Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1530 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2014 10:36 
Ożywieniec

Cześć :-D

Imię - Kaśka
Wiek - 30 lat, eh ...
Zawód - grafik web

Zainteresowania: konie, grafika, książki, dobra gra która wciąga i nie nudzi.
Ulubione gry: Thief (od lat), TES V Skyrim, Mafia, Rainbow 6, Tenchu

Jak coś to pytać, bo niewiem co pisać jeszcze :)

PostNapisane: 11 mar 2014 14:50 
Egzekutor

Tharna napisał(a):

Skoro proponujesz: rozmiar buta, rozmiar stanika, grupa krwi, znak zodiaku chińskiego, ulubiony kucyk, imiona przodków w linii żeńskiej do siedmiu pokoleń wstecz ^.^

Żartuję. Ale witam serdecznie :-D

PostNapisane: 11 mar 2014 15:31 
Paser

A ja chcę wiedzieć, czy wolisz margarynę, czy masło : |

Nie żartuję, czekam niecierpliwie na odpowiedź

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!

PostNapisane: 11 mar 2014 15:34 
Szaman

Tharna napisał(a):
Cześć :-D

Imię - Kaśka
Wiek - 30 lat, eh ...

Czemu "eh"? Życie zaczyna się po 30-tce ;).

Witamy, witamy.

PostNapisane: 11 mar 2014 16:03 
Ożywieniec

hehe, tak, słyszałam o tym :)

Maklo, zależy do czego ...

PostNapisane: 11 mar 2014 16:08 
Mechanista

Tenchu ? Nareszcie ktoś z konsolowym dziedzictwem, tutaj w większości sami rycerze w lśniących blaszanych zbrojach ; )

Cześć.

Ostatnio edytowano 11 mar 2014 17:17 przez Kurhhan, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 11 mar 2014 16:37 
Złodziej

A mnie interesuje ten rozmiar stanika :wes .

PostNapisane: 11 mar 2014 17:31 
Paser

Tharna napisał(a):
Maklo, zależy do czego ...

Możemy uznać dwie kategorie:
1. do kanapek
2. do makaronu

PostNapisane: 11 mar 2014 18:18 
Złodziej

Tharna napisał(a):

Proszę podaj swój współczynnik "spódnicyzmu", czyli procentową wartość ubierania przez Ciebie spódnicy/sukienki w stosunku do spodni. :)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)

PostNapisane: 11 mar 2014 20:24 
Ożywieniec

Na osobiste pytania nie odpowiadam, zapomniałam dopisać chyba, że mężatka ;)
Maklo, wolę masło ! :-D

PostNapisane: 11 mar 2014 20:26 
Paser

Tharna napisał(a):

Maklo, wolę masło ! :-D

Zdałaś, dogadamy się

PostNapisane: 12 mar 2014 14:54 
Garrett

W Pratchettcie pytali o ulubioną łyżkę. Zapewne mieli powód ;)

Welcome, everypony!

PostNapisane: 12 mar 2014 17:33 
Arcykapłan

SPIDIvonMARDER napisał(a):
Welcome, everypony!

Kubuś, naprawdę, odstaw te kucyki, to szkodliwe :)) . Witamy serdecznie nową użytkowniczkę :). Właściwie powinny znaleźć się odpowiedzi na dwa pytania (jeśli chcesz):
- grasz w FM-ki?
oraz...
- mamy szansę spotkać Cię w dziale Twórczość Fanowska czy to raczej nie Twoje klimaty?

PostNapisane: 12 mar 2014 22:08 
Ożywieniec

SPIDIvonMARDER napisał(a):
W Pratchettcie pytali o ulubioną łyżkę. Zapewne mieli powód ;)

łyżkę mówisz ...

Cytuj:
Właściwie powinny znaleźć się odpowiedzi na dwa pytania (jeśli chcesz):
- grasz w FM-ki?
oraz...
- mamy szansę spotkać Cię w dziale Twórczość Fanowska czy to raczej nie Twoje klimaty?

1. Nie, ale właśnie zaczęłam zagłębiać się w temat. Jeśli mój komp mi na to pozwoli - oczywiście , jak najbardziej.

2. Oczywiście, że tak.

PostNapisane: 12 mar 2014 22:20 
Egzekutor

Tharna napisał(a):
1. Nie, ale właśnie zaczęłam zagłębiać się w temat. Jeśli mój komp mi na to pozwoli - oczywiście , jak najbardziej.

Jeśli Twój komp pozwala na grę w oryginalne Thiefy, to większość FMek też dzierży. W razie problemów - wal do Mixthoora, on wszystkiemu zaradzi :)

Tharna napisał(a):
2. Oczywiście, że tak.

Hmm, a zdradzisz może, która dziedzina sztuki najbardziej Cię interesuje? Od strony praktycznej, oczywiście ;>

PostNapisane: 13 mar 2014 13:44 
Ożywieniec

Zmieniłam kompa pomiędzy T3 a T4 jakieś 3 lata temu i od tamtej pory pierwsze dwie części zwyczajnie się sypią. Dałam temu spokój na dłuższy czas, ale coś wewnątrz mi każe naprawić TERAZ problem.
Znając siebie - uparcie uporam się z tym ślęcząc godzinami w necie z czyjąś pomocą lub bez :-D

Cytuj:
Hmm, a zdradzisz może, która dziedzina sztuki najbardziej Cię interesuje? Od strony praktycznej, oczywiście ;>

Fotomanipulacja, rzadziej rysunek
No i pisanie opowiadań - to bardzo lubię.
Czasem też uda mi się skrobnąć jakiś tekst/wiersz, ale dawno tego nie robiłam.

PostNapisane: 13 mar 2014 14:01 
Złodziej

Tharna napisał(a):
Zmieniłam kompa pomiędzy T3 a T4 jakieś 3 lata temu i od tamtej pory pierwsze dwie części zwyczajnie się sypią. Dałam temu spokój na dłuższy czas, ale coś wewnątrz mi każe naprawić TERAZ problem.
Znając siebie - uparcie uporam się z tym ślęcząc godzinami w necie z czyjąś pomocą lub bez :-D
My Ci pomożemy. Sprawdź patch NewDark. viewtopic.php?f=6&t=4468

Z problemami wskakuj tutaj: viewtopic.php?f=8&t=3116

PostNapisane: 13 sie 2014 10:26 
Bełkotliwiec

Hej! To teraz może coś ode mnie :) Dlaczego tak późno? W sumie nie mam pojęcia, zwłaszcza, że tematyką gier interesuje się od bardzo dawna, wręcz odkąd pamiętam; pierwszy Thief zagościł u mnie w domu, gdy byłam małą dziewczynką, na początku "męczył go" mój ukochany ś.p tatko ;'') No to tyle słowem wstępu :)

Imię: Agnieszka
Wiek: 17, powoli zbliżamy się do pełnoletności - 09.01.1997
Miejsce zamieszkania: Jelenia Góra (dolnośląskie)
Wykształcenie: Wciąż się rozwijam, aktualnie jestem w liceum, klasa o profilu biologiczno-chemicznym
Zainteresowania: Sporo tego, w sumie nie mam jakiś konkretnych, ulubionych czynności czy pasji, lubię robić to, co akurat wydaje mi się ciekawe, w jakiś sposób "zaspokaja mnie" (jakkolwiek to nie zabrzmiało :P). Słucham dużo muzyki, przeróżnej, nie ograniczam się do jednego gatunku, z każdego znajdę coś dla siebie, co akurat opisuje mój nastrój czy "stan ducha" :). Oglądam seriale, filmy, czytam, uczę się (w trakcie roku szkolnego pochłania to ogromną ilość mojego czasu, jednak jakoś leci, zwłaszcza, że są to przedmioty interesujące na swój sposób),oczywiście gram, a gdy akurat portfel świeci pustkami lub komputer nie wyrabia - oglądam zagrajmerów (przypomina mi się okres, gdy siadałam koło taty i z otwartą buzią oglądałam jak gra, piękne czasy :) ). Dodatkowo lubię gotować, właściwie to eksperymentować w kuchni.
Plany na przyszłość: Chciałabym studiować, może medycyna, może farmacja - zobaczymy :)
Co jeszcze mogę o sobie napisać, żeby Was nie zanudzić? :) Chyba temat wyczerpałam; mogę dodać tylko, że jestem dość dziwną osóbką, która jest towarzyska, jednak skryta i walcząca z kompleksami. Ach te przeciwności :) Buziaki :*

PostNapisane: 13 sie 2014 11:04 
Garrett

Jakie masz kompleksy? I jak się wymawia Twój nick? :)

PostNapisane: 13 sie 2014 11:18 
Bełkotliwiec

Miło mi, że ktoś odpisał! :) Mój nick wymawia się bez żadnych udziwnień, tak jak jest napisany :D (Przynajmniej ja tak robię :) )
Co do kompleksów cóż, mam ich trochę, jakoś nie umiem pogodzić się z tym jak wyglądam. Chodzi tutaj głównie o to, iż przez uszkodzone kolana, już gdzieś od piątej klasy szkoły podstawowej, nie mogę ćwiczyć, musiałam zrezygnować z tańca, co przyczyniło się do nabierania ciałka :) Nie mówię tutaj o nie wiadomo jakiej nadwadze, tylko o hmm.. jak to ująć - niemieszczeniu się w magazynowe kanony piękna :) Pewnie zabrzmi to jak jakieś gimbazjalne marudzenie i użalanie się nad sobą i całym światem, ale w moim przypadku tak nie jest :)

PostNapisane: 13 sie 2014 22:39 
Arcykapłan

Miło, że wciąż przybywają nowi forumowicze i to jeszcze tacy którzy szanują starego dobrego złodzieja, a nie tego za przeproszeniem THIAFA.

Co do kompleksów to nie masz się czego martwić. Jakieś 90% społeczeństwa nie mieści się w kanonach piękna. Już mnóstwo szczupłych dziewczyn mówiło mi, że musi się odchudzać, a tymczasem tylko malutki odsetek społeczeństwa w twoim wieku jest na tyle... obszerny, żeby faktycznie był to problem. Można mieć kompleksy z powodu otyłości, ale z lekkiej nadwagi uwierz mi, nie warto.

agnesejylenhulehen napisał(a):
Mój nick wymawia się bez żadnych udziwnień

Yyyyy... chyba się tak nie da XD

Bo oprócz trwania nie mamy nic innego

PostNapisane: 13 sie 2014 23:04 
Mechanista

agnesejylenhulehen napisał(a):
Hej! To teraz może coś ode mnie :) Dlaczego tak późno? W sumie nie mam pojęcia, zwłaszcza, że tematyką gier interesuje się od bardzo dawna, wręcz odkąd pamiętam; pierwszy Thief zagościł u mnie w domu, gdy byłam małą dziewczynką, na początku "męczył go" mój ukochany ś.p tatko ;'') No to tyle słowem wstępu :)

Imię: Agnieszka
Wiek: 17, powoli zbliżamy się do pełnoletności - 09.01.1997
Miejsce zamieszkania: Jelenia Góra (dolnośląskie)
Wykształcenie: Wciąż się rozwijam, aktualnie jestem w liceum, klasa o profilu biologiczno-chemicznym
Zainteresowania: Sporo tego, w sumie nie mam jakiś konkretnych, ulubionych czynności czy pasji, lubię robić to, co akurat wydaje mi się ciekawe, w jakiś sposób "zaspokaja mnie" (jakkolwiek to nie zabrzmiało :P). Słucham dużo muzyki, przeróżnej, nie ograniczam się do jednego gatunku, z każdego znajdę coś dla siebie, co akurat opisuje mój nastrój czy "stan ducha" :). Oglądam seriale, filmy, czytam, uczę się (w trakcie roku szkolnego pochłania to ogromną ilość mojego czasu, jednak jakoś leci, zwłaszcza, że są to przedmioty interesujące na swój sposób),oczywiście gram, a gdy akurat portfel świeci pustkami lub komputer nie wyrabia - oglądam zagrajmerów (przypomina mi się okres, gdy siadałam koło taty i z otwartą buzią oglądałam jak gra, piękne czasy :) ). Dodatkowo lubię gotować, właściwie to eksperymentować w kuchni.
Plany na przyszłość: Chciałabym studiować, może medycyna, może farmacja - zobaczymy :)
Co jeszcze mogę o sobie napisać, żeby Was nie zanudzić? :) Chyba temat wyczerpałam; mogę dodać tylko, że jestem dość dziwną osóbką, która jest towarzyska, jednak skryta i walcząca z kompleksami. Ach te przeciwności :) Buziaki :*

Witaj. Podziel się z nami jak wkroczyłaś w świat Thiefa, co o nim sądzisz, czy bliżej Ci do hardkorowego fana, czy raczej nie?

PostNapisane: 14 sie 2014 10:16 
Bełkotliwiec

Daweon, dziękuję za miłe słowa, dużo dla mnie znaczą :) Jeszcze co do nicku, to idzie się przyzwyczaić, ale można sobie nie raz połamać język. :)
TricksieThiefsie, jak wkroczyłam w świat Thiefa? Jak wspomniałam w świat gier, w tym również i Thiefa, wprowadził mnie mój ś.p tato. Początkowo, jako mała dziewczynka, tylko siedziałam koło niego i przyglądałam się z otwartą buzią jak gra - uwielbiałam to! Ten mrok, lekki niepokój, muzyka - po prostu cudo. Zawsze prosiłam tatę, żeby odpalił Thiefa i pograł chociaż chwilkę, bo ja muszę popatrzeć. Byłam cykorem, bo sama nie chciałam spróbować zagrać, nawet z pomocą i wskazówkami taty. Nie pamiętam dokładnie, ile miałam wtedy lat, ale odbierałam ten tytuł jak jakąś nagrodę i wyczekiwałam, jak tato wróci z pracy. Dokładnie to samo powtarzało się z kolejnymi częściami - tutaj już jednak od razu sama próbowałam cokolwiek zdziałać, próbować robić to po cichutku. Do dziś się dziwię, że dawałam radę ze sterowaniem i ogarnięciem wszystkiego :D Oczywiście wciąż obserwowałam, jak grę przechodzi tato, jak sprawnie porusza się z cienia do cienia - byłam tak pochłonięta, że potrafiłam całymi dniami patrzeć się w monitor (co zostało mi do dzisiaj ;) ) Co sądzę o tym świecie - dla mnie jest niesamowity, tajemniczy, zawsze kojarzył mi się z takim prezentem, który tylko czeka na rozpakowanie. Uwielbiam go, mam z nim mnóstwo miłych wspomnień. Myślę, że blisko mi do hardkorowego fana, bardzo lubię i szanuję tę serię. Jednak nie uważam się za specjalistę,bo na pewno są osoby, które wiedzą na ten temat więcej ode mnie :) Dzisiaj żałuję tylko, że mój tato nie miał okazji zobaczyć, jak jego ukochana seria doczekała się odświeżenia - ciekawe, co by na ten temat powiedział :)

PostNapisane: 14 sie 2014 17:48 
Złodziej

Witaj :) Ostatnio gościłem przez weekend w Jeleniej. Jeśli potrzebujesz czegokolwiek, wbijaj w odpowiednie tematy.

PostNapisane: 14 sie 2014 17:52 
Arcykapłan

Witamy na forum, agnesejylenhulehen! Licz się z tym, że wszyscy w szybkim tempie skrócą nick to Agnese - i tak będzie ładnie, więc się nie zżymaj. Tutaj zawsze ktoś prędzej czy później wpadnie na pomysł optymalizacji :twisted:.

Mimo nam Cię powitać. Zdradź, twórczość fanowska też Cię interesuje? Miałaś już okazję rozejrzeć się na forum? Jak widzą Ci się FM-ki?

I fundamentalne pytanie o charakterze inicjacyjnym: jak zapatrujesz się na Kleptomaniaca...?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1530 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona

Teraz jest 22 cze 2017 23:11