Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Bruce »

Hadrian pisze:To wersja elektroniczna, można zakupić do steama?
Całosć na Steam. Jeśli na zdjęciu w prawym górnym rogu jest ikonka Steam, to jest to gra na tą platformę. Ale jak na złość nie ma jednej gry na której mi zależy. Mianowicie chodzi o Piratów.
PS. Odnośnie Civ 5. To gra jest niepełna. Są jedynie 2 dodatki bez żadnych DLC. A ten kto miał rękę na pulsie, ten mógł w tamtym roku zgarnąć podstawkę za darmo, potem za ok. 10 zł rozszerzyć do wersji Gold, a podczas ostatniego zimobrania kupić najnowszy dodatek za 20 zł.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: BodomChild »

Od dzisiaj jest wielki giermasz w Biedronce, ok. 300 gier po 9,99 zł. Co prawda ja akurat u mnie nie znalazłem nic szczególnie interesującego, ale jeszcze zobaczę jutro, bo z tego co widziałem jest parę fajnych rzeczy.

Równolegle jest też giermasz elektroniczny na cdp.pl (ale tylko dzisiaj). Wiedźmin 2 za 9,99 zł, strona ciągle przeciążona :) .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Maveral »

Bruce pisze:Ale jak na złość nie ma jednej gry na której mi zależy. Mianowicie chodzi o Piratów.
Mavcio pamiętał o Tobie ;) Do promocji dorzucono dwa DLC z Civilization 5 oraz... Piratów. Cena się nie zmieniła.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: BodomChild »

Nie wiem czy wiecie, ale na GOG jest Dungeon Keeper za darmo, śpieszcie się bo nie wiem ile jeszcze. W walentynkowej promocji jest też System Shock 2 za śmieszne pieniądze.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Hattori »

Promocja na Steamie na oba Wiedźminy - razem kosztują jakieś 25zł :!: Do 22:00 w niedzielę macie czas.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Bruce »

Maveral pisze: Mavcio pamiętał o Tobie ;) Do promocji dorzucono dwa DLC z Civilization 5 oraz... Piratów. Cena się nie zmieniła.
Promocja po chuju. Taniej wyjdzie kupić grę w promocji na Steam niż w tym Humble.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: raven4444 »

http://thiefmodcompetition.com/

Darmowy steamowy thief gold.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Flavia »

Na Steamie do poniedziałku jest wyprzedaż gier Ubisoftu (DO 70%), codziennie nowe oferty.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: raven4444 »

Na originie jest za darmo dead space 1.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Keeper in Training »

Mała podpowiedź odnośnie T1 Gold z Amazona - "kupując", trzeba wpisać adres USA, bo mają absurdalny pomysł, że digitale są tylko dla Amerykanów :x ; poza tym wszystko działa, człowiek zawsze przechytrzy maszynę. Ale to smutne, bo niesprawiedliwe.

Natomiast mam problem ze znalezieniem tego Dead Space 1 - na Originie pojawia się sporo wyników wyszukiwania, ale żaden nie jest darmowy. Mała podpowiedź?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: raven4444 »

https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/ ... e-ANW.html

Link, ja tam wpisałem dead space i jeden był za darmo więc kupiłem D:
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: BodomChild »

Keeper in Training pisze:Ale to smutne, bo niesprawiedliwe.
Amazonowi wisi kto u nich kupuje gry, chodzi tu o prawo podatkowe, zarówno amerykańskie jak i europejskie, stąd te ograniczenia. W USA w wielu stanach nie ma ma podatku VAT (w niektórych nawet nie ma dochodowego), dlatego ceny na Amazonie są sporo niższe niż np. na Steamie. Podając fikcyjny adres rozliczeniowy łamiemy regulamin Amazon i chyba nawet prawo (\m/ :evil: ), chociaż nie jestem ekspertem w tych kwestiach. W praktyce nie słyszałem, żeby ktoś kogoś za to ścigał, a Amazon to już w ogóle to olewa, bo lubi naszą kasę (na pewno nikt nie będzie nikogo ścigał z powodu darmowego Thiefa :) ).

EDIT:

Fajnie, też wziąłem tego DS, jestem prawdziwym Polakiem i zawsze biorę jak dają za darmo :wes .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Keeper in Training »

BodomChild pisze:
Keeper in Training pisze:Ale to smutne, bo niesprawiedliwe.
Amazonowi wisi kto u nich kupuje gry, chodzi tu o prawo podatkowe, zarówno amerykańskie jak i europejskie, stąd te ograniczenia. W USA w wielu stanach nie ma ma podatku VAT (w niektórych nawet nie ma dochodowego), dlatego ceny na Amazonie są sporo niższe niż np. na Steamie. Podając fikcyjny adres rozliczeniowy łamiemy regulamin Amazon i chyba nawet prawo (\m/ :evil: ), chociaż nie jestem ekspertem w tych kwestiach. W praktyce nie słyszałem, żeby ktoś kogoś za to ścigał, a Amazon to już w ogóle to olewa, bo lubi naszą kasę (na pewno nikt nie będzie nikogo ścigał z powodu darmowego Thiefa :) ).

EDIT:

Fajnie, też wziąłem tego DS, jestem prawdziwym Polakiem i zawsze biorę jak dają za darmo :wes .
Jesteś na urlopie w USA, nie masz problemu. Tak przynajmniej wynikało z regulaminu, kiedy czytałam. A jeśli jesteś w Europie, cierp z godnością Wertera :). Ja akurat dałam znać znajomym Amerykanom, niech wiedzą, co dobre. U nas z kolei jest dostępna antologia, której oni nie mają :twisted:.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: BodomChild »

Keeper in Training pisze: A jeśli jesteś w Europie, cierp z godnością Wertera :).
Wiesz, ludzie Europy (w tym z Polski) wcale nie cierpią jak Werter, tylko kupują z amerykańskiego Amazona na potęgę, na ŁowcyGier.pl bez żenady się pisze o tych promocjach i nawet jest poradnik jak kupować :wes .

Ja tam zgarnąłem tego darmowego Thiefa, teraz czekam aż Obama się dowie i naśle na mnie drona :) .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Keeper in Training »

W zakresie gier, GOG ma do ósmego kwietnia promocję na gry Square Enix - to sprawiło, że zastanawiam się, od kiedy Looking Glass jest Square Enix, jako że wszystkie prawdziwe i autentyczne Thiefy też do tej promocji się załapały.

Co ciekawe, z okazji Światowego Dnia RPG, mój ulubiony sklep tematyczny DriveThruRPG ma interesującą propozycję, mianowicie paczkę różnych materiałów - podręczników, suplementów itp. - które łącznie opiewałyby na pokaźną sumkę $71,95... gdyby nie fakt, że chwilowo (nie wiadomo, jak długo) cały zestaw jest bezpłatny. Wydaje mi się, że warto - moją uwagę zwróciło dziełko zatytułowane "PreHysteria" :).
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: BodomChild »

Keeper in Training pisze:od kiedy Looking Glass jest Square Enix
Looking Glass Studios to twórcy Thiefów, ale to Eidos był wydawcą, a że Eidos Interactive zostało wchłonięte przez Square Enix, to teraz wszystkie gry wydane przez Eidos są własnością Square Enix.

Oprócz Thiefów i Deus Exa (pierwszego, bo drugi jak wiadomo jest taki sobie), polecam z tej promocji gry z serii Legacy of Kain, szczególnie Soul Reaver 1 i 2, Defiance też super jeśli chodzi o klimat i fabułę, ale sterowanie rodem z konsoli może wkurzać. Blood Omen 2 jako gra jakiś wybitny nie jest, ale też ma super klimat, trochę inny niż w Soul Reaverach i pierwszym Blood Omenie, ale fajny (do tego fabularnie zazębia się z SR 2 i Defiance). Szkoda, że nie kontynuowali tej serii, po Defiance powstawała gra o dalszych przygodach wampira Kaina (są nawet screeny), ale została anulowana :( .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Maklo »

Oprócz Thiefów i Deus Exa (pierwszego, bo drugi jak wiadomo jest taki sobie), polecam z tej promocji gry z serii Legacy of Kain, szczególnie Soul Reaver 1 i 2, Defiance też super jeśli chodzi o klimat i fabułę, ale sterowanie rodem z konsoli może wkurzać. Blood Omen 2 jako gra jakiś wybitny nie jest, ale też ma super klimat, trochę inny niż w Soul Reaverach i pierwszym Blood Omenie, ale fajny (do tego fabularnie zazębia się z SR 2 i Defiance). Szkoda, że nie kontynuowali tej serii, po Defiance powstawała gra o dalszych przygodach wampira Kaina (są nawet screeny), ale została anulowana :( .[/quote]

Kupiłem sobie kiedyś Antologię LoK'a. Przeszedłem Defiance i Blood Omen 2, a Soul River... znudził mnie. Występnuje w nim(a przynajmniej w jedynce) ta okropna rzecz, zwana przeze mnie "pseudo-otwartym światem". Jestem osobą, która lubi sobie w miarę możliwości przejść grę na 100%, a wracanie się w połowie gry do pierwszych lokacji, żeby zdobyć jedną znajdźkę jest okropnie męczące. Tak się na tym skupiałem, że po przestałem grać. Muszę dać tej grze kiedyś kolejną szansę.

Podobny problem "pseudo-otwartego świata" ma Wind Waker. Przed zdobyciem teleportacji, przepłynięcie do docelowej wyspy może zająć nawet ok. 5 minut. Innymi słowy: przez 5 minut musimy patrzeć, jak łódka płynie na wprost, a nie możemy odejść, bo może się okazać, że ktoś nas po drodze zaatakuje. Raz albo dwa razy dosłownie zasnąłem w trakcie.
Przemoc jest wizytówką amatorów... i Mechanistów.

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Spidey »

Maklo pisze:Szkoda, że nie kontynuowali tej serii, po Defiance powstawała gra o dalszych przygodach wampira Kaina (są nawet screeny), ale została anulowana :( .
Zawsze można spróbować tego na pocieszenie. ;)
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: BodomChild »

Maklo pisze: a Soul River... znudził mnie.
A ja się w to jako dzieciak zagrywałem, nie przeszkadzały mi te wady, które wymieniłeś, ani to, że nie było zapisu w dowolnym momencie i jak się spieprzyło skok, to trzeba było przemierzać całą drogę od nowa :) .
Spidey pisze:Zawsze można spróbować tego na pocieszenie. ;)
Wygląda fajnie, ale to jest online, a ja nie gram w gry online :? .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Kurhhan »

Maklo pisze:Kupiłem sobie kiedyś Antologię LoK'a. Przeszedłem Defiance i Blood Omen 2, a Soul River... znudził mnie.
Obrazek
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: raven4444 »

Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Michal »

Nie wiem czy to jakaś zorganizowana akcja ale odpaliłem sobie dzisiaj Origina i wyświetliło mi się, że mogę pobrać Dead Space za darmo. No to pobieram...
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Keeper in Training »

Dwa moduły do "Faces of the Tarnished Souk" są darmowe do drugiego maja br. - kto chce, niech wypróbuje:
http://rpg.drivethrustuff.com/product/1 ... Self-PFRPG
http://rpg.drivethrustuff.com/product/9 ... awa--PFRPG

EDIT1:

StoryWeaver ma już dostępne cztery nowe zestawy płytek - na razie darmowe w związku z promocją "Into the Remnant":
StoryWeaver pisze:Set 1: Iron Age Essentials - http://www.rpgnow.com/browse.php?discount=74992

Set 2: Iron Age Basic Rooms - http://www.rpgnow.com/browse.php?discount=45564

Set 3: Iron Age Odds & Ends - http://www.rpgnow.com/browse.php?discount=10492

Set 4: Iron Age Curves - http://www.rpgnow.com/browse.php?discount=76470
EDIT2:

Silver Gryphon Games chwali się drugą edycją swojego "Ingenium". Na razie dostępne za darmo, w bliżej nieokreślonej przyszłości wraca do tych dwudziestu pięciu dolarów... Sugeruję się pospieszyć: http://rpg.drivethrustuff.com/product/1 ... uick-Start.

EDIT3:

Nie wiadomo, jak długo, ale chwilowo "Unity" Valiant Games jest bezpłatne: http://rpg.drivethrustuff.com/product/129006/Unity-1. Ponadto na Steamie w ten weekend można wypróbować jakieś gry za darmo (na pewno "Epigenesis" oraz "Call of Duty: Ghosts" z logiem zerżniętym z jednego ze stylów Kleptomaniaca):

http://store.steampowered.com/news/12452/

http://www.pcgamer.com/2014/04/23/call- ... 0&ns_fee=0
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: Maklo »

Na Humble Store jest Spring Sale. W tym m.in. System Shock 2 za 1,5 ojro i Guns of Icarus za 3 ojro.

https://www.humblebundle.com/store
Przemoc jest wizytówką amatorów... i Mechanistów.

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ceny gier oraz promocje na Steamie, MM, Empiku itp.

Post autor: BodomChild »

Na Mac Game Store są oba epizody Bioshocka Burial At Sea po +/- 11 zł (3,74$), na takie coś warto było poczekać, więc zakupiłem sobie brakujący Episode 2. Podstawka Infinite też w korzystnej cenie, jeśli ktoś jeszcze nie ma.

Niby sprzedają gry na Maca, ale Infinite jest w Steamplay, więc kod działa także na Windowsa.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
ODPOWIEDZ