Kociaki usamodzielniają się

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Czy zgadzasz się na umieszczenie odnośnika do Forum Gildii Tomcats w miejsce ukrytego działu Thievery?

Czas głosowania minął 23 maja 2008, 14:53

Zgadzam się.
15
75%
Nie zgadzam się.
2
10%
Jest mi to obojętne.
3
15%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Bandit »

Chciałbym zakomunikować, że gildia Tomcats przenosi się na własne forum i w związku z tym nie potrzebujemy już naszego działu na Forum Thiefa, dlatego przeniosę z niego wszystkie tematy do działu Thief - multiplayer a Piotr, jeśli będzie chciał to usunie forum "Thievery". Ewentualnie w miejsce działu może dać link zewnętrzny przenoszący na nasze nowe forum. Jeszcze tylko zastanawiam się czy jest sens usuwać grupę, bo w sumie takich grup mogłoby być więcej. Po co? No np. po to żeby można było szybko znaleźć użytkowników, którzy mają podobne preferencje do naszych, więc zamiast zakładać temat i pytać się czy ktoś gra w daną grę można byłby po prostu przejrzeć sobie odpowiednią grupę i umówić się na grę przez PW.

Osoby zainteresowane grą w Thievery powinny zajrzeć do :arrow: tego tematu.
P.S. Bez rejestracji należy zmienić sobie kodowanie znaków po wejściu na stronę na ISO-8859-2.

A tak z innej beczki to coś ostatnio biednie tutaj z uśmieszkami, więc pomyślałem, że może podzielę się swoją paczką uśmieszków, jeśli spodobają się wam a Piotr nie będzie miał nic przeciwko to udostępnię mu paczkę i będzie mógł wrzucić moje emotki na Thief Forum. U nas emotki wyglądają tak :arrow: link.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2008, 14:53 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Łucznik »

http://img76.imageshack.us/my.php?image=53704492ji2.jpg :))
czego to się nie zrobi byle mnie nie wpuścić :-)

[ Dodano: Wto 06 Maj, 2008 09:19 ]
a przy okazji daj mi członkostwo do grupy thievery bo też gram jak mogłeś zauważyć :-)
Awatar użytkownika
Abru
Młotodzierżca
Posty: 896
Rejestracja: 22 września 2002, 13:00

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Abru »

dlatego przeniosę z niego wszystkie tematy do działu Thief - multiplayer a Piotr, jeśli będzie chciał to usunie forum "Thievery". Ewentualnie w miejsce działu może dać link zewnętrzny przenoszący na nasze nowe forum.
Wyjątkowo zły pomysł. :)
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Łucznik »

nazywanie mnie trollem i banowanie bez wyraźnego powodu to jest przesada i tu nie ocenzurujesz mojego posta bo to nie twoje prywatne piekło :evil:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Bandit »

Abru pisze:
dlatego przeniosę z niego wszystkie tematy do działu Thief - multiplayer a Piotr, jeśli będzie chciał to usunie forum "Thievery". Ewentualnie w miejsce działu może dać link zewnętrzny przenoszący na nasze nowe forum.
Wyjątkowo zły pomysł. :)
Czemu tak uważasz? :? W ogóle czemu nikt nic nie pisze? Trafiłem na jakiś "blacklist" czy co? :x
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: eLPeeS »

Bandit pisze:W ogóle czemu nikt nic nie pisze?
No bo generalnie co tu pisać poza np. "Powodzenia!" Czekasz na przyjęcie pożegnalne czy może na okrzyk "nieeeee zostańcie!" ;)

Generalnie dzieleni tak małego forum na jeszcze mniejsze kawałki jest w sumie bez sensu (dużo większe ttlg jakoś sie trzyma - i to całkiem nieźle). Równie dobrze można by zrobić osobne forum dla miłośników Fan Misji. No, ale jak wam tu źle to przecież nikt na siłę trzymać nie będzie. Powodzenia! 8-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Abru
Młotodzierżca
Posty: 896
Rejestracja: 22 września 2002, 13:00

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Abru »

Czemu tak uważasz?
Ja rozumiem, że chcesz być sobie panem i władcą na innym forum, ale ten dział od zawsze stanowił cześć Thief forum. Nie widzę ani jednego argumentu, który by przemawiał za likwidacją tego działu. :)
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Maveral »

Dla mnie też bezsensem jest dzielenie forum na mniejsze kawałki. Przez tyle lat dział "Multi" miał się dobrze, nikomu nie przeszkadzał i nagle, bez jasnej przyczyny ktoś wymyślił żeby się przenieść. Pytam więc, po co?
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: _OskaR »

Dla mnie to bardziej wygląda w ten sposób, że mamy forum, poświęcone Thiefowi, w tym multi i forum dla kociaczków, które dotyczy tylko ich spraw (np. taktyki itp.). Może tak zostać, pod warunkiem, że tutejszy dział, dotyczący multi też jakoś będzie żył, bo nowi gracze w pierwszej kolejności zajrzą tutaj, a skądś trzeba brać kolejnych fanatyków :))
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Bandit »

Albo źle się zrozumieliśmy albo ktoś tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem... ;)
Abru pisze:
Czemu tak uważasz?
Ja rozumiem, że chcesz być sobie panem i władcą na innym forum, ale ten dział od zawsze stanowił cześć Thief Forum. Nie widzę ani jednego argumentu, który by przemawiał za likwidacją tego działu. :)
Po pierwsze forum "Thief - multiplayer" powstało jakieś pół roku po starcie forum... ;) Po drugie nie napisałem, że chce likwidować forum "Thief - multiplayer" tylko ukryte forum "Thievery" a to nie to samo. Przeniosłem już wszystkie tematy z forum "Thievery" do forum "Thief - multiplayer". Przenoszone tematy oznaczyłem prefixem [TTG] żeby było wiadomo, co to za tematy. Oczywiście usunąłem część tematów, które nie powinny zostać upublicznione.

Nie odbierajcie tego tak, że my się stąd wynosimy. Nic z tych rzeczy! My po prostu potrzebujemy własnego forum, bo te nie jest w stanie nam zapewnić tego, czego my potrzebujemy... Nie będę dwa razy pisał tego samego, więc jeśli ktoś chce znać więcej szczegółów na temat tego, dlaczego "przenosimy się" na własne forum to niech kliknie na link w pierwszym poście, który przeniesie go do tematu, w którym to opisałem. Muszę też napomknąć, że dzięki moim staraniom Forum Thiefa zyskało sporo nowych użytkowników, więc nawet, jeśli ci sami użytkownicy zarejestrują się na nowym forum to nie znaczy, że automatycznie przestaną korzystać z Thief Forum.
Thief i Thievery to tak naprawdę dwa różne światy, które mimo wspólnych cech za bardzo do siebie nie pasują, więc my nie wprowadzamy żadnego podziału, ponieważ taki podział istniał już od bardzo dawna i nie sposób było tego nie zauważyć nawet na tym forum...
A co będzie z tymi uśmieszkami, bo przecież te, które są teraz, na Thief Forum nie nadają się do niczego a na dodatek nie są właściwie ułożone i mają błędne powtarzając się kody...

Swoją drogą wasza reakcja na powstanie nowego forum nawet mnie rozbawiła, bo kiedyś doradzaliście mi żebym założył własne forum zamiast próbować zmieniać coś na tym a teraz nagle obudziliście się z ręką w nocniku :)) a może po prostu nam zazdrościcie? ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Maveral »

Skoro dział "Multi" zostaje, to nie mam nic przeciwko. Wiem jak to jest z klanami - każdy chce być na swoim ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Abru
Młotodzierżca
Posty: 896
Rejestracja: 22 września 2002, 13:00

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Abru »

Po pierwsze forum "Thief - multiplayer" powstało jakieś pół roku po starcie forum...
A czy ja napisałem, że powstało natychmiast po utworzeniu Thief Forum? Chodziło mi o tożsamość tego Forum a nie czas. :)
Thief i Thievery to tak naprawdę dwa różne światy, które mimo wspólnych cech za bardzo do siebie nie pasują
Chyba rzadko bywasz na TTLG i nie widzisz, co ludzie czasem wypisują o T3. ;)
Albo źle się zrozumieliśmy albo ktoś tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
...lub też składnym i treściwym wyrażaniem myśli. ;)

Mogłeś doprecyzować, co za dział masz na myśli. Łatwo chyba wywnioskować, że przeciętny użytkownik nie widzi ukrytego działu Thievery. A skoro nie widzi to pewnie ma w nosie czy będzie tu czy na innym forum ;)

Powodzenia! :ok
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Przemek557 »

Bandit pisze:P.S. Bez rejestracji należy zmienić sobie kodowanie znaków po wejściu na stronę na ISO-8859-2.
Jak to zrobić? Bo trochę to uciążliwe - nie zawsze się loguję jak wchodzę.
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Bandit »

A nie możesz ustawić sobie automatycznego logowania? :?
W FF: Widok :arrow: Kodowanie znaków :arrow: Środkowoeuropejski (ISO-8859-2)
Oczywiście należy to zrobić po wejściu na stronę i jeśli nie mylę się to przeglądarka pamięta ustawienie do czasu aż zakończy się jej sesje, czyli zamknie okno przeglądarki.

[ Dodano: Sro 07 Maj, 2008 14:41 ]
Abru pisze:
Thief i Thievery to tak naprawdę dwa różne światy, które mimo wspólnych cech za bardzo do siebie nie pasują
Chyba rzadko bywasz na TTLG i nie widzisz, co ludzie czasem wypisują o T3. ;)
TTLG to ja mam w głębokim poważaniu w ogóle tam nie wchodzę i wątpię żeby to się zmieniło, więc podałeś kiepskie porównanie, ale domyślam się o co może ci chodzić...
Abru pisze:
Albo źle się zrozumieliśmy albo ktoś tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
...lub też składnym i treściwym wyrażaniem myśli. ;)
Mogłeś doprecyzować, co za dział masz na myśli. Łatwo chyba wywnioskować, że przeciętny użytkownik nie widzi ukrytego działu Thievery. A skoro nie widzi to pewnie ma w nosie czy będzie tu czy na innym forum ;)
Czy jest aż tak ciężko przyznać się do "błędu"? Jeśli to co napisałem w pierwszym poście nie jest jasne to ja nie wiem jak miałbym to napisać abyście załapali za pierwszym razem. Przecież tam wyraźnie jest napisane!
...nie potrzebujemy już naszego działu na Forum Thiefa, dlatego przeniosę z niego wszystkie tematy do działu Thief - multiplayer a Piotr, jeśli będzie chciał to usunie forum "Thievery".
eLPeeS pisze:Powodzenia!
Abru pisze:Powodzenia!
Dziękuję w imieniu gildii. ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Abru
Młotodzierżca
Posty: 896
Rejestracja: 22 września 2002, 13:00

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Abru »

Bandit luuuzik :) Wystarczyło napisać, że chodzi ci o ukryty dział Thievery a nie o forum "Thievery". W moim umyśle dział Thief - multiplayer od lat funkcjonuje jako dział "Thievery". Sądziłem, że utworzyłeś analogiczny dział o tej samej nazwie na innym forum i planujesz śmiały zamach na tożsamość tego Forum. Dobrze, że wszystko się wyjaśniło. :)

PS. Fajnie, że masz tam dział o Edytorze do UT3. ;)
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Marzec »

A mi się podoba cały pomysł i wykonanie :P Chociaż ja byłbym za tym, żeby thief-forum przerobić na oficjalne forum Tomcatsów, bo przecież obecnie nie należy ono do żadnej gildii - to by tylko miało same plusy ;) Forum byłoby nadal to samo, zmieniłoby się tytuł i dodało odpowiednie działy ;)
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Bandit »

Zaproponowałem Piotrowi żeby zamienił ukryte forum Thievery na odnośnik do naszego nowego forum (odnośnik są traktowane z pominięciem praw dostępu, dlatego są widoczne dla wszystkich) a on stwierdził, że sam nie może podjąć decyzji o takiej zmianie i jeśli ja chcę coś zmienić to muszę zapytać się użytkowników forum o zgodę. Powodem, dla którego chciałbym wprowadzić tą niewielką zmianę jest przede wszystkim troska o graczy, którzy niegdyś grywali w TUT, ponieważ jeśli taki gracz zajrzy na Forum Thiefa i zobaczy, że dział Thief - multiplayer jest nieaktywny to może sobie pomyśleć, że nikt już nie gra w żadną multi-skradankę i przez to nawet nie spróbuje wejść do gry.

Aktualnie forum wygląda tak:
Obrazek

Po zmianie, którą proponuję będzie wyglądało mniej więcej tak:
Obrazek

Na koniec dodam tylko, że na Forum Gildii Tomcats znajduje się odnośnik do Thief Forum.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: PiotrS »

Trzeba podjąć decyzje.
Bandit wyraził swoją prośbę jasno. Prosi o stworzenie martwego działu, którego temat będzie zewnętrznym linkiem do forum klanu Thievery.

Ankieta jeszcze kilka dni.


P.S. Tylko, żeby wszyscy dobrze zrozumieli, to nie będzie ukryty dział tak jak jest teraz z Thievery, to będzie dodatkowy 7 dział na głównej stronie.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: PiotrS »

Ankieta zakończona.
Dział widoczny, podlinkowany do forum Bandita.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: Bandit »

Ekhm, czy jeśli pisałbyś o Forum Thiefa na innym forum to napisałbyś "Zapraszam na moje forum" czy "Zapraszam na Forum Thiefa?" :roll: Forum nie jest moje tylko gildii a to spora różnica...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kociaki usamodzielniają się

Post autor: peter_spy »

Chyba już czas usunąć odnośnik ze strony głównej forum, po prowadzi do nieistniejącego adresu.
ODPOWIEDZ