Na jakie gry czekacie??

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Prosiaq
Mechanista
Posty: 385
Rejestracja: 25 lutego 2006, 02:29
Lokalizacja: Pionki

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Prosiaq »

Właśnie... Zapomniałbym o Gothicu3. Na tę część czekam już hohoho... A może i dłużej. Zastanawiam się tylko, po kiego robią taką wydumaną grafikę, skoro na 90% komputerach ledwo pójdą minimalne/średnie detale? Pfff... Mogliby się postarać bardziej fabułę polepszyć, podszlifować to i owo...
War! Never been so much fun! Go to your brother! Kill`em with your gun!
Kliknij... Tak bardzo cię prosię...
Awatar użytkownika
bodek
Bełkotliwiec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2006, 13:48
Lokalizacja: Słupsk

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: bodek »

a ja z niecierpliwością czekam na nowego sama fishera. poza tym bioshock, armed assault i crysis. te gry powinny dać radość na długo :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: BarTeS »

Ja czekam na dwa, no może trzy tytuły:

WoW The Burning Crusade - najbardziej oczekiwana przeze mnie, do szcześcia mi więcej nie potrzeba

Age of Pirates - czekam na tą grę, tylko dlatego, że jest niby sequelem Sea Dogs (a przy tej stracilem wiele, nieprzespanych godzin). To tylko taka miła odmiana od wowa ;) Do tego gra ma ukazać się w sierpniu za niecałe 3 dyszki, grzech nie kupić (dla graczy spragnionych przygód morskich i łupieniu statków) ;)

Jade Empire - grę zrobił BioWare, a ja jako fan cRPGów zagrać w to będę musiał. A jeszcze te klimaty - takie lubię! :-D

Znajdzie się jeszcze parę gier, w które chciałbym zagrać badź ujrzeć jak m.in. dodatek do F.E.A.R., Bioshock czy KotOR III (mam nadzieję, że kiedyś ją zobaczę).
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Dziarsky »

A ja sobie czekam na HL2: Episode 1 (pogram dopiero w paźdź.) 2 i 3 a następnie na HL3 (oczywiście to odległa przyszłość :) ).
Mozna powiedzieć też, że czekam na ET: Quake Wars i Crysis ale to oczywiście po renowacji komputera.

Jak widać same actiony ale niestety nie mam weny na rozgryzanie innych gatunków tym bardziej, że nie grałem w żadne pierwowzory.
Obrazek
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: eLPeeS »

BarTeS pisze:gra ma ukazać się w sierpniu za niecałe 3 dyszki
WAS?! To ja tu opłakuję śmierć Sea Dogs a nie wiem o czymś takim, że nadchodzi i że będzie za taką kaskę! Chyba się zaraz z rozpaczy kopnę w głowę i zacznę odkładać te 3dychy na gre ;) i do tego już w sierpniu... fvck jak ja mogłem to przegapić :?
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: BarTeS »

eLPeeS pisze:WAS?! To ja tu opłakuję śmierć Sea Dogs a nie wiem o czymś takim, że nadchodzi i że będzie za taką kaskę! Chyba się zaraz z rozpaczy kopnę w głowę i zacznę odkładać te 3dychy na gre ;) i do tego już w sierpniu... fvck jak ja mogłem to przegapić :?
CLICK

Nawet jak gra będzie troszkę droższa to i tak kupię. Chociaż przeczytałbym jakieś recenzje, żeby dowiedzieć się o samej jakośći produktu. Ale jeśli rzeczywiście Age of Pirates będzie kosztowac tylko niespełna 30zł to kupuję w ciemno.

A już myślałem, że fani pirackich gier sa na wyginięciu ;)

Chyba sobie przejdę Sea Dogs po raz n-ty zanim zasiąde do sequel'a :-D
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Ozi »

Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: eLPeeS »

BarTeS pisze:A już myślałem, że fani pirackich gier sa na wyginięciu
Ja tam zawsze byłe skłonny do joł-ho-ho i butelki rumu a przy SeaDogs spędziłem wiele dni rabując, plądrując, gwałcąc... no może bez tego ostatniego ;)

BarTeS pisze:Chyba sobie przejdę Sea Dogs po raz n-ty zanim zasiąde do sequel'a
Też jakiś czas temu siadłem z takim zamiarem jednak coś mi się tnie pod XP. No i sterowanie mnie przerosło jednak po tych kilku latach nie-grania ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Kethoth
Akolita
Posty: 132
Rejestracja: 29 grudnia 2005, 19:54

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Kethoth »

Czekam na tą grę jak na zbawienie. Nie wiadomo jednak czy wyjdzie na PC...
Zachwyciła mnie skupieniem się na praktycznie pomijanym w grach średniowiecznym zakonie Asasynów. Do tego genialna mechanika gry, żyjące miasto, skompliwane prowadzenie fabuły, ogólnie najambitniejsza gra konsolowa o jakiej słyszałem.
Rozgrywka łączy mechanikę Prince of Persia (akrobatyka, walka) i Hitmana (skrytobójstwa). Zabójstwo poprzedza się taktyką, a kończy ucieczką. (na filmiku "egezkucja" była przeprowadzona na oczach wielkiego zgromadzenia) Mieszkańcy miasta będą różnie reagowac na działania gracza. Zabójstwa będzie się przeprowadzało na postaciach historycznych z czasu krucjat (chrześcijanie i muzułmanie), ponoc tylko tych, na których Zakon rzeczywiście polował.
Ostatnia fanmisja:Conspiracies in the Dark [9/10]
Awatar użytkownika
Tagadi
Akolita
Posty: 139
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:34
Lokalizacja: Wołosate

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Tagadi »

Ja czekam tylko na Obliviona i Gothic 3, być może już wyszły, ale odpalę je dopiero na mojej nowiutkiej i świecącej super extra hiper maszynie - pod warunkiem że dokupię jeszcze zarąbiastą kartę graficzną. To będzie uczta duchowa :) Jak dla mnie tylko Thief i Gothic w dzisiejszych czasach mają tzw. klimat. To dwie z czterech gier, które kiedykolwiek mnie zachwyciły.
Jedno jest niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie.
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: BarTeS »

swierszcz pisze:Ja czekam tylko na Obliviona.
Oblivion już wyszedł dość dawno (w okolicach marca), parę dni temu ukazała się polska wersja językowa. ;)
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: nottis »

Jak mnie Morrowind zaczwycił i zachwyca nadal, to jak będzie, kiedy dobiorę się do Obliviona? :wes
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: BarTeS »

Sztepek pisze:Jak mnie Morrowind zaczwycił i zachwyca nadal, to jak będzie, kiedy dobiorę się do Obliviona? :wes
Ja nigdy nie mogłem przekonać się co do Morka, zaczynałem grę parę razy.
W obliviona wiele nie grałem, ale wydawał się z początku ciekawszy...nie wiem jak dalej... ;)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: eLPeeS »

Wczoraj miałem przyjemność zagrać w demo PREYa i powiem jedno - cudo! Silnik Doom3 po modyfikacjach chodzi całkiem płynnie nawet na moim staruszku a zakałdam że jeszcze trochę popracują nad optymalizacją. Fabuła wciaga od początku. Ciekawe giwery (choć czasem bardzo podobne do tych które już widzieliśmy w innych grach np. HL), nieźli przeciwnicy (tj. AI), świetne fizyczne anomalie (chodzenie do stropie, portale itp.). No i te smaczki w postaci wyjścia poza ciało oraz walk po śmierci. Czekam na premiere!
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Leming »

eLPeeS pisze:Wczoraj miałem przyjemność zagrać w demo PREYa ...
Na temat tej gry znalazłem wzmiankę w dziale zapowiedzi w czasopiśmie Świat Gier Komputerowych w numerze 9 w ... 1998 roku! Producenci obiecują przełom zarówno w dziedzinie grafiki jak również w prowadzeniu gry (to nie miała być kolejna bezmyślna strzelanka w stylu Doom). Jak widać po recenzjach i opiniach graczy przez te ... hmm ... 8 lat udało im się spełnić chyba wszelkie obietnice :-D
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
marecki
Kurszok
Posty: 635
Rejestracja: 13 września 2005, 15:59
Lokalizacja: Wólka Kozodawska

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: marecki »

A ja czekam na Broken Hourglass: http://fourfatchicks.com/Rants/Intervie ... n/JC.shtml
(w zespole jest miedzy innymi Wesley Weimer - koles, ktory praktycznie stworzyl silnik Infinity, dzieki ktoremu moglismy sie cieszyc takimi perelkami jak Planescape: Torment, czy seria Baldur's Gate).
I na Age of Decadence: http://www.rpgcodex.com/phpBB/viewforum.php?f=18
Jezeli kiedys ma powstac gierka na miare Fallouta, to bedzie wlasnie to.
Nothing is exactly as it seems, nor is it otherwise
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: _OskaR »

Ja czekam na Thiefa 4 :)) , DarkModa, odświeżone Thievery i Armed Assault.
Awatar użytkownika
bobik
Mechanista
Posty: 465
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 20:00

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: bobik »

Leming pisze:Jak widać po recenzjach i opiniach graczy przez te ... hmm ... 8 lat udało im się spełnić chyba wszelkie obietnice Very Happy
Dokladnie Lemi hehe z badziewnego silnika i przejedzonego i dopracowanego sposobu prowadzenia rozgrywki w grach FPS , zrobili cos wysmienitego gra jest poprostu arcydzielo co chwila jak w duke3d i jak na wakacjach zaskakuje cie nowa inna sytuacja :D.
Tu czlowiek zostaje przerobiony na pasztet a tu nagle chodzisz po scianie albo beignac przed siebie angle po scianie obok ciebie ida goscie jakby szli normalnie po ziemi hehe
Ta gra to nastepne arcydzielo 8-)
Glory of the MANY
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: van_HellSing »

Kane żyje! :twisted:

http://files.ea.com/downloads/eagames/c ... ission.wmv

Heh, jak dla mnie to chyba najlepsza wiadomość miesiąca (co najmniej) :)
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Prosiaq
Mechanista
Posty: 385
Rejestracja: 25 lutego 2006, 02:29
Lokalizacja: Pionki

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Prosiaq »

Kane?! Żyje?! Rewelacja! :twisted:
Czekam na nowego Command&Conquer... Muszę go dostać... Muszę zagrać... Seria C&C rulez.
War! Never been so much fun! Go to your brother! Kill`em with your gun!
Kliknij... Tak bardzo cię prosię...
Awatar użytkownika
Sapiens
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 23:49
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Sapiens »

Ja czekam na Theatre of War by móc wreszcie dowodzić Polakami.

http://www.battlefront.com/products/tow/index.html
Monsieur
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 05 stycznia 2006, 18:57

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Monsieur »

Sapiens pisze:Ja czekam na Theatre of War by móc wreszcie dowodzić Polakami.

http://www.battlefront.com/products/tow/index.html
No ladnie sie to prezentuje , postaram sie wziac ta gre pod uwage . Sam tymczasem zagrywam sie w Rome : Total War i czekam na premiere Medieval II : Total War .
Awatar użytkownika
BarTeS
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 30 sierpnia 2004, 19:38

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: BarTeS »

Ja żem ostatnio się napalił na Asssasin's Creed! Toż to będzie cudo - symulator zabójcy wręcz! ^_^
Awatar użytkownika
Vrael
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 31 stycznia 2006, 15:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Vrael »

Ja też. Czekam również na Splinter Cell: Double Agent.
- And...
- Remember to pickpocket the party guests?
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: marek »

a ja czekam aż stanieją procesory i ogólnie komputery :P (wyszedł Conroe i Allendale - oba super wydajność i dosyć niskie zuzycie prądu, a ten drugi nawet nie jest drogi)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
ODPOWIEDZ