Problemy z forum

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: peter_spy »

Jeśli polscy hostingodawcy robią takie problemy, to proponuję się udać do zachodnich, gdzie nie ma takich cyrków i są lepsze warunki. Sam miałem kiedyś stronkę postawioną na zagranicznym serwerze. Miejsca było od diabła, a miesięczny limit danych taki, że w rok bym tego nie wykorzystał.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Flavia »

Zaratul pisze:Nie dało by rady dać trzeciego stylu który byłby szeroki?
Posiadacze mniejszych ekranów nie mogą się doczekać :suc
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Zaratul »

Flavia pisze:Posiadacze mniejszych ekranów nie mogą się doczekać :suc
Lol

Masz siedemnastkę czy co?Nie chce nic mówić ale mamy już 2013 rok tak więc przydał by się jakiś szeroki styl.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1012
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: raven4444 »

Tym bardziej że nikt nie zmusza do używanie widescreen stylu.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Zaratul pisze:
Flavia pisze:Posiadacze mniejszych ekranów nie mogą się doczekać :suc
Lol

Masz siedemnastkę czy co?Nie chce nic mówić ale mamy już 2013 rok tak więc przydał by się jakiś szeroki styl.
Mnóstwo ludzi ma takie monitory ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Zaratul »

SPIDIvonMARDER pisze:Mnóstwo ludzi ma takie monitory ;)
"Jeszcze bardziej mnóstwo" ludzi ma monitory panoramiczne.Niektórzy ludzie też w dzisiejszych czasach używają windowsa 3.1,95 i 2000 ale to nie oznacza że trzeba ich wspierać.Nie...a jednak muszę iść się napić bo widzę że na trzeźwo się nie da....
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Flavia »

Lol, nie wiedziałam, że poznanie rozmiaru mojego monitora wywoła u Ciebie taką traumę. Mam nadzieję, że zdołasz dziś zasnąć spokojnie...
Przepraszam.
raven4444 pisze:Tym bardziej że nikt nie zmusza do używanie widescreen stylu.
No chyba, że będzie ustawiony jako domyślny, wtedy forum stanie się nie do użytku bez logowania lub kombinowania z ctrl+scroll :roll:
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Zaratul »

Flavia pisze:Lol, nie wiedziałam, że poznanie rozmiaru mojego monitora wywoła u Ciebie taką traumę. Mam nadzieję, że zdołasz dziś zasnąć spokojnie...
Przepraszam.
Wybaczam ci ale mam nadzieję że to ostatni raz.
Flavia pisze:No chyba, że będzie ustawiony jako domyślny, wtedy forum stanie się nie do użytku bez logowania lub kombinowania z ctrl+scroll :roll:
Ta,bo jak wiadomo to problem dla ciebie bo jesteś niezarejestrowanym userem...oh wait.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Wyluzuj Zaratul. Myślę, że nawet jeśli zaledwie 10% (a myślę, że więcej) userów ma takie monitory, to warto o nich pomyśleć. A Windows XP np. mimo, że ma 12 lat, to jest nadal dość popularny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Maveral »

Zaratul, a może użytkowników laptopów też nie będziemy wspierać? W końcu tak mało ludzi ma laptopy...
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: BodomChild »

Ja się tam nie znam, ale jeśli styl szerokoekranowy miałby być jako opcja, to o co tyle krzyku?
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Zaratul »

SPIDIvonMARDER pisze:Wyluzuj Zaratul. Myślę, że nawet jeśli zaledwie 10% (a myślę, że więcej) userów ma takie monitory, to warto o nich pomyśleć. A Windows XP np. mimo, że ma 12 lat, to jest nadal dość popularny.
Nie mówiłem że ma być wąski styl usunięty...chodziło mi o dołożenie szerokiego i wszyscy byli by zadowoleni.Co do XP to jednak przesiadają się ludzie na W7+ wsparcie oficjalne dla XP zostaje wstrzymane.
Maveral pisze:Zaratul, a może użytkowników laptopów też nie będziemy wspierać? W końcu tak mało ludzi ma laptopy...
Eeee dużo ludzi ma laptopy...trochę nietrafiona ironia.No chyba że o coś innego chodziło.
BodomChild pisze:Ja się tam nie znam, ale jeśli styl szerokoekranowy miałby być jako opcja, to o co tyle krzyku?
O to to.Wódki mu dać!
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1012
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: raven4444 »

Lu?
Państwo drodzy przecież było wspominane aby dołożyć taki styl a nie wymusić go, kto by chciał to by używał. Tak w ogóle najczęściej widescreeny są responsywne czyli przystosowują się do rozdzielczości ekranu. Widzę że mało kto wie o co chodzi a wszyscy krzyczą jakby im zabawkę zabrali. Ten styl co teraz jest (taki kitowy do phpbb3 błękitny) jest właśnie responsywny. Zmieńcie rozmiar okna przeglądarki to zobaczycie jak to działa.
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Leming »

Flavia pisze:Lol, nie wiedziałam, że poznanie rozmiaru mojego monitora wywoła u Ciebie taką traumę. Mam nadzieję, że zdołasz dziś zasnąć spokojnie...
Przepraszam.
Flavia, musisz zrozumieć niektórych facetów. Posiadanie przez nich dużego monitora (podobnie jak i mocnego silnika w samochodzie) podnosi ich męskie ego, gdyż mają małe co innego. ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Flavia »

raven4444 pisze:wszyscy krzyczą jakby im zabawkę zabrali
Jak na razie krzyczy jedynie Zaratul, a zabawką, która mu zabrali to chyba mój monitor.
Leming pisze:Flavia, musisz zrozumieć niektórych facetów. Posiadanie przez nich dużego monitora (podobnie jak i mocnego silnika w samochodzie) podnosi ich męskie ego, gdyż mają małe co innego. ;)
Staram się, ale dlaczego ktoś chce podnosić sobie ego kosztem cudzego monitora? :))
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: PiotrS »

Nie wiem czy uratuje styl darkfantasy

A żebyście mieli temat do rozmów, to proponuje
http://www.phpbb3styles.net/
http://www.phpbb3styles.pl/
Tylko pamietajcie, phpbb mamy w w.3.0.11, a przyciski i obrazki z motywem w kolorze niebieskim, chyba, że wszystko robimy od początku.


Obciążenie spadło, jest lekko ponad 1. Zmiana serwera jest do przemyślenia, mnie też denerwują takie ukryte sprawy, jak nie pojemność SQL to obciążenie CPU, a pojemność dysku nieproporcjonalnie duża.

Jeżeli zmiany z PW i mejlami wam bardzo przeszkadzają to czekam na głosy.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1012
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: raven4444 »

http://www.artodia.com/phpbb-styles/deluxe/
http://www.artodia.com/phpbb-styles/air/

Oba responsywne lekkie i eleganckie oraz można bez problemów ich kolorystykę zmienić.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Zaratul »

Leming pisze:Flavia, musisz zrozumieć niektórych facetów. Posiadanie przez nich dużego monitora (podobnie jak i mocnego silnika w samochodzie) podnosi ich męskie ego, gdyż mają małe co innego. ;)
ROFL Jeśli 21 cali to duży monitor to GG,dobry jesteś ale kontynuuj,to ciekawe co ty mówisz. :)
Flavia pisze:Staram się, ale dlaczego ktoś chce podnosić sobie ego kosztem cudzego monitora? :))
Polecam czytanie ze zrozumieniem...nie wychodzi ci coś.Ale myślę że w końcu dasz radę.


@Raven4444
Bardzo fajne style,IMO lepsze od tych co pan admin wkleił.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: peter_spy »

A mam pytanko, czy powróci opcja cytowania selektywnego? Czasami w ogniu dyskusji naprawde się przydaje ;)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Szczerze mówiąc, to jak nie ma dark fantasy, to mi pasuje nawet to, co jest obecnie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Leming »

Judith pisze:A mam pytanko, czy powróci opcja cytowania selektywnego? Czasami w ogniu dyskusji naprawde się przydaje ;)
A no właśnie. Ostatnio jak chciałem zacytować czyjegoś posta to mi wpisało innego użytkownika jako autora. Wiem, że ten problem był już od dawna (sam interweniowałem wielokrotnie poprzez PM, bo były pomyłki w cytatach). Dlaczego to cytowanie nie zawsze działa tak jak powinno?
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Nivellen »

Mnie tam ryba, jakie będą style, byle był chociaż jeden ciemny.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Hadrian »

Ja bym chciał ten co był. Podobał mi się i nie przeszkadzał, był też klimatyczny.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: eLPeeS »

Ja ostatnio odkryłem plusy podstawowego stylu, który teraz obowiązuje na forum. Jak wyłączę avatary i podpisy mogę w świetle reflektorów i pod czujnym okiem służbowych kamer i konfidentów (mam takiego jednego ciula w robocie) spokojnie przeglądać forum w godzinach pracy. Z daleka wygląda jakbym robił coś służbowego :aniol:
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Zmiana serwera, własna domena

Post autor: Nivellen »

eLPeeS pisze:Ja ostatnio odkryłem plusy podstawowego stylu, który teraz obowiązuje na forum. Jak wyłączę avatary i podpisy mogę w świetle reflektorów i pod czujnym okiem służbowych kamer i konfidentów (mam takiego jednego ciula w robocie) spokojnie przeglądać forum w godzinach pracy. Z daleka wygląda jakbym robił coś służbowego :aniol:
Czekaj no, niech cię tylko firmowi informatycy namierzą, że wchodzisz na forum ze złowem "złodziej" w nazwie :))
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
ODPOWIEDZ