Olimpiada i sport

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Olimpiada i sport

Post autor: BodomChild »

Bardzo dobrze, to jest naprawdę wspaniały sportowiec, od lat utrzymuje się w czołówce. Na złoto nie liczyłem, trochę szkoda, że nie zdobył pierwszego miejsca na olimpiadzie w Salt Lake City, wtedy był w najlepszej formie i najbardziej na to zasługiwał. Nie bez powodu jestem zły, że znowu wygrał Simon Amman, który właśnie wtedy zabrał Małyszowi pierwsze miejsce, kurde, nie lubię tego sukinkota, chociaż przyznam, że dobry jest.

Mimo wszystko, wielki szacun.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Michal »

Cudownie! Ale się cieszę! Należało mu się za determinację, cierpliwość, profesjonalizm i wiarę. Tak jak i najwierniejszym kibicom. A za takiego również się uważam bo kibicuję od sezonu 2000/2001 a bywały takie, w których nie odpuściłem ani jednego konkursu. Pamiętam konkursy, w których nawet nie wchodził do drugiej serii, te narzekania, durne komentarze i różne szyderstwa. "Co ty jeszcze Małysza oglądasz?" I co teraz takie pajace powiedzą? Niech nadstawiają twarze bo będę pluł :twisted: Tyle już osiągnął, lata lecą a dalej walczy i osiąga sukcesy. Szacunek, szacunek i jeszcze raz szacunek!

Pssssst... no to następne za Adasia :mru
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Jacek »

Nie przesadzajmy, Adam nic nie zrobił, on tylko po prostu... oddał dwa równe skoki, drugi nawet równiejszy ;)
Naprawdę wielki sportowiec i wielki duch.
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Michal »

Od środy zaczyna się hokej na olimpiadzie czyli to na co najbardziej czekam. Wszystkie drużyny w najsilniejszych składach z największymi gwiazdami NHL. To będzie coś. Szkoda tylko, że TVP 1 pokaże tylko 9 spotkań (reszta na TVP Sport). Za to na Eurosporcie codziennie o 6 rano będzie transmisja jednego meczu grupowego. Będzie trzeba przyzwyczaić się do wczesnego wstawania :zdz
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Olimpiada i sport

Post autor: eLPeeS »

Też zawsze najbardziej czekam na hokej przy okazji zimowych igrzysk. Chyba najlepszy drużynowy sport jaki można oglądać w TV bo najbardziej dynamiczny i... krwawy. Nie to co gogusie z nażelowanymi włoskami latający po murawie ;)
Michal pisze:Będzie trzeba przyzwyczaić się do wczesnego wstawania :zdz
Albo jeszcze później kłaść się spać ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
speede
Skryba
Posty: 302
Rejestracja: 05 lutego 2009, 10:11
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Olimpiada i sport

Post autor: speede »

Michal pisze: Za to na Eurosporcie codziennie o 6 rano będzie transmisja jednego meczu grupowego. Będzie trzeba przyzwyczaić się do wczesnego wstawania :zdz
Ja co dzień wstaję o 6 do roboty więc poranną krzątaninę będzie mi uprzyjemniała transmisja z meczu :hyh . Szkoda tylko ze o 7 muszę wychodzić :zal .
Nie oglądaj się za siebie, z przodu czai się brutalna rzeczywistość.
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Maveral »

darioSS pisze:Trudno będzie Manchesterowi pokonać Milan - Włosi są w świetnej formie i wydaje mi się, że to oni awansują...
Milan - MU 2:3 - Bramki

Jak dobrze, że się myliłeś ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Olimpiada i sport

Post autor: dario »

Maveral pisze:
darioSS pisze:Trudno będzie Manchesterowi pokonać Milan - Włosi są w świetnej formie i wydaje mi się, że to oni awansują...
Milan - MU 2:3 - Bramki

Jak dobrze, że się myliłeś ;)
Ładnie pojechali z Milanem. Rewanż zdaje się być już formalnością więc MU widzimy w 1/4 LM. Ja będe przeżywał swoje emocje dzisiaj :?

Ajax Amsterdam - Juventus Turyn
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Olimpiada i sport

Post autor: dario »

Ajax Amsterdam - Juventus Turyn 1:2 :) tak więc ze spokojem oczekuje na wynik rewanżowy Szachtaru Donieck z Fulham Londyn (1:2)

A oto bramki:
http://www.przeklej.pl/plik/1-0-sulejma ... 0a1f1596jo
http://www.przeklej.pl/plik/1-1-amauri- ... 0a1g8td40i
http://www.przeklej.pl/plik/1-2-amauri-avi-000a1j3o81dc
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Olimpiada i sport

Post autor: BodomChild »

Amman znowu prowadzi :evil: , nic bym nie mówił jakby ktoś inny wygrał, ale czemu znowu on?! Koleś lata jak na prochach, tak chciał na maxa daleko skoczyć, że prawie na dupie usiadł, co to za styl?! Za samo lądowanie powinien mieć noty znacznie obniżone.

Dobra, nie jestem obiektywny :zdg .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Colin
Skryba
Posty: 268
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:47
Lokalizacja: Lubin

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Colin »

On wygrywa bo ma te swoje wiązania. Ale te wiązania są niebezpieczne więc może się przewróci i Adam wygra :diab9: . Tak, wiem, niemiły jestem.
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. ~ Mark Twain
Awatar użytkownika
waldeq
Kurszok
Posty: 517
Rejestracja: 03 grudnia 2006, 22:12
Lokalizacja: Południowa Dzielnica

Re: Olimpiada i sport

Post autor: waldeq »

Podium takie same jak na normalnej skoczni. Brawo Adam :!: Pokazałeś, że jednak jeszcze emerytem nie jesteś i nadal potrafisz odnosić wspaniałe sukcesy. Razem z Justyną Kowalczyk ratują honor polskiego sportu na zimowych igrzyskach. :)
A co do Ammana, to już jest trochę nudne. :x
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Daweon »

Ech, znowu srebro, ale co zrobić jak ktoś cię sprzętem przewyższa. Mimo tego naprawdę Adaś się spisał, dwa medale na jednej olimpiadzie i to jeszcze w sezonie w którym wogóle nie miał formy to wielki sukces. A co do Ammana, to wolę, żeby on wygrał niż jakiś Austryjak.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Olimpiada i sport

Post autor: BodomChild »

Daweon pisze:A co do Ammana, to wolę, żeby on wygrał niż jakiś Austryjak.
Moim zdaniem to właśnie Gregor Schlierenzauer bardziej zasługiwał na złoto, bo obecnie jest najlepszym skoczkiem, na olimpiadzie mu wyraźnie nie wyszło, nie wiem dlaczego. Do tego Austriacy są bardzo sympatyczni.

Amman jest dobry, ale udowodnił już, że jest strasznie łasy na złoto olimpijskie i zrobi wszystko żeby wygrać, do tego zrobił się z niego trochę zarozumiały bufon, a może mi się wydaje. Nie lubię sukinkota i tyle :mru .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Michal »

Gratulacje dla Adama i Justyny. W sumie to dobrze, że nie ma już więcej konkursów indywidualnych skoków bo coś mnie od tego kibicowania jakoś głowa zawsze boli na drugi dzień :hyh Adam zrobił wszystko co musiał bo jak sam powiedział w wywiadzie Amman był nieosiągalny, poza konkursem i reszta skoczków walczyła tylko o srebro.

Teraz o hokeju. Obejrzałem kilka meczy i podoba mi się postawa Słowacji. Może nie grają jakoś finezyjnie ale pokonali Rosję, z Czechami mieli momenty przewagi, szczególnie jak wsiedli na nich po wyrównującej bramce na początku drugiej tercji i szkoda że na sam koniec tercji stracili 2 gole w 2 minuty bo różnie mogłoby się to skończyć. Rosja pokonała dzisiaj Czechy ale meczu nie widziałem. Z tego co widziałem ze Słowakami to mnie rozczarowali. Interesuję się trochę ligą NHL i czasem oglądam mecze, więc jak widziałem ich skład na Olimpiadę to byłem pewny, że wszystkich będą kosić. A tu mieli takie przebłyski pięknej gry, indywidualne rajdy ale zespołowo to tak jakoś nie bardzo. Może jak trochę się zgrają i potrenują to machina się rozkręci. Dziś jeszcze szlagiery Kanada-USA i Szwecja-Finlandia.
Szkoda, że nasz hokej jest na dnie albo i jeszcze pod nim. Najgorsze jest to, że nie widać szans na jakaś poprawę. Całkiem niedawno nasza młodzież do lat hmmm 23? spadła do 2 dywizji i będzie grać z jakimś Tajwanem i takimi egzotycznymi krajami. A decydujący mecz przegrali z Chorwacją, która nie dość, że w pozostałych meczach traciła po kilkanaście bramek to w kraju mają 2 lodowiska a zawodników kwalifikujących się do gry w kadrze U23 w całym kraju jest.... 50!! :wst
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Leming »

Mi tylko szkoda Justyny, jedyna zdrowa zawodniczka w pierwszej 6, która nie była chora na astmę. ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Michal »

Tak po cichutku liczę na brąz dzisiaj w drużynówce :wes
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Olimpiada i sport

Post autor: BodomChild »

Jest złoto, brawo Justyna! :) Na końcu było ciężko, ale astmatyczka nie dała rady :kwd . No i brąz w drużynówce też jest, brawo dziewczyny.

Największe rozczarowanie to Sikora, tyle było gadania a nic specjalnego nie pokazał.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Abru
Młotodzierżca
Posty: 896
Rejestracja: 22 września 2002, 13:00

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Abru »

BodomChild pisze:Jest złoto, brawo Justyna! :) Na końcu było ciężko, ale astmatyczka nie dała rady
Ten bieg to był hardcore do ostatniego centymetra. :-D
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Olimpiada i sport

Post autor: dario »

Juventus za burtą Ligi Europejskiej
Oto relacja porażki Juventusu z Fulham...Co tu dużo mówić..żal i gorycz po tak "niesprawiedliwym" wyniku. W pierwszym meczu wygrana 3:1 u siebie, a za tydzień totalna wtopa i wynik meczu 1:4...!
Mam tylko nadzieje, że coś zrobią z całym tym burdelem jaki ma miejsce już od jakiegoś czasu. To nie jest ten Juventus jakiemu zawsze kibicowałem...przykro to mówić, ale na stan obecny nie jest to nawet europejski średniak...Kiedyś była to potęga a teraz...?
Co do innych meczów:
Fiorentina - Bayern 3:2; 1:2 w rezultacie 4:4
Manchester - Milan 4:0; 3:2 ...masakra.. i wcześniej
Panathinaikos - AS Roma 3:2; 3:2
Do czego pije? Do włoskiej piłki nożnej która jakieś 6 lat temu jeszcze dominowała w Europie, a teraz? Same angole! Tak samo hiszpańska liga, jedynie FC Barcelona coś prezentuje a gdzie wielki, królewski Real? Został jeszcze Inter, który jako jedyny ograł Chelsea i na przyszłość ma szanse zmierzyć się z...Arsenalem o ile wyeliminują kacapów a Barca wtopi z Kanonierami.
Kolejne mecze: LM 30.03.;31.03.;LE 01.04.
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Olimpiada i sport .aka Champions League

Post autor: dario »

Mav... przyjmij moje kondolencje ;)
Dawno nie widziałem tak rewelacyjnego meczu jak dzisiejszy: Manchester United - Bayern Monachium. Szczerze to Diabły w końcu zapłaciły za swoją pewność siebie i za lekceważenie przeciwnika tym bardziej takiego jakim są Niemcy (Bayern). Prowadzić 3:0 i w rezultacie dać awans przeciwnikom... kończąc na 3:2, zdarza się, tak piękna jest piłka nożna :) Według mnie taki piłkarz jak Rafael nie powinien w ogóle grać w tym meczu, nie potrafił zapanować nad emocjami i dostał czerwony kartonik - słusznie. Mało tego w pierwszej połowie mogło być nawet 4:0 gdyby nie solowa? akcja Rafaela.... Drugą sprawa to brak Rooneya. A Bayern? Na pewno zaskoczył potrafił dźwignąć się po takim ciosie i w efekcie wywalczył dwa gole na wagę awansu. Gol Robbena chyba (jak nie na pewno) najlepszy w tej edycji Ligi Mistrzów :ok

Półfinały:

Bayern Monachium - Olympique Lyon
FC Barcelona - Inter Mediolan

p.s mało osób na forum interesuje się piłką nożną...jak nie kilka...
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Olimpiada i sport

Post autor: Michal »

K.... jak to się mogło stać. Bayern do momentu zdobycia pierwszej bramki nie istniał. A potem jeszcze ta czerwona i katastrofa gotowa.
Awatar użytkownika
waldeq
Kurszok
Posty: 517
Rejestracja: 03 grudnia 2006, 22:12
Lokalizacja: Południowa Dzielnica

Re: Olimpiada i sport

Post autor: waldeq »

Będę kibicował Olympique Lyon. Trochę smuci mnie fakt, że w półfinałach nie ma żadnej angielskiej drużyny bowiem to moja ulubiona liga. Jestem ciekawy czy Mourinho doprowadzi w końcu Inter do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Czy będzie w stanie.
Awatar użytkownika
speede
Skryba
Posty: 302
Rejestracja: 05 lutego 2009, 10:11
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Olimpiada i sport

Post autor: speede »

waldeq pisze:Będę kibicował Olympique Lyon.
To jest nas dwóch. Reszta pozostających w rozgrywkach drużyn nie należy do moich ulubieńców.
Nie oglądaj się za siebie, z przodu czai się brutalna rzeczywistość.
matilon
Młotodzierżca
Posty: 851
Rejestracja: 23 grudnia 2009, 13:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Olimpiada i sport

Post autor: matilon »

speede pisze:
waldeq pisze:Będę kibicował Olympique Lyon.
To jest nas dwóch. Reszta pozostających w rozgrywkach drużyn nie należy do moich ulubieńców.
To jest nas trzech :mru .
ODPOWIEDZ