Dyskusja o Anime

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: TricksieThiefsie »

Polecę wam One Punch Mana.

O ile sam nie przepadam za anime, mam powiedzmy kilka ulubionych ale samego "gatunku" nie trawię, tak czasem zdarzają się perełki, które powinny spodobać się ludziom, którzy nie interesują się japońską animacją.

Co do OPM, jest to swego rodzaju satyra nt przekokszonych bohaterów z gatunku "shonen", czyli po prostu bijatyki z fabułą w skrócie. Nasz bohater pokonuje każdego przeciwnika jednym ciosem, jednak niech was to nie zmyli - anime nadal jest interesujące i śmieszne. A, no i poziom animacji jest bardzo wysoki, dla niej samej warto się zainteresować. Nie chciałbym się za bardzo rozpisywać, bo sami musicie stwierdzić, czy się spodoba czy też nie, także zapraszam do oglądania pod tym linkiem.

http://www.daisuki.net/anime/watch/ONEPUNCHMAN/Npd

Pierwszy sezon będzie miał 12 odcinków, mam nadzieję, że powstanie i sezon 2.
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: BodomChild »

BodomChild pisze:Ja w ogóle nie rozumiem fenomenu anime
Odszczekuję wszystko co kiedykolwiek powiedziałem/napisałem złego o anime, zabierałem się do tego jak pies do jeża od lat, teraz zacząłem oglądać "Cowboy Bebop" i jestem zauroczony :rad . Zapewne na tym nie poprzestanę.

Więc stało się, teraz oprócz słuchania prog rocka, zamiłowania do dziwnych książek i krańcowych memów zacząłem oglądać "chińskie bajki", tym samym stałem się spierdoxem totalnym i już nie ma dla mnie ratunku :jez .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: Nivellen »

BodomChild pisze:
BodomChild pisze:Ja w ogóle nie rozumiem fenomenu anime
Odszczekuję wszystko co kiedykolwiek powiedziałem/napisałem złego o anime, zabierałem się do tego jak pies do jeża od lat, teraz zacząłem oglądać "Cowboy Bebop" i jestem zauroczony :rad . Zapewne na tym nie poprzestanę.

Więc stało się, teraz oprócz słuchania prog rocka, zamiłowania do dziwnych książek i krańcowych memów zacząłem oglądać "chińskie bajki", tym samym stałem się spierdoxem totalnym i już nie ma dla mnie ratunku :jez .
Generalnie to jest tak, że większość ludzi albo kocha, albo nienawidzi anime i mangi. Ja należę do środkowej frakcji, której podobają się jedynie wybrane tytuły. A zaczęło się od serialowej edycji GITS.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Dyskusja o Anime

Post autor: BodomChild »

Ogląda ktoś na bieżąco JoJo's Bizarre Adventure? Nowy opening Golden Wind to jest czyste złoto! :o (Uwaga! Spoilery!)

PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
ODPOWIEDZ