Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 cze 2018 08:35 
Złodziej

Bethesda will Bethesda, większość ich gier ledwo trzyma się kupy i leci na udawaniu, że coś się dzieje i że ktoś coś robi. Wydaje mi się (z naciskiem na wydaje mi się), że ostatnią grą, która trzymała ówczesny poziom był Morrowind, później było już tylko słabiej. Doceniam ich za rzemieślniczą robotę i drobiazgowe przenoszenie dwuwymiarowych sprite'ów z F1 i F2 do świata 3d, tym niemniej w tym wybrakowanym, kalekim, kukiełkowatym świecie ciężko było znaleźć coś oprócz prób przywołania dawnego klimatu.

Dopiero New Vegas od Obsidian pokazało, że nawet na tym kalekim silniku można coś wskórać, jeżeli ma się dobre pomysły, które wywodzą się ponoć z anulowanego F3 / Van Burena, jeszcze za czasów Black Isle.

Ale to by było na tyle z nowej ery Falloutów, potem Bethesda znowu wzięła sprawy w swoje ręce, F4 był tragicznie zubożony nawet względem trójki, stawiający na czysty FPS, crafting, budowanie baz i tym podobne pierdoły. Tyle że najwyraźniej wyrosło pokolenie graczy, które dało im wyraźny sygnał – tak trzymać, bo mimo spadku jakości sprzedaż jest wysoka lub rośnie.

Cyberpunk wygląda świetnie, tylko dla mnie za bardzo a la GTA, to słoneczko i w ogóle ;) Grywałem ze znajomymi w papierową wersję, za starych dobrych czasów. Nigdy żadna z przygód nie działa się w dzień, tylko zazwyczaj w mroczną deszczową noc ;)

PostNapisane: 16 cze 2018 12:42 
Złodziej

Czysto wizualnie, to Bethesda robi raczej dobrą robotę. Mapa z Fallout 4 w ogóle bardzo mi się podoba i ma świetny klimat, gdyby tylko była zapełniona czymś ciekawym, to dla mnie byłby najlepszy Fallout (przynajmniej z tych nowych).

To, że zwiastun Cyberpunka wyglądał jak wyglądał, to według mnie celowe działanie, chcieli czymś zaskoczyć i być może zainteresować szersze grono graczy. Gra ma mieć otwarty świat z cyklem dnia i nocy + pogoda, więc pewnie deszczowych nocy nie zabraknie. Miasto ma być wielkie i wielopoziomowe, czyli zapewne będą ciemne uliczki pełne neonów. Zresztą to jakby nowa odsłona uniwersum, nie musi się ściśle trzymać Cyberpunk 2020, sam Pondsmith się pod tym podpisuje, na pewno bardziej niż Sapkowski pod komputerowym Wiedźminem :) .

PostNapisane: 17 lip 2018 18:12 
Złodziej

Thief of Thieves

Zapowiada się ciekawie.

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48

Teraz jest 18 lip 2018 17:27