Rocznica

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Rocznica

Post autor: timon »

11 sierpnia będzie pierwsza rocznica powstania tego forum, uprasza się wszystkich o przygotowanie bukietów, tortów, dobrych win dla PiotraS.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Rocznica

Post autor: Bukary »

Ech... Co to były za czasy! Wspominam z łezką w oku stare forum. Jeszcze mi się chciało wtedy umieszczać potężne instrukcje do DromEda.... :lol:
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
skurczfun
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 02 lipca 2003, 03:14
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Re: Rocznica

Post autor: skurczfun »

a mi się podoba to forum, chociaż przyłączyłem się do niego niedawno... jedyna wada - mało luda... ale reszta jest OK
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Rocznica

Post autor: Nivellen »

skurczfun pisze:a mi się podoba to forum, chociaż przyłączyłem się do niego niedawno... jedyna wada - mało luda... ale reszta jest OK
Powiedziałbym, że luda jest dość, tylko nie wszyscy mają ochotę na pisanie, lub robią to bez sensu. Nie mówiąc już o tych, którzy wcale nie zajrzeli na forum po rejestracji.
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Rocznica

Post autor: Maveral »

No właśnie. Mnie też się wydaje, że wiele osób nie ma ochoty na pisanie. Ja chociaż mam ochotę pisać bez sensu :D . No ale nie narzekajmy, bo jest jednak grupka stąłych bywalców co mnie i chyba wszystkich innych cieszy.

Jestem już Priest, teraz atak na poziom Haunt :D
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
tokaj
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 23:24
Lokalizacja: Czaniec

Re: Rocznica

Post autor: tokaj »

11 to dzisiaj więc, Piotrze:

Obrazek

Odkorkować musisz sobie sam :D .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Rocznica

Post autor: Maveral »

Taka rocznica!!! Na śmierć zapomniałem (to przez Bukarego i jego wywody, bo zamiast o takich sprawach myśleć to mam w myślach tylko dwa słowa "zawietrzna" i "downwinder". Już mi się to po nocach śni, jak dzwonię na domofon to zamiast swojego nazwiska widzę napis "zawietrzna", idę do sklepu kupić "zawietrzną", a jak spotykam znajomego to mówię: "cześć downwinder"... :D ) .

No i Piotrze spodziewałem się tu jakiegoś konkursu z nagrodami czy coś w tym stylu, a tu nic :D . No ale ja się cieszę, że takie forum powstało i nieźle prosperuje.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Rocznica

Post autor: PiotrS »

Fakt. Mamy za sobą 365 dni :shock:
Dziękuje wszystkim i mam nadzieje, że za rok spotkamy się w tym samym gronie, jak nie w większym. :idea:
Pozdrawiam
PiotrS
radox
Akolita
Posty: 135
Rejestracja: 19 sierpnia 2002, 16:10
Lokalizacja: Somewhere

Re: Rocznica

Post autor: radox »

Oooo, widzę, że szykuje się niezła impreza... :wink:
Wiedziałem kiedy się pojawić :D

PS. Luda mało? A co by to było, gdyby pojawiło się znienacka 2000 postujących? - nie byłoby gdzie się dopisać - i trzeba by w końcu się ewakuować w jakieś spokojniejsze miejsce... :P
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rocznica

Post autor: Pablo »

Haha... no proszę jak ten czas szybko leci :D, na pewno napiję się za was i za to forum aby było coraz lepiej :!: :!:
Pablo
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Rocznica

Post autor: Nivellen »

Wielkie THX, Piotrze - za Twoją wiedzę, cierpliwość i chęci. Dzięki Tobie, (oraz prawdopodobnie kilku innym osobom, których nie wymieniam, ale na pewno mają również swój wkład) mamy wszyscy TO miejsce, do którego tak bardzo lubię zaglądać :) Niechaj Wielki Budowniczy czuwa nad nim :wink:
Awatar użytkownika
artecki
Paser
Posty: 258
Rejestracja: 11 sierpnia 2003, 19:29
Lokalizacja: Choroszcz

Re: Rocznica

Post autor: artecki »

No to ładnie. Widzę że idealnie wstrzeliłem się z zarejestrowaniem w rocznicę. Super!
Pzdr.
Artecki

... World is a dark place ...
Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rocznica

Post autor: brzeszczot »

PiotrS pisze:Fakt. Mamy za sobą 365 dni :shock:
Dziękuje wszystkim i mam nadzieje, że za rok spotkamy się w tym samym gronie, jak nie w większym. :idea:
A ja dziekuje Tobie za prace nad forum i pomoc.
Mysle ze bedzie nas wiecej, T3 tuz, tuz.....
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Rocznica

Post autor: Maveral »

I tak minęła rocznica naszego forum. No to czekamy następny rok na drugą rocznice.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
mabrus
Mechanista
Posty: 420
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:48
Lokalizacja: z cienia tawerny

Re: Rocznica

Post autor: mabrus »

:ok
To zadziwiające, na końcu prawie zawsze jest jakiś Potwór...
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Rocznica

Post autor: bob »

Dzisiaj 14 rocznica powstania tego forum oraz 20 rocznica śmierci jasnowidzki Baby Wangi.

Dzisiaj mija 20 lat od śmierci jasnowidzki Baby Wangi. Wywróżyła między innymi kilkadziesiąt lat temu zadomowienie się islamu w Europie gdy będzie blisko połowy tego wieku, obserwuję postępującą islamizację kontynentu. Jej przepowiednia o roku 2023 mówi o niewielkiej zmianie orbity Ziemi, moim zdaniem miała na myśli zmianę granic państw gdzieś w Europie Środkowej w tym roku lub około tego roku (więc to by było tak, że orbita=granica, a Ziemi=Europy - mówiła w końcu trudnym do zrozumienia dialektem).
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2016, 18:40 przez bob, łącznie zmieniany 1 raz.
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Rocznica

Post autor: bob »

Maveral pisze:I tak minęła rocznica naszego forum. No to czekamy następny rok na drugą rocznice.
Jeśli chodzi o mnie to skończyłem świętować 14 rocznicę tego forum, pozostaje doczekać do 15, bardziej okrągłej rocznicy. Celowo napisałem to w poście po poście aby podkreślić wagę przyszłej 15 rocznicy istnienia tego forum.

EDIT: Co do roku 2023 podanego przez Babę Wangę zrozumiałem, że chodzi jej o środkowoeuropejski kraj - Niemcy.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2016, 07:54 przez bob, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Rocznica

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Trochę szkoda, że temat nie nie był aktualizowany co roku. Mógłby dostarczyć kilku informacji o zmianach, które zachodziły na forum. 15 lat to szmat czasu i ogromna perspektywa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Rocznica

Post autor: Maveral »

SPIDIvonMARDER pisze:Trochę szkoda, że temat nie nie był aktualizowany co roku. Mógłby dostarczyć kilku informacji o zmianach, które zachodziły na forum. 15 lat to szmat czasu i ogromna perspektywa.
A co chcialbyś wiedzieć, to ci wszechwieczny tego forum odpowie ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Rocznica

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Miałem tutaj na myśli, że przykładowo, coroczny wysyp gratulacji w temacie świadczyłby, kto był aktywny w jakim okresie i ilu takich userów było :) A także, jak zmieniał się klimat na forum i stosunek do jego starzenia się. To jak kolejne urodziny CDA, które wyglądały w piśmie inaczej.
Obrazek
ODPOWIEDZ