Kłótnie o polityce czas zacząć...

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: bob »

Hattori pisze:Włącznie sobie Wiadomości albo Teleexpress i porównajcie z tym, co było wcześniej.
Zrozumienie tego zdania zajęło mi jakieś kilkanaście sekund, popraw jak masz okazję.
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Hattori »

A co dokładnie chcesz, żeby poprawić? Nie wyraziłeś zbyt dokładnie, o co ci chodzi. Mogę się tylko domyślać, więc zmieniłem jedno słowo. Daj znać, czy teraz jest to bardziej zrozumiałe dla ciebie.
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: bob »

Nie. Domyślać się trzeba i wtedy wiem o co chodzi.
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Hattori »

No to się najwyraźniej dużo w życiu musisz domyślać, nic już na to nie poradzę.
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

http://www.wykop.pl/ramka/3361219/antyp ... y-aktorow/

ANTYPOLSKIE WYSTĘPY AKTORÓW

ANTYPOLSKIE
ANTYPOLSKIE
ANTYPOLSKIE

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 548c59fa3f

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5884A09E

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... aee485f6c1

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 0a9abf7e35

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... b3654d628b

Oglądanie telewizji narodowej staje się powoli moim hobby.

Akcja Poniedziałka może odrobinę żenująca, ale nie zmienia to faktu, że z naszym krajem dzieje się coś niedobrego. Może to zabrzmi śmiesznie, ale nawet ja czuję się za to pośrednio odpowiedzialny, prawdą jest, że niektóre rzeczy docenia się kiedy się je traci. Nie sądziłem np. że odpowiedzią na źle rozumianą poprawność polityczną będzie głównie chamstwo i nienawiść do wszystkiego co inne. Chyba było to do przewidzenia, głupi ja. Nagle obudziłem się w kraju gdzie można dostać w mordę np. za noszenie spodni rurek (dobrze, że nie noszę), bo wiadomo, że w rurkach chodzą pizdy co nie mają miejsca na jaja i wojsko by takich cudownie uleczyło z pedalstwa (Janusze wojskowości potwierdzają). W mordę dostaje profesor, bo głośno mówił po niemiecku, prawdziwy Polak próbuje wyrzucić z metra dwie Azjatki, wszędzie panoszą się Seby w koszulkach "Śmierć wrogom Ojczyzny" i "Stop islamizacji Europy" (w kraju, który żadnego problemu z mniejszością muzułmańską nie ma). Ludzie, którzy bronią takiego czegoś jak trójpodział władzy są nazywani lewakami.

Mam wrażenie, że w ciągu 2 lat cofnęliśmy się jako naród o co najmniej 10 i jeszcze jest to nazywane "wstawaniem z kolan". Na pocieszenie można dodać, że na świecie też wszyscy wyraźnie dostali pierdolca, ale marne to pocieszenie.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: darkonia »

Powinieneś się zgłosić do mediów publicznych, żeby cię zatrudnili. Masz niesamowity talent do zwracania uwagi na pewne informacje.
Zobacz: przeczytałam, co napisałeś i za kilka minut zapomnę, ale to, jaki ustawiłeś awatar, zapamiętam przez dłuższy czas. :))
A poważnie to uważaj z takim hobby. Nie daj sobie zrobić wody z mózgu. (Chociaż pewnie znajdujesz w tym więcej śmiechu niż w najnowszych kinowych komediach.)
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: darkonia »

Znudzona postanowiłam obejrzeć telewizję. Niestety, na stu kanałach nie było nic ciekawego, więc na czas kolacji leciał program informacyjny. Taka sytuacja miała miejsce kilka dni z rzędu. Po paru minutach protestów i innych ważnych wiadomości skończyłam się pożywiać.

A teraz pytanie do rozsądniejszych ode mnie ludzi:
Czy zdołałabym osiągnąć cel, gdybym rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na pokonanie głupoty?
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

darkonia pisze:A teraz pytanie do rozsądniejszych ode mnie ludzi:
Czy zdołałabym osiągnąć cel, gdybym rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na pokonanie głupoty?
Nie, ale zawsze warto walczyć i się nie poddawać.

XD
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Hattori »

Niestety prawdopodobnie nie udałoby Ci się, ponieważ większość ludzi nie uważa, żeby w ogóle miała w sobie głupotę. A każdy ją ma, włącznie z piszącym tego posta, trzeba tylko umieć ją w sobie dostrzec. I zacząć z nią walczyć. A większość ludzi, jak obserwuję, nie czyni jednego, ani tym bardziej drugiego.
Ponadto, pieniądze to jedno, a sposób ich efektywnego wykorzystania - to drugie.

Chyba byłby ze mnie niezły Opiekun, hy, hy.

Marzą mi się czasy, w których ludzie, zamiast dążyć do przyjemności, spraw materialnych i przyziemnych, zaczęliby dążyć do mądrości. Obawiam się jednak, że - w formie mainstreamu - taka sytuacja nigdy na ziemi nie zaistniała, o ile mi dobrze wiadomo, więc prawdopodobnie za naszego życia też nie nadejdzie.

No ale, koniec końców, nie warto się poddawać. Im mniej głupoty na tym świecie, tym lepiej, tylko trzeba najpierw zacząć od siebie.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Mądrość?


Tak, ja też jestem szyderca, który uważa siebie za mądrego i mam na to nawet certyfikat :P


A tak na serio, to niestety, ale gdyby mądrość byłaby taka łatwa do osiągnięcia, to nie byłaby cnotą. Juz starożytni zauważyli, że tego meczu nie da się wygrać.
Obrazek
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

Hattori pisze:ponieważ większość ludzi nie uważa, żeby w ogóle miała w sobie głupotę. A każdy ją ma,
Nieprawda. Ja nie mam.

Potwierdzone info (ja potwierdzam :P ).
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

Najpierw było o wyższości starożytnej lechickiej demokracji nad amerykańską, teraz błyskotliwe teksty o tym, jak to uczyliśmy Francuzów jeść widelcem. PiS-owska dyplomacja nie traci formy.

Co z tego, że się rzuca debilne i burackie teksty na wizji? Co z tego, że za granicą zostanie to odnotowane? Ważne, że się zaimponuje zakompleksionym rodakom.

Wstawanie z kolan motzno.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Maveral »

Teksty mogli sobie darować, ale dobrze, że nie przepłaciliśmy tego francuskiego badziewia :)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: darkonia »

Po co w ogóle budować broń i szkolić żołnierzy? Niedługo będzie tylu ludzi, że planeta nie pozwoli im żyć, więc pozbędzie się większości.
Co tam planeta... Dobór naturalny już dawno skazał podgatunek ludzi (zwanych większością) na autodestrukcję - HIV, WZW oraz ta ciągła, bezsensowna zawiść prowadząca do śmierci wielu osób przy użyciu jednej. A socjale? Po co utrzymywać jednostki słabe i dawać im się mnożyć? Nie bez powodu jest teraz tyle wszystkich nowotworów i dysmózgii, skoro kobieta puszcza się na prawo i lewo, zamiast znaleźć silnego partnera, bez poważnych wad. Podobnie jest z naszym "pięknym" państwem (nie mówię tu o kraju, bo trzeba przyznać, że mamy do dyspozycji ciekawe tereny przyrodnicze) - inni nas wykorzystują, jak tylko się da i to na własne, większościowe życzenie.
Maveral pisze:Teksty mogli sobie darować, ale dobrze, że nie przepłaciliśmy tego francuskiego badziewia
Jak możesz używać takich określeń? :) Być może to nie badziewie, ale prawdopodobnie poddałoby się w sytuacji zagrożenia.
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

Maveral pisze:dobrze, że nie przepłaciliśmy tego francuskiego badziewia :)
Możemy za to zapłacić potężne odszkodowanie.

Czy ja wiem czy to jest badziew? Czytałem opinie, że te śmigłowce się nie nadają dla polskiej armii bo są mało uniwersalne i nie nadają się do transportu ciężkiego sprzętu. Może dałoby się jednak produkować specjalną wersję z rampą załadunkową czy czymś tam? Nie wiem, bo się specjalnie na tym nie znam.

To, że za wiele dzisiejszego bałaganu w państwie odpowiada poprzedni rząd (i wcześniejsze), to raczej nie podlega dyskusji, tyle, że obecnie rządzący negują dosłownie wszystko co zrobili tamci i wszystko muszą zrobić na odwrót, bez względu na koszty.
darkonia pisze:Po co utrzymywać jednostki słabe i dawać im się mnożyć?
Bo to brzydko być socjopatą?
darkonia pisze:skoro kobieta puszcza się na prawo i lewo,
Gdzie się tak strasznie puszczają? Kolega pyta jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°).
darkonia pisze:zamiast znaleźć silnego partnera, bez poważnych wad
Jak się spotykasz z mężczyzną to przeprowadzasz szczegółowy wywiad na temat historii chorób w rodzinie?

Mam paru fajnych silnych kandydatów, 100% męskości.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gwarancja zdrowego potomstwa.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: darkonia »

@BodomChild
Dobrze, że tak zwana męskość, cokolwiek to znaczy, wcale nie jest wartościową przyrodniczo cechą.

A wracając do tematu... Czy nie lepiej byłoby, zamiast helikopterów kupić pocisk nuklearny? Albo przynajmniej rzucić w świat propagandę, że Polska takową broń posiada.
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: eLPeeS »

BodomChild pisze:Gdzie się tak strasznie puszczają? Kolega pyta jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°).
W każdym nieco większym mieście, w każdym większym klubie gdzie średnia wieku wynosi ok. 18 lat. Kolega mi mówił :aniol:
darkonia pisze:Czy nie lepiej byłoby, zamiast helikopterów kupić pocisk nuklearny? Albo przynajmniej rzucić w świat propagandę, że Polska takową broń posiada.
Niestety większość cywilizowanych krajów przystąpiła już dawno do układu o nieproliferacji broni jądrowej, który to m.in. zakazuje sprzedaży takowej broni przez kraje które ją posiadają krajom które jej nie posiadają. Moglibyśmy oczywiście ją kupić z rąk np. Izraelczyków albo Hindusów, którzy do układu nie przystąpili, narażając się na totalną kompromitację na arenie międzynarodowej (czyli w sumie droga otwarta) no ale też ciężko byłoby wyjaśnić bardziej nacjonalistycznym rodakom skąd ją mamy. Jak to od żydów?! :D Ostatecznie jakąś głowice można "wypożyczyć" od np. amerykańców w ramach Nuclear Shering (były plany) no ale wtedy byśmy się musieli zgodzić na kolejną bazę i tym samym utratę części suwerenności. No ale że to amerykanie i w sumie działania w ramach NATO to śmiało możemy dupska wypiąć i dać się hmmmm.... A rozpowiadać bajek nie ma co. Niestety istnieje coś takiego jak wywiad. Wtedy to już w ogóle byłby dyplomatyczny strzał w stopę. Czyli ponownie - w sumie droga otwarta. Waszczu dawaj!
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: TricksieThiefsie »



lol
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Leming »

TricksieThiefsie pisze:

lol
Co ten film ma wspólnego z tematem?
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: bob »

Tłumaczenie filmu można prosić?
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: TricksieThiefsie »

Mieszanie rasowe, a dokładniej czarno-białe. Wiadomo, istniało od zawsze, ale teraz wydaje się być forsowane, czego jednym z wielu przykładów jest ten filmik. Po prostu zabawne jest jak na siłę próbują pokazać, że czarni są tacy świetni i białe kobiety powinni na nich spoglądać z uwagą.

Ale nie warto drążyć tematu, po prostu wydawała się zabawna ta "prezentacja", a jednocześnie bardziej pasowała moim zdaniem tu, niż do tematu z humorem.

A, i jeszcze jest to finansowane przez BBC, co mówi samo za siebie.
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: bob »

Pomijając to co na filmie, ja ogólnie jestem za całkowitym wymieszaniem ras (stopniowym), tłumaczę to sobie w ten sposób, że niewymieszani są zachowani w odpowiedni sposób w kolekcji (zakonserwowany Lenin choćby), pozostałych więc - wymieszać zaleca się. Oraz że jeśli są dwa jakieś państwa (co mają granicę lądową) tylko białych ludzi i tylko czarnych ludzi bliskich kulturowo, i pilnowanie przez tysiące lat, żeby nie ulegli wymieszaniu, jest bezsensowne. Sensowne byłoby to, żeby nie ingerować w to, lub dokonać wymieszania na siłę (trochę gorzej jeśli to by przyniosło choroby genetyczne, ale nie sądzę). Mieszanie ras kojarzy mi się pokojowo, eksterminowanie danych ras już nie.
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: TricksieThiefsie »

Z innej beczki



Warte obejrzenia
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ej, macie adresy tych koleżanek? Chcę wiedzieć, jakby znalazł jakiś kolegów.
► Pokaż Spoiler

Zawsze możemy wyjść z założenia strategicznego jak Dania. Ona posiada siły zbrojne po to, aby wynegocjowac jak najkorzystniejszy ukłąd kalpitulacyjny. W 1940 roku zadziałało.
nasz armia nastawiona na obronę w 1939 nie.
Doktryna polska:duńska
0:1
► Pokaż Spoiler
Obrazek
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: bob »

Dlaczego posty 11 i 12 ze strony 30 (ten temat - "Kłótnie o polityce czas zacząć..."), mają napisane dwa razy inny rok? W poście 11 jest informacja "Napisane: 1 sty 2016, 2015 19:51", i w poście 12 jest informacja "Napisane: 1 sty 2016, 2015 20:47", dlaczego? Przy czym gdy jest się wylogowanym to widać jeden rok, a gdy jest się zalogowanym to widać rok pierwszy i rok drugi (takie same lub inne).
ODPOWIEDZ