Jakiej używacie przeglądarki ?

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Twoja przeglądarka ?

Mozilla Firefox
40
45%
Internet Explorer
8
9%
Opera
23
26%
Inna ...
7
8%
Mam ich kilka na dysku
10
11%
 
Liczba głosów: 88

Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Jakiej używacie przeglądarki ?

Post autor: Spidey »

U mnie rozszerzenia nie wyłączyły się po aktualizacji. o0
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Jakiej używacie przeglądarki ?

Post autor: Maveral »

SPIDIvonMARDER pisze:Nie działa nadal, więc po prostu nowa wersja chyba nie obsługuje starszego adbloka.
Niemożliwe. U mnie po aktualizacji działa. Używasz tego adblock'a? Bo są chyba ze cztery, ale ten mam u siebie i działa bez zarzutu.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Jakiej używacie przeglądarki ?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Teraz go nawet nie sprawdzę ;) Opera mi padła. A dokładnie to crashuje co 2 minuty i się zawiesza (pomaga tylko restart programu). Chyba przetestuję propozycję Mixa...

PS: teraz piszę z IE. Zamula strasznie, ale działa, za co go doceniam.


DODANO:
No to sprawdziłem SRW Iron.
-przeglądarka jest chyba mutacją Chrome'a, nawet jak się wchodzi do ustawień, to wyświetla się strona o adresie coś tam...chrome/settings...
-wiesza się często na chwilę. Myślałem, że otwieram za dużo okien, ale potrafi to się zdarzyć i przy 5 oknach;
-za każdym razem jak ją odpalam, klikam aby stała się domyślną przeglądarką. I nie chce przyjąć takiego ustawienia;
-nie działa adblock;


Zatem jest to przeglądarka przeciętna... ale działająca. Póki co.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Jakiej używacie przeglądarki ?

Post autor: Mixthoor »

-przeglądarka jest chyba mutacją Chrome'a, nawet jak się wchodzi do ustawień, to wyświetla się strona o adresie coś tam...chrome/settings...
To chrom jest mutacja Irona

-wiesza się często na chwilę. Myślałem, że otwieram za dużo okien, ale potrafi to się zdarzyć i przy 5 oknach;
wina kompa, z irona korzystamy w pracy, korzystam rowniez i w domu. Nigdy nie zawiesila zadnego kompa (windowsy 7 64 bit lub linuxy debiany)

-za każdym razem jak ją odpalam, klikam aby stała się domyślną przeglądarką. I nie chce przyjąć takiego ustawienia;
musisz miec uprawnienia administratora

-nie działa adblock;
dziala, nawet 2 rozne. Dodatki sciagaj z https://chrome.google.com/webstore/sear ... s/noscript (przyklad)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Jakiej używacie przeglądarki ?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Mam uprawnienia administratora, nadal nie chce ustawić się jako domyślna.

Kiedy próbuję zainstalować adblocka z tej strony, co podałeś, adblock prosi mnie o możliwość wglądu w moje dane ze stron, a także w aktywność na stronach. To brzmi nieco szatańsko... jakby ktoś patrzył w moje hasła i konta bankowe.
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Jakiej używacie przeglądarki ?

Post autor: Leming »

Pytanie okołoprzeglądarkowe.
Wiecie może jak w nowej wersji Youtuba posortować wyniki wyszukiwania np. wg daty dodania? Opcja "Przesłane" nie działa prawidłowo, bo choć zawęża wyniki do np. ostatniego tygodnia, to ich nie sortuje.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Jakiej używacie przeglądarki ?

Post autor: Leming »

Dosyć często przeglądam YouTube. Zauważyłem od pewnego czasu, że mnóstwo filmików posiada statyczne, lub dynamicznie pojawiające się dymki. O ile informacja "kliknij tu, na następny odcinek" jest w porządku, o ile pojawia się na końcu filmiku, to o tyle wszystkie te "lajkuj na facebooku", "dołącz do grupy fanów", "subskrybuj!" itp. są upierdliwe. Zwłaszcza gdy zasłaniają 1/4 ekranu, wyskakują co jakiś czas, a znalezienie "x" żeby je wyłączyć jest kłopotliwe, gdyż np. "x" jest schowany pod tytułem filmu, także nie da się na niego kliknąć bo klika się na linku.
Firefox doskonale radzi sobie z blokowaniem reklam, ale temu zjawisku już rady nie daje.

Czy znacie może jakąś wtyczkę do Firefoxa, lub ewentualnie jakiś program, który pozwoliłby mi "wymazać" tego typu dymki i informacje wyskakujące w oknach filmów?
A może jest jakiś prostszy sposób, żeby je wyłączyć?
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Jakiej używacie przeglądarki ?

Post autor: Spidey »

Jedyna wtyczka jaka przychodzi mi do głowy to Opera. ;)

Zwykły AdBlock sobie nie radzi? Mój operowy chyba nie ma z tym problemu, bo nie wiedziałem nawet, że takie rzeczy na YT się porobiły.
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Jakiej używacie przeglądarki ?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Czas ponownie wybrać przeglądarkę na nowym kompie. Co radzicie? Maxthon lubi się crashować i poonoć szpieguje bardziej od innych. Jednak ma fantastyczną opcję: pobiera obrazki jednym kliknięciem (czyli trzymać ctrl, LPM i zapisane). Czy inne przeglądarki też takie coś mają? Może być w formie plugina.

A co sądzicie o safari?
Obrazek
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Jakiej używacie przeglądarki ?

Post autor: Spidey »

Captain here.
Safari traktowałbym jako ostateczność. :) Osobiście polecam Operę - szybka, dobrze interpretuje nowe strony, pochłania mniej RAMu od Chrome'a, itp.
A tutaj rozszerzenie, o które Ci chodzi: [KLIK]

*Flies away.*
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
ODPOWIEDZ