Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Artass »

Powiedzmy że możecie wybrać miejsce(kraj) w którym chcecie się urodzić/żyć/mieszkać ... co to by było za miejsce ? :-D
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Bandit »

Polska.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: taffer »

Opuszczana autostrada między Las Vegas a Los Angeles - w opuszczonej stacji benzynowej z widokiem na łańcuch górski odcinający się od pustynnej doliny.

8-)
YEAH

A gdzie chciałbym mieszkać? Los Angeles - Hollywood - i tu nie chodzi o to, że lubię USA - Amerykanów w sumie tak bardzo nie lubię, ale kocham nieprawdopodobnie wygląd tego miasta, które oświetlone nocą i oglądane z hollywoodzkich wzgórz musi sprawiać nieziemskie wrażenie... taka willa z basenem z widokiem na oddalone downtown... coś pięknego ;)
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Maveral »

Bandit pisze:Polska.
Nie mam nic więcej do dodania ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Kapitan Smith »

Moim największym marzeniem jest Ameryka Płn. Szczególnie chciałbym mieszkać w Chicago, albo Montrealu. Dlaczego Chicago? Chociażby dlatego:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Chicago
Takich widoków nie uświadczę w innym miejscu. Poza tym moje zafascynowanie nowoczesnością sprawia, że cały czas wychodzę z założenia, że im większa metropolia tym lepiej ;) Chicago to idealne miejsce dla kogogoś takiego jak ja.
Dlaczego Montreal? Właściwie to samo, co wyżej, tyle, że to w Kanadzie, a Kanada działa na mnie kojąco ;)
Co do bardziej szalonych pomysłów to na pewno wyciaczka po oceanach i wyprawa na biegun płd. :col
Ostatnio zmieniony 15 października 2007, 23:29 przez Kapitan Smith, łącznie zmieniany 1 raz.
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: maeglin »

Finlandia.
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: taffer »

Kapitan Smith pisze:Poza tym moje zafascynowanie nowoczesnością sprawia, że cały czas wychodzę z założenia, że im większa metropolia tym lepiej ;) Chicago to idealne miejsce dla kogogoś takiego jak ja.
Nie ma nic piękniejszego niż LA Downtown - widziane z daleka ;) Bo od ludzi co tam byli słyszałem, że samo miasto to syf jakich mało... co mnie i tak nie zniechęca 8-) Poza tym wszystko obok - ocean, góry, pustynie, Area 51 z kosmitami 8-) ;)
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: grim_reaper »

maeglin pisze:Finlandia.
hehe, podłączam się pod to :P - chciałabym mówić po fińsku, i sam kraj też jest wyjątkowy.
A poza tym...hmm...może wracając do Polski - jakbym miała tylko tu wybierać, to Gdańsk :). Moje ulubione miasto ;) .

edit

po namyśle mogę jeszcze dodać kompletne antypody - Nowa Zelandia, Australia może. W Nowej Zelandii wcale niezła Polonia żyje, jak się okazuje. Parę obrazków "pole down under" hehe: http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,poledownunder.html
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Artass »

Ja osobiście UWIELBIAM Azję ! Chciałbym się urodzić w Japonii ... tamtejszy język też mi się podoba ! :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Edversion »

Artass pisze:Chciałbym się urodzić w Japonii
To tak samo jak ja :) .

Uwielbiam język japończyków. Chętnie bym się jego nauczył. Już niektóre słowa znam, np. kage - cień, sakura - wiśnia, itachi - łasica, suna - piasek, konoha - liść, iwa - skała, taki - trawa, oto - dźwięk itd.. A wszystko to zawdzięczam anime. :)

Japonia to najbardziej rozwinięte technologicznie państwo. Mini innymi dlatego chciałbym tutaj zamieszkać. :)
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Przemek557 »

Maveral pisze:
Bandit pisze:Polska.
Nie mam nic więcej do dodania ;)
Dokładnie. To samo w 100%.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Samira
Akolita
Posty: 135
Rejestracja: 01 lipca 2007, 12:24
Lokalizacja: Mroki

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Samira »

Polska.
Może i to dziwny kraj. Może mamy kiboli, chorych przestępców i kiepską politykę... Ale jednak to wszystko jest jakoś fascynujące.
W Ameryce są anomalia pogodowe i pięć razy większą przestępczość. Afryka i Azja są jakoś biedne... Australia? Może, ale... jakoś nie mogę się przekonać.
Może to kwestia przyzwyczajenia ale.. Tylko Polska.

No, w ostateczności Anglia też nie byłaby zła... XD'
"I have the power to take everything from you. Including your life"
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Black_Fox »

Zacznijmy od naszego kraju więc, chciałbym się urodzić w Krakowie, Wrocławiu lub Warszawie. A poza granicami to Irlandia, Egipt lub Hiszpania.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Artass »

Edversion pisze:Uwielbiam język japończyków. Chętnie bym się jego nauczył. Już niektóre słowa znam, np. kage - cień, sakura - wiśnia, itachi - łasica, suna - piasek, konoha - liść, iwa - skała, taki - trawa, oto - dźwięk itd.. A wszystko to zawdzięczam anime.
Ja przeciwnie ! Nie oglądam mangi ! Oglądałem tylko Chobits !(Ś W I E T N E ! polecam każdemu !) Z Chobits nauczyłem się takich zdań/słow jak "ittera sai" (miłego dnia) "koniciła" (dzień dobry , witam) (ale znam więcej takich zdań) ....

[ Dodano: Wto 16 Paź, 2007 18:22 ]
Samira pisze:Afryka i Azja są jakoś biedne
Azja ? Biedna ? Azja to najbardziej rozwinięte technologicznie państwo na ziemi ! Japończycy , mimo że harują jak woły, (12 h dziennie albo i więcej ...) żyją "z wysokiej stopy" (czy jak to się mówi) .
Awatar użytkownika
Sutriw
Mechanista
Posty: 386
Rejestracja: 03 sierpnia 2005, 08:48
Lokalizacja: Piła

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Sutriw »

Artass pisze:Azja to najbardziej rozwinięte technologicznie państwo na ziemi !
Hehehe. Pasowałoby to do działu "humor z zeszytów szkolnych".
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Edversion »

Artass pisze:Nie oglądam mangi
Mangę się nie ogląda, lecz czyta. :P:
Artass pisze:Azja ? Biedna ? Azja to najbardziej rozwinięte technologicznie państwo na ziemi !
Ogólnie Azja to biedny kontynent. Tylko Japonia się wyróżnia jako najbardziej zaawansowane technologicznie państwo.

Jeżeli chodzi o nasz kraj, to najbardziej chciałbym się urodzić i mieszkać w jakimś małym miasteczku przy jeziorze. Ach.. codzienne pobudki rano i przychodzenie nad jezioro popływać.. O czym innym marzyć.

A jeżeli chodzi o jakieś większe miasta to chciałbym się urodzić w Krakowie, Przemyśle lub w Warszawie..
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: maeglin »

Cholera, Azja stała się państwem i to jeszcze najbardziej rozwiniętym pod względem technologicznym.

Życzę mniej emocji w wypowiedziach a więcej zdroworozsądkowości.
Awatar użytkownika
krystyn-a
Arcykapłan
Posty: 1331
Rejestracja: 11 listopada 2006, 08:41
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: krystyn-a »

Nie pamietam momentu narodzin, więc jest mi wszystko jedno gdzie to sie stało. Najważniejsza jest rodzina, a dzieciństwo można spędzać wszędzie. Co się stanie potem, to już zależy tylko od nas. Chiny, Japonia, Australia - wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Wybieram Polskę i ukochane Kaszuby - także jako punkt wypadowy.
Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Michal »

Tam "gdzie samochody ciągle są kradzione a waluta to polski złoty"
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Artass »

Sutriw pisze:Hehehe. Pasowałoby to do działu "humor z zeszytów szkolnych".
MEGAPOMYŁKA :oops: ! LOL ! Aż się sam prawie zsikałem ze śmiechu ! Ale każdemu trafia się błąd nawet TAKI (nie przesadzajmy jak to mówią ogrodnicy ...) ! Przypomniało mi się Bush kiedy mówił że Afryka to naród które bardzo cierpi :roll: !
Awatar użytkownika
Kerte
Paser
Posty: 193
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:16

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Kerte »

Nie zmieniłbym kraju gdzie się urodziłem, ale emeryture chętnie spędziłbym na Alasce.
"Omnis Homo Mendax"
Awatar użytkownika
Dreen
Kurszok
Posty: 550
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 15:23
Lokalizacja: Żywiec/Kraków/Londyn

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Dreen »

Nie zmienilbym nic, Polska, Zywiec.

Ew. moglby byc krakow w ktorym i tak spedzilem wiekszosc zycia.

ew. ew. moglaby byc islandia albo polnocne czesci skandynawii.
Awatar użytkownika
taffer
Młotodzierżca
Posty: 876
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 13:43

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: taffer »

Chociaż po dłuższym namyśle, jak jeszcze postawią ze 2 wieżowce to mogę w Warszawie zostać ;)
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: BodomChild »

Cieszę się, że mieszkam w Polsce. Ale mógłbym też urodzić się w Norwegii (to cudowny kraj, tylko z alkoholem są problemy ;) ), albo na zachodnim wybrzeżu USA - Kalifornia i te sprawy.
Zachodnie wybrzeże jest dużo fajniejsze od wschodniego, i są stamtąd świetne kapele rockowe - Metallica, Red Hot Chilli Peppers, Tool i wiele innych.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Marcian
Bełkotliwiec
Posty: 28
Rejestracja: 28 lipca 2007, 13:20
Kontakt:

Re: Gdzie chcielibyście się urodzić ?

Post autor: Marcian »

Edversion pisze:
Artass pisze:Chciałbym się urodzić w Japonii
To tak samo jak ja :) .

Uwielbiam język japończyków. Chętnie bym się jego nauczył. Już niektóre słowa znam, np. kage - cień, sakura - wiśnia, itachi - łasica, suna - piasek, konoha - liść, iwa - skała, taki - trawa, oto - dźwięk itd.. A wszystko to zawdzięczam anime. :)

Japonia to najbardziej rozwinięte technologicznie państwo. Mini innymi dlatego chciałbym tutaj zamieszkać. :)
Hehe a wiekszosc z tych slowek to z naruto xP.
Ja osobicie chcialabym sie urodzic w bogatszej rodzinie :p

offtop: Wybaczcie brak polskich fontw to ta niemiecka klawiatura, w niemiackiej szkole, w niemieckim kraju
ODPOWIEDZ