Jaka jest lepsza?

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Jaką wolisz kobietę?

Blondynki
9
19%
Rude
10
21%
Brunetki
21
45%
Szatynki
4
9%
Łyse :)
3
6%
 
Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
Dominik
Paser
Posty: 243
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:41
Lokalizacja: Przytulisko Przedmościa, cela nr. 103 (Bytom)

Re: Jaka jest lepsza?

Post autor: Dominik »

A wracając do tematu, na pytanie jaka jest lepsza odpowiem że jak dla mnie to Brunetka, długie włosy, wysoka, kolor oczu obojętny 8-)
Pozdro Dla Wszystkich I Całej Reszty

http://miasteczka.tk/918/dominiz
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Jaka jest lepsza?

Post autor: NiRa »

Przeszłam chyba przez wszystkie możliwe kolory :))
Stereotypy wciąż żywe, z czarnymi byłam z miejsca 'zua', z rudymi wredna, z blond 3/4 rzeczy uchodziło mi na sucho, a teraz z niebieskimi jest... 'załóż czapkę' :P:

-Medyk! Czy ja umrę?
-Niewykluczone.
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Jaka jest lepsza?

Post autor: Hattori »

No proszę jaki temat odkopałaś ;)

Mi kobiety podobają się bez względu na kolor włosów (z tych naturalnych... Jak masz niebieskie to załóż kominiarkę :)) ). Jednak absolutnie elementarne jest to, aby owe włosy były długie. Najlepiej dłuższe od mojego kuca. ;) Kolor włosów musi po prostu pasować do danej dziewczyny. A na to składają się już inne elementy (oczy, nos, nawet długość szczęki itp. - czyli w skrócie: twarz).

Zaznaczyłem blondynki, bo tak jest statystycznie w moim wypadku. Ale mówię - barwa co do zasady nie ma znaczenia. Każdy inny, naturalny kolor też jest w stanie mnie zaczarować ;)
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Jaka jest lepsza?

Post autor: NiRa »

Nuda w pracy, co zrobisz :P
Zastanawiałam się ostatnio czemu ognisty rudy czy wręcz czerwony i fioletowy kolor wpasował się jako akceptowalny(a do naturalnych im daleko), a zielony, niebieski i inne już nie :D

-Medyk! Czy ja umrę?
-Niewykluczone.
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Jaka jest lepsza?

Post autor: Hattori »

Fioletowy? Nie dla mnie. Natomiast czerwony mimo wszystko kojarzy się z rudym, pewnie o to chodzi.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Jaka jest lepsza?

Post autor: eLPeeS »

To ja przy okazji odszczekam co mówiłem w 2009r. Rude już nie me gusta ;) Się człowiek najarał na ta adrenalinę (bo rude fałszywe i ryzyko...) no i nasłuchał że jak zardzewiały dach to podmokła piwnica, a tu co? Lipa Panie (i to nawet nie z miodem). No może z tą piwnica to jeszcze coś na rzeczy było ale co do reszty lipa. Nie fałszywe. Zero ryzyka. Szkopuł tkwi gdzie indziej. Po prostu są bardziej pojeb@ne niż ustawa przewiduje ;) Czarne. O! To jest to. I to zarówno jeśli chodzi o kolor włosów jak i skóry. Mulatki rulez - i to niezmiennie od ponad dekady 8-) No, ale to już tak na marginesie.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Jaka jest lepsza?

Post autor: Spidey »

A mnie od zawsze śmieszyły babcie w fioletowych włosach. :)

Ostatnio spotkałem w autobusie taką piegowatą brunetkę, od której nie mogłem oderwać wzroku. :prz
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
ODPOWIEDZ