Lock Picking : Wytrychy czyli sztuka otwierania zamkow:)

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Lock Picking : Wytrychy czyli sztuka otwierania zamkow:)

Post autor: Azaqi »

http://www.lockpicking.pl/forum/viewtop ... 38&start=0
Więc pilnik i stary klucz w dłoń, a potem drżyjcie sąsiedzi :!: :twisted: :-D ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lock Picking : Wytrychy czyli sztuka otwierania zamkow:)

Post autor: Kapitan Smith »

Oooo! Jaki fajny temat! ;)

Mój mały braciszek ma w swoim pokoju taki kuferek gdzie nic nigdy nie chowa. Ma też do niego klucz, więc kiedyś zamknął i próbowaliśmy włamać się spinką do włosów, ale nic z tego nie wyszło :(

Jednym z najłatwiejszych do otwarcia zamków jakie znam jest zamek w samochodzie mojego kumpla :-D Można go otworzyć chyba wszystkim - monetą, długopisem, nożyczkami, szpilką i nawet kluczem ( jakimkolwiek ;) )

Na tych stronach to jest napisane jak się otwiera zamki :?: Nie znam Anglika na wylot, a English Translator tłumaczy tak, że wszystkiego się trzeba domyślać a tutaj co drugie słowo jest przekręcone ;)
Gdybym wiedział co tam jest o tym napisane może spróbowalibyśmy jeszcze raz? Jeśli on jeszcze ma ten kuferek ;)
Awatar użytkownika
Tabal
Akolita
Posty: 171
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 14:24

Re: Lock Picking : Wytrychy czyli sztuka otwierania zamkow:)

Post autor: Tabal »

najprostrze sa do sforsowania klodki firmy rock wiekszosc kluczy pasuje od tej firmy(jeden system) ja wchodze do piwnicy kumpla uzywajac klucza tej firmy stym ze nie wkladam go calego do zamka i delikatnie ruszam kluczem i....vualah he he!

[ Dodano: Nie 24 Gru, 2006 23:21 ]
a zamki ryglowe to proste jak sikanie wystarczy drut w ksztalcie L .....a najlepsze do sforsowania sa tee... zamki z piasku :P
Hand of Glory Forever
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Lock Picking : Wytrychy czyli sztuka otwierania zamkow:)

Post autor: Michal »

Pierwszy raz miałem do czynienia z lock pickingiem dzisiaj. W sumie to taki niby lock picking bo miałem klucze. Schodzę dzisiaj wieczorem do garażu po piwa, które tam ze starszym trzymamy dla zachowania odpowiedniej temperatury i co widzę? Gruby, dziesięciocentymetrowy gwóźdź wjebany prosto w zamek :zak Po chwili przyszedł ojciec ze skrzynką narzędziową, latarką i zaczęła się zabawa. Gwóźdź wyszedł łatwo ale zamek był uszkodzony i trzeba było go naprawiać po częściowym rozebraniu. Wcale to nie jest takie fajne. Szczególnie po ciemku i na mrozie. Prawie godzina z głowy. Mam nadzieję, że to moja pierwsza i ostatnia przygoda z lock pickingiem.

PS Na 99% wiem kto to zrobił - sąsiad z bloku obok. Wpierdol by mu sie należał za takie coś ale gość jest o 20 lat starszy to nie wypada :twisted: Poza tym stary na żadne odwety sie nie zgadza.
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Lock Picking : Wytrychy czyli sztuka otwierania zamkow:)

Post autor: Łucznik »

Gdzieś miałem taki fajny obrazek...

[ Dodano: Sro 26 Gru, 2007 13:05 ]
Obrazek
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Lock Picking : Wytrychy czyli sztuka otwierania zamkow:)

Post autor: NiRa »

bawiłam się zamkiem w moim pokoju i paroma drucikiami/śruboketem/wsówkami itp.efekt był taki ze ani się nie dało przekrecić ani wyciągnąc.. :evil:
była ewakuacja przez okno i jazda ze starymi ze co ja
► Pokaż Spoiler
znowu robie :)) ja też preferuje po staropolsku łomem i z glana :))
wytrychy mi się nie udają bo albo za grube i się nie chcą zmieścic albo cieniutkie :x

-Medyk! Czy ja umrę?
-Niewykluczone.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Lock Picking : Wytrychy czyli sztuka otwierania zamkow:)

Post autor: eLPeeS »

Muszę się pochwalić bo dzisiaj pierwszy raz (ach ten pierwszy raz ;)) otworzyłem zamek w drzwiach (a raczej zamek z drzwi) przy użyciu spinki (a w sumie to dwóch) do włosów 8-) Jestem z siebie niezwykle dumny i zaraz lecę szukać jakichś spinaczy do papieru coby zmajstrować coś do mniejszych zamków.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Lock Picking : Wytrychy czyli sztuka otwierania zamkow:)

Post autor: bob »

Juliusz pisze:Mam takie pytanko, czysto z ciekawości - czy wytrychy mogą służyć także do czegoś innego niż tylko włamywanie się do mieszkań? (nie pytam już o cel włamywania...)
Jeśli to jest Thief 2 w wersji 1.07 lub nowszej/Thief 1 w wersji 1.19 lub nowszej to wytrych w połączeniu z pałką może się przydać do latania, lub coś prostszego czyli zatrzymywanie upadku.
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Lock Picking : Wytrychy czyli sztuka otwierania zamkow:)

Post autor: NiRa »

Otworzyłam chińską, tanią kłódkę. 8-)
Spinacze się do tego nie nadają, bo napinacz mi się powyginał i musiałam dokręcać scyzorykiem :))

-Medyk! Czy ja umrę?
-Niewykluczone.
ODPOWIEDZ