Spotkania złodziei

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Moira
Skryba
Posty: 319
Rejestracja: 04 listopada 2008, 21:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Moira »

To nie fair! Czemu ja mieszkam na odludziu? Ale będziecie mieć fajnie! A ja? Będę gnić tu, na Podlasiu!
:wst
Obrazek
Awatar użytkownika
Orest Reinn
Paser
Posty: 181
Rejestracja: 23 lipca 2007, 17:10

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Orest Reinn »

Pocieszę cię, że mam w planach organizację ogólnopolskiego zlotu złodziei. Kilka dni, uatrakcyjnionych przez LARPa w klimacie Thiefa. Innymi słowy, Thievery na żywo :]
Ale to dopiero latem przyszłego roku.
SPIDI pisze:Albo niech każdy weźmie pudełko z Thiefem...
I zrobimy z nich zasłonkę, rozstawiając rozłożone na stoliku? :] Czy może użyjemy jako podstawek pod szklanki? :]
Ostatnio zmieniony 23 września 2009, 20:45 przez Orest Reinn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Artass »

Moira - A co JA mam powiedzieć?! Mieszkam w Wielkopolsce i mam 12 lat.
0% szans na forumowe spotkanie. :kwa
Obrazek
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Daweon »

Jak dla mnie oboje i wszyscy niepełnoletni mają szanse bliskie O%. Po pierwsze: prawdopodobnie nie będzie to w twoim mieście, a samochodu nie użyjesz. Po drugie: bez obrazy, ale jakieś niebezpieczeństwo jest. Po trzecie: założę się, że alkoholu będzie trochę, więc rodzice też nie za bardzo. Zapewne istnieją jeszcze inne powody, których ja nie raczyłem wymienić. Cóż, trzeba będzie poczekać te kilka lat.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
Colin
Skryba
Posty: 268
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:47
Lokalizacja: Lubin

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Colin »

Można było by zorganizować spotkanie "nieletnich", ale jak pod pasować miasto żeby każdemu pasowało? Jakieś propozycje?
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. ~ Mark Twain
Awatar użytkownika
Orest Reinn
Paser
Posty: 181
Rejestracja: 23 lipca 2007, 17:10

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Orest Reinn »

Jeśli chodzi o Artassa, to macie rację. Ale Moira w przyszłym roku będzie miała 15 lat, a to jest wiek, w którym zaczynają się samodzielne dalsze wyjazdy. Jeśli ładnie wytłumaczy, że taki zlot jest lepszym sposobem spędzenia wolnego czasu niż marnowanie młodości gnijąc w domu, to nie widzę powodu, aby rodzice mieli mieć coś przeciwko.
A jeśli chodzi o alkohol, to nie jesteśmy zbiorowiskiem mend i żuli i żadne spotkanie nie będzie opierało się na wlewaniu na siłę nieletnim wódki do gardła.
Awatar użytkownika
Colin
Skryba
Posty: 268
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:47
Lokalizacja: Lubin

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Colin »

U mnie też raczej nie ma szans bo zaraz bym usłyszał coś w stylu:
-Nie możesz pojechać bo to nie jest towarzystwo dla Ciebie, przecież ty ich nie znasz a w tym internecie to się mogą podawać za kogą chcą.(zdjęcia też komuś ukradli :evil: )
albo
-Nie będziemy po Ciebie jechać w środku nocy, a na pewno nie będziesz gdzieś tam nocował bo będziemy się martwić całą noc.
Chyba, że było by to w moim mieście, w co wątpię, bo kto by przyjeżdżał na to moje zadupie? (A nawet wtedy nie wiem czy bym mógł gdzieś wyjść wieczorem, ale wtedy to bym nie odpuścił i jakoś by się udało). Jest też mała szansa, że mógł bym we Wrocławiu ponieważ mieszka tam moja siostra, ale to by mogło wypalić tylko na jakiś długi weekend.
Podsumowując: :wmu
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. ~ Mark Twain
Awatar użytkownika
Orest Reinn
Paser
Posty: 181
Rejestracja: 23 lipca 2007, 17:10

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Orest Reinn »

Trzeba nauczyć się kombinować ;)
Jeśli masz w porządku siostrę, to powiesz, że jedziesz do niej, a w rzeczywistości będziesz z nami. Poprosisz siostrę, by w razie czego potwierdziła, że jesteś u niej ;)
Awatar użytkownika
Colin
Skryba
Posty: 268
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:47
Lokalizacja: Lubin

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Colin »

Taki mam plan na jakis weekend, a siostra raczej by mnie kryla... raczej. A jak nie to pozostaje ucieczka :chase:
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. ~ Mark Twain
Awatar użytkownika
waldeq
Kurszok
Posty: 517
Rejestracja: 03 grudnia 2006, 22:12
Lokalizacja: Południowa Dzielnica

Re: Spotkania złodziei

Post autor: waldeq »

Jak dojdzie do tego spotkania nad pomorzem to może zróbcie jakieś fajne zdjęcia. :)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Spotkania złodziei

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Zdjęcia? Good Point!

Ja jako element rozpoznawczy (jak w Klossie :D ) wezmę pudełko od Thiefa, co i wam polecam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Orest Reinn
Paser
Posty: 181
Rejestracja: 23 lipca 2007, 17:10

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Orest Reinn »

O 17 Daily będzie jeszcze martwy, więc na początek odnajdźmy się na przystanku SKM. Przekradniemy się na molo, a jak upłynie godzinka to wtedy włamiemy się do klubu.
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Artass »

Daweon pisze:Jak dla mnie oboje i wszyscy niepełnoletni mają szanse bliskie O%. Po pierwsze: prawdopodobnie nie będzie to w twoim mieście, a samochodu nie użyjesz. Po drugie: bez obrazy, ale jakieś niebezpieczeństwo jest. Po trzecie: założę się, że alkoholu będzie trochę, więc rodzice też nie za bardzo. Zapewne istnieją jeszcze inne powody, których ja nie raczyłem wymienić. Cóż, trzeba będzie poczekać te kilka lat.
Przed napisaniem posta, pragnę napisać, iż odpowiadam tylko dlatego, że chcę przekwestionować niektóre argumenty, a nie mieszać się w jakieś spotkania.

Jeżeli chodzi o miasto, to mieszkam koło Poznania, a coś takiego jak autobus miejski istnieje, co nie? Myślę, że Poznań mógłby być miejscem spotkania w Wielkopolsce, a mam do niego dostęp.

"bez obrazy, ale jakieś niebezpieczeństwo jest." - mógłbyś to wyjaśnić głębiej? Poza tym 12-sto latek to nie to samo co 6-scio, az taki bezradny to nie jestem. :|

Co do alkoholu, to zapomniałeś o istnieniu soku czy coli. Jak powiedział Orest: "A jeśli chodzi o alkohol, to nie jesteśmy zbiorowiskiem mend i żuli i żadne spotkanie nie będzie opierało się na wlewaniu na siłę nieletnim wódki do gardła."
Obrazek
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Spidey »

Taa... takie spotkanko to jest cuś. W weekend ofc, bo szkoła... :zdz
Każdy chce mieć jak najbliżej i przekabaca innych na swoje miasto, tak więc wbijajcie do Bytomia i już. :mru
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
waldeq
Kurszok
Posty: 517
Rejestracja: 03 grudnia 2006, 22:12
Lokalizacja: Południowa Dzielnica

Re: Spotkania złodziei

Post autor: waldeq »

Na południu Polski proponuję Kraków. 8-)
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Daweon »

"bez obrazy, ale jakieś niebezpieczeństwo jest." - mógłbyś to wyjaśnić głębiej? Poza tym 12-sto latek to nie to samo co 6-scio, az taki bezradny to nie jestem.
No chodzi mi o to, że największym wrogiem człowieka jest człowiek.
Co do alkoholu, to zapomniałeś o istnieniu soku czy coli. Jak powiedział Orest: "A jeśli chodzi o alkohol, to nie jesteśmy zbiorowiskiem mend i żuli i żadne spotkanie nie będzie opierało się na wlewaniu na siłę nieletnim wódki do gardła."
No tak, ale nie chodziło mi, że możliwe jest, że tylko ty możesz uwierzyć im na słowo.

No cóż może to ma znaczenie od tego,jak twoi rodzice są opiekuńczy. Jakby nie patrzeć 12 lat to nie jest dużo (bez obrazy).
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
Orest Reinn
Paser
Posty: 181
Rejestracja: 23 lipca 2007, 17:10

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Orest Reinn »

No chodzi mi o to, że największym wrogiem człowieka jest człowiek.
Według tego co mówisz, to ja nie powinienem najlepiej wychodzić z domu po zmroku, bo przy mojej posturze mam niewiele większe możliwości samoobrony niż 12-latek.
No tak, ale nie chodziło mi, że możliwe jest, że tylko ty możesz uwierzyć im na słowo.
Nie rozumiem. Wyrażaj się składniej.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Spotkania złodziei

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Spoko, trunki w umiarze...

Ale Art i Moira chhooooodźcie na spotkanie! Pokażę wam kotki w piwnicy i taki fajny soczeeeeek <zUo>
:twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Daweon »

Cóż trochę bezsensowna dyskusja. Gdybym był 12-latkiem i miałbym pójść na spotkanie do obcego miasta sam, najprawdopodobniej trochę to będzie trwało, więc gdy będę was opuszczał już będzie ciemno. No sorry, ale ja bym sie na coś takiego nie zdecydował. To jest moje zdanie, może wy i wasi rodzice mają inne. Co do: "Nie rozumiem. Wyrażaj się składniej." to chodziło mi o to, że wasi mogą nie mieć takie zaufania do was co ty.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Dziarsky »

Maveral pisze:w Katowicach
:hyh
Obrazek
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Marzec »

Niech ktoś wieźmie aparat :-)

Może podzielimy wątki na dwa zloty? (Sopot, Katowice). Będzie można nawet teraz zacząć organizować zlot w Katowicach, nie przeszkadzając w dyskusji o drugim. Ja w ciągu następnych 30 dni mam możliwość w każdą sobotę. Widzę, że parę osób też wstępnie widziały taką możliwość zlotu
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Edversion »

Mi by odpowiadały Katowice, bo to niedaleko od mojego miasta, ale nie jestem pewien, czy bym się pojawił na tym zlocie. ;)
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Spotkania złodziei

Post autor: BodomChild »

Artass pisze:Co do alkoholu, to zapomniałeś o istnieniu soku czy coli. Jak powiedział Orest: "A jeśli chodzi o alkohol, to nie jesteśmy zbiorowiskiem mend i żuli i żadne spotkanie nie będzie opierało się na wlewaniu na siłę nieletnim wódki do gardła."
"No co ty? Wypij!", albo "ze mną się nie napijesz?!" :hyh .

Na szczęście nie mam czasu na takie zjazdy więc jesteście bezpieczni :twisted: .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Spotkania złodziei

Post autor: Spidey »

Edversion pisze:Mi by odpowiadały Katowice, bo to niedaleko od mojego miasta, ale nie jestem pewien, czy bym się pojawił na tym zlocie. ;)
No ja tak samo - wszystko zależy od terminu. :zdz I tak jak u Marca - w grę wchodzi tylko weekend.
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Spotkania złodziei

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Orest Reinn pisze:O 17 Daily będzie jeszcze martwy, więc na początek odnajdźmy się na przystanku SKM. Przekradniemy się na molo, a jak upłynie godzinka to wtedy włamiemy się do klubu.
SKM Sopot Główny mianowicie?
Obrazek
ODPOWIEDZ