Ankieta nt. fantastyki - proszę o pomoc

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Ankieta nt. fantastyki - proszę o pomoc

Post autor: Keeper in Training »

Mam nietypową prośbę. Zbieram materiał do pewnego badania dotyczącego fantastyki, jej recepcji i innych niuansów, które pewnie niewielu poza mną interesują ;) . Czy moglibyście poświęcić parę minut na wypełnienie mojej ankiety? Jest naprawdę krótka, a każda udzielona odpowiedź bardzo mi pomoże. Z góry dziękuję!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Ankieta nt. fantastyki - proszę o pomoc

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Wypełniłem. Miałem autodysputę, czy wymienić wg mnie najważniejsze nazwiska/tytuły, czy moje ulubione. Zdecydowałem się na to drugie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Ankieta nt. fantastyki - proszę o pomoc

Post autor: Keeper in Training »

Bardzo Ci dziękuję, nie masz pojęcia, jaka to pomoc!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
hurr
Mechanista
Posty: 442
Rejestracja: 07 października 2004, 16:19

Re: Ankieta nt. fantastyki - proszę o pomoc

Post autor: hurr »

Wypełniłam ale nie wiem czy to będzie jakoś bardzo pomocne;) Dostaniemy wyniki?

Zastanawiałam się co w zasadzie uznajemy za fantastykę?
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Ankieta nt. fantastyki - proszę o pomoc

Post autor: Keeper in Training »

hurr pisze:Wypełniłam ale nie wiem czy to będzie jakoś bardzo pomocne;) Dostaniemy wyniki?

Zastanawiałam się co w zasadzie uznajemy za fantastykę?
Zasadniczo materiał badawczy zbieram na potrzeby artykułu, ale kiedy będzie po wszystkim, mogę podzielić się wynikami ;). Za fantastykę uznaję za Caillois tę literaturę, która wymaga zawieszenia niewiary i wejścia w świat przedstawiony, którego inność czytelnik rozpoznaje i akceptuje.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ