SŁUCHOWISKO W ŚWIECIE GRY THIEF 💥

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

LEP STUDIO
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 16 listopada 2023, 22:33

SŁUCHOWISKO W ŚWIECIE GRY THIEF 💥

Post autor: LEP STUDIO »

Witajcie wszyscy !
Każdy tutaj zgromadzony zna dobrze świat gry "Thief" oraz Garretta I podobnie jak my uwielbia ten mroczny i wyjątkowy klimat. I dlatego wychodząc nieco poza schemat postanowiliśmy stworzyć coś wyjątkowego. A mianowicie Właśnie powstaje autorskie Słuchowisko dzięki któremu ten wyjątkowy świat oraz mroczne tajemnice mogą znowu zaistnieć na nowo ! 💪 Tytuł " NIEZAPISANE CZASY". Fabuła Dzieje się 10 lat po zakończeniu wydarzeń z Thief 3 Deadly Shadows i przedstawia miasto w nowej odsłonie. Zapraszamy na kanał ! Poszukujemy fajnych historii oraz postaci które moglibyśmy wpleść w świat Thief-a 😎 Wszystko od fanów dal Fanów ! Pozdrowienia Złodzieje !👍
link do kanału :
https://www.youtube.com/@LEP_Studio
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: SŁUCHOWISKO W ŚWIECIE GRY THIEF 💥

Post autor: Juliusz »

Witaj na forum.
Fajnie, że zajmujesz się taką niszową dość dziedziną twórczości, jaką jest słuchowisko. Przypominają mi się czasy, kiedy to w zimowe wieczory, przy piecu buchającym ogniem, w starym domu, który mi służył wówczas jako pracownia i miejsce "ucieczki", wsłuchiwałem się w audycje na radiowej "Jedynce". Tajemnicze klimaty, stare baśnie itp... Działało na wyobraźnię!
Masz dobry warsztat szczególnie jeśli chodzi o dźwięki środowiskowe. Głosy aktorów (a może to jedna osoba tylko?) czasem się bronią bardziej, czasem trochę mniej. Mają pewną manierę taką właśnie jak w grach komputerowych - przerysowane, kreskówkowe. Może nieco więcej naturalności by się przydało. Ale sam bym lepiej tego nie zrobił - ot, taka refleksja, a nie jakaś krytyka.
Powodzenia w dalszych nagraniach.
ODPOWIEDZ