potrzebna pomoc przy szukajce

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

pariah
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 14 sierpnia 2008, 20:06

potrzebna pomoc przy szukajce

Post autor: pariah »

Witam, to mój pierwszy post tutaj, trochę dziwnie zaczynać od takiej sprawy ale co tam.

Być może niektórzy słyszeli, wikia (ta sama od wikipedii) odpaliła swoją szukajkę, którą każdy może współtworzyć blablabla. Problem jest taki, że nie znajduje nic wartościowego na temat thiefa. Istnieje możliwość dodawania własnych wyników wraz z ich ocenianiem w skali 1-5, podświetlaniem wartościowych rzeczy i różnymi innymi bajerami i tu jest właśnie potrzebna pomoc. Potrzeba osób, które siedzą przy thiefie dłużej niż ja i które by dodały większą ilość wyników. Sprawa jest prosta, nie wymaga nawet rejestracji. Wchodzimy na http://re.search.wikia.com , wpisujemy zapytanie, jak nic nie znajdzie albo znajdzie za mało to po prawej jest panel do dodawania nowych wyników. Ktoś chętny? Od siebie dodałem 3 wyniki do 'thief missions', więcej stron nie znam a troszkę głupio że są tu braki.

Oczywiście też zachęcam do dalszego rozszerzania szukajki wolnej od płatnego pozycjonowania i innego chłamu (opcja delete przy każdym wyniku robi swoje).
ODPOWIEDZ