuł: The Mandalorian
PostNapisane: 13 lis 2019 19:20 
Garrett

TAK, to jest ten film w świecie SW na jaki czekałem od dawna. Scenografia przywodząca na myśl pierwszą (starszą) sagę (i jednocześnie dziki zachód) ale użyta tak jakby była codziennie w użyciu czyli wszelkie drobiazgi używane wcześniej przez bohaterów w rękach zwykłych "ludzi", postawienie na głowie "zasad"np. trooperzy ukrywający się i przywodzący na myśl partyzantów/rebeliantów, bohater nie gadający o mocy ale mocno walący w .... to co staje mu na drodze, no i na koniec zagadkowy "cel" łowów. To wszystko powoduje, że oglądałem pierwszy odcinek z radością o której już zapomniałem na filmach z serii SW (nie licząc Rouge One). Polecam i czekam na dalszy ciąg i mam nadzieję, że tego serialu nie spie...lą

Żartobliwie mówiąc tylko muzyki Moricone i Clint Eastwooda brak.

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie jest godny należeć do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek.

Teraz jest 16 lis 2019 22:05