kk

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

kk

Post autor: Bandit »

Administracja zamknęła mi dział w momencie pisania postu, więc tutaj go napiszę a potem będzie można ten temat włączyć do zamkniętego. 8-) "Potem" nie znaczy od razu... ;)

Poniży tekst odnosi się do słów napisanych od tego postu.

Eh dali byście mu spokój - to, że admin nie potrafi załatwić sprawy jak należy albo to, że nie ma, komu tego zrobić nie jest powodem do tego żeby tak po nim jechać. Istnieją takie fora, na których pytania tego typu są na porządku dziennym, więc zamkniecie tematu było pewnie dla niego lekkim szokiem a po założeniu drugiego powinniście zauważyć, że pierwszy temat został zamknięty i nic tu nie pisać, bo to nie ma sensu. Swoimi mądrościami i groźbami nikogo nie namówicie do kupna danej gry a takie przypadki będą pewnie dalej się zdarzały a wy jak ten dzielny Benny będziecie strzegli zasad, których sami nie przestrzegacie. Sami też zapewne nie jesteście święci i tylko, gdy ktoś zapyta się o pirata gry, którą akurat wy posiadacie w legalnie nabytej kopi to nagle burzycie się, że to najgorsze, co mógł zrobić. I tutaj powraca pewien istotny temat, który na razie sobie i wam daruję...
PiotrS pisze:Bandit, Ty wiesz, ja wiem, ale to jeszcze nie wszystko. Jaki osiągniesz cel, upominając ITT na PW, czy zamykając mu usta? Pozbędziesz się problemu tu i teraz. A w przyszłości? Takie teksty będą się pojawiać, to nieuniknione.
Więc pytam się jeszcze raz - gdzie jest osoba, która mogłaby nad tym odpowiednio zapanować? Rozumiem, że możesz nie mieć predyspozycji albo nie być wystarczająco przekonywującym...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: kk

Post autor: Flack »

Odnosnie nielegalnego zdobywania software'u. Kazdy to robi w mniejszym lub wiekszym stopniu, ale nasze forum _NIE JEST_ miejscem na konwersacje na temat gdzie/jak/kiedy zalatwic sobie nielegalna wersje, przynajmniej nie publiczna czesc.
Jak kolo (hyhy) szuka sobie hasla do archiwum, to przeciez sa na pewno fora warezowe, a na pewno znajdzie je w miejscu, gdzie je sciagnal.

Tak poza tym to Bandit znowu sie podekscytowal (gdzie jego gumowa kosc?).
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: kk

Post autor: Maveral »

Boshe, Bandit po twoich gadkach to już na pewno bym oryginała nie kupił. Smęcisz gorzej od mojej babci. Piotr już kiedyś pisał, że my sami stanowimy forum, a nie tylko on. Nie chcieliśmy "portalu z łacherem" to poleciał, nie chcielismy admina w "ogólnych" to go nie ma i koniec gadki... Piotr "zarządza" tym działem i to jego sprawa jak załatwi problem...
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: kk

Post autor: PiotrS »

Bandit pisze:Więc pytam się jeszcze raz - gdzie jest osoba, która mogłaby nad tym odpowiednio zapanować?
Może to ty będziesz? Za rok :-D
Pytam kolejny raz, co osiągniesz banująć i kasując takie tematy. Wg. mnie to tylko doraźne rozwiązanie. Nie tędy droga. Dla mnie ważniejsze jest, aby ITT a może kilku innych z niewielkim stażem na forum, zrozumieli zasady obowiązujące u nas. I mam nadzieje, że nasze dyskusje do tego się przyczynią.

Bandit pisze:Rozumiem, że możesz nie mieć predyspozycji albo nie być wystarczająco przekonywującym...
Daruj sobie takie teksty, była okazja przejąć moderowanie ogólnymi, nie udało się, to przyjmij do wiadomości, że ja tu decyduje o zasadach moderacji.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: kk

Post autor: marek »

Bandit pisze:Rozumiem, że możesz nie mieć predyspozycji albo nie być wystarczająco przekonywującym...
nasz guru Bandit się odezwał :roll:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: kk

Post autor: Jacek »

Bandit pisze:Swoimi mądrościami i groźbami nikogo nie namówicie do kupna danej gry.
Ale przynajmniej wyjaśnimy że "tak nie należy robić bo to złe", może nikt mu tego jeszcze nie wytłumaczył? Wcale się nie dziwię bo:
Bandit pisze:Istnieją takie fora, na których pytania tego typu są na porządku dziennym
Ale nasze takie nie jest i dlatego:
Bandit pisze:nie jest powodem do tego żeby tak po nim jechać.
Właśnie to jest powodem.
Awatar użytkownika
bobik
Mechanista
Posty: 465
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 20:00

Re: kk

Post autor: bobik »

Jacek pisze:Ale przynajmniej wyjaśnimy że "tak nie należy robić bo to złe", może nikt mu tego jeszcze nie wytłumaczył? Wcale się nie dziwię bo:

Szkoda ze nie tłumaczycie innym ze chamstwo jest zle, a nie tylko granie w pirat :P:P

Ale zgadzam się ze mówienie żeby kupił se oryginał to najlepsze wyjście,a gnojenie niema sensu!! Może jak zagra w pirata to się zakocha w thiefie, o co nie trudno i będzie miął najlepszy powód żeby kupić ta gierkę, bo poprawność i argumenty o złodziejstwie do mnie nie trafiają.
Glory of the MANY
Awatar użytkownika
crusty
Akolita
Posty: 162
Rejestracja: 10 maja 2003, 16:26
Lokalizacja: kraków

Re: kk

Post autor: crusty »

Może jak zagra w pirata to się zakocha w thiefie
To jest prawdopodobne bardzo.
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: kk

Post autor: bob »

Od czego wzięło się kk w nazwie tego tematu?
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: kk

Post autor: BodomChild »

Myślę, że od kościoła katolickiego.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: kk

Post autor: darkonia »

Zgadujesz, czy wiesz? Pierwsze, co przyszło mi do głowy, to kodeks karny. Poza tym, kto wie po tylu latach.
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: kk

Post autor: Zaratul »

KK to szybkie powiedzenie OK w internecie jest też.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: kk

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Nieprawdopodobna zmiana tematu :D Scena 1, ujęcie 1 :P

kk to też niepełny "Ku Klux Klan" lub duża miseczka biustonosza
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: kk

Post autor: Leming »

SPIDIvonMARDER pisze:...kk to też niepełny "Ku Klux Klan" lub duża miseczka biustonosza
KKK na 66,6% :twisted:

EDIT!

Uwaga Hipoteza:
Wychodząc z
kk - kościół katolicki
otrzymujemy
kk - niepełny "Ku Klux Klan"
co daje
KKK na 66,6%
z czego można wyliczyć
666
co oznacza
piekło/diabła/znak bestii.

Dowód chyba wystarczający. Nie, że ja tak twierdzę, po prostu samo wyszło z obliczeń. Wnioski wyciągnijcie sami.

Przypadek? ... :))

No to teraz szybko jeszcze trzeba tylko napisać jakiś artykuł naukowy na ten temat. :-D
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
ODPOWIEDZ