Problem z Dead Island - czyli ostre danie dupy

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Problem z Dead Island - czyli ostre danie dupy

Post autor: Paweuek »

Siemano. Gram od kilku dni w Dead Island, wyrzynam zombiaki, upgrade'uję bronie i podziwiam widoczki. Przed chwilą włączyłem grę mając poziom 26ty. Pojawiłem sięprzy siedzibie ratowników, obok stał opancerzony humvee. Żadnej informacji o questach, więc poszedłem sobie zwiedzać plażę. Nagle pojawia się komunikat "Go back to the vehicle!" oraz odliczanie 10 sekund. Cóż, myślałem że mnie przeniesie w pobliże samochodu jak przy opuszczeniu obszaru gry, ale nie... pojawił się napis "Quest failed!" oraz dwie opcje: wczytaj ostatni zapis albo wróć do menu głównego. A jak, klikam na wczytanie ostatniego zapisu i... respawnuję się w barze na środku wyspy... a zegar zaczyna odliczanie 10 sekund na powrót do bryki :cry: Z tego co wyczytałem, mam najzwyczajniej w świecie przepierdolone, gdyż w innym miejscu się nie zrespawnuję. Nie mam zamiaru grać w to zabugowane gówno od początku, mam więc pytanie: czy ktoś z zacnych forumowiczów o zamiłowaniach moderskich wie gdzie w pliku save jest hex odpowiedzialny za zapis miejsca respawnu? :-D BTW gram bez żadnych paczy.
Obrazek
ODPOWIEDZ