Skrawki zwoju

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Tabal
Akolita
Posty: 171
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 14:24

Skrawki zwoju

Post autor: Tabal »

Witam wszystkich na forum! Dawno mnie tutaj nie było, raz w kraju raz nie. Ale muszę przyznać, że pamięć o Thief'ie nie ginie. Jestem raz na TTLG raz na Vogons a popatrz, że w rodzimym miejscu nie...to jeszcze nie wszystko złe z czego będę musiał się rozgrzeszyć, szczerze to już możecie szykować pomidory, banany i wszystko co macie pod ręką. Może i padną okrzyki typu: zdrajca! co Ty tutaj robisz? Ale jednak wypadało by usprawiedliwić całe zamieszanie, otóż pracuję nad - total conversion na IdTech3. Modyfikacja jest utrzymana w mrocznych klimatach i główny nacisk kładzie na multiplayer. Zastanawiam się jeszcze na jakim etapie pozostawić prace. Wiadomo jak to jest z domowymi produkcjami i ludźmi-orkiestra. Co ciekawe, przypadkowo udało mi się znaleźć na HDD coś co zrobiłem dla zabawy, forma promocji swojej poprzedniej (nieporzuconej!) pracy na Dromedzie! Było to archaiczne starcie z technologią Dark Engine a po tym przedzieranie się przez nowości takie jak NewDark. Przede wszystkim cały czas eksperymentowałem i się uczyłem, pisałem scenariusz po nocach. Nazbierałem już tak dużo wieloletniego materiału, że powiedziałem sobie NIE! szkoda, żeby to się zmarnowało tym bardziej, że jest dobre i nigdzie wcześniej tego nie widziałem! Wiadomo, że kompleksowe prace wymagają albo potężnej determinacji albo kilku-kilkunastoosobowego teamu. Do rzeczy: odkopałem .pdf, zerknijcie sami (nie ma nic wspólnego z obecnym scenariuszem!) jest tam taki "skyline hud" mojego autorstwa, obecnie jest zdecydowanie lepszy i w ramach gościny na forum mogę go udostępnić tworzącym, jeśli kogoś to zainteresuje to PM. Do Thief'a wrócę jak ukończę prace nad Q3, nic nie obiecuje bo wiadomo, że coś zawsze "w praniu" wyjdzie, tak? Czyli: TBA

PS: Coś mnie omineło?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Hand of Glory Forever
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Skrawki zwoju

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Żałuję, ale niestety nie mogę tego pobrać :/ plik nie ściąga się.

PS: 4200 post!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tabal
Akolita
Posty: 171
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 14:24

Re: Skrawki zwoju

Post autor: Tabal »

Na liczniku już jest 6 pobrań, u mnie też się ściągnęło bez problemu. PPM zapisz jako. Ja nawet końcówki twoich postów nie użyłem od 2006 ;)
Hand of Glory Forever
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1012
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Skrawki zwoju

Post autor: raven4444 »

Awatar użytkownika
Tabal
Akolita
Posty: 171
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 14:24

Re: Skrawki zwoju

Post autor: Tabal »

raven4444 pisze:Serio?

Obrazek
Chodziło o NewDark. Nie bierz tego do siebie, ja to tworzyłem jak ten NewDark dopiero pojawił się anonimowo do użytku publicznego. I trzeba przyznać, że wnosi dużo dobrego;) Dlatego taka nazwa. Chociażby polygon limits, czy 3D objects limit. Misje dzięki temu nabierają na jakości. Te T1 Newdark wyglądają praktycznie jak T2 misje. Oczywiście bez efektów dedykowanych tylko T2, czyli mgła, odpady etc. Ale pewnymi trickami można i cuda zdziałać na pierwszym Dromedzie Np: Błyskawice;) Pozdrawiam

PS: Aha, i jest tam byk okropny;) Ale to nic oficjalnego ani publicznego miało być...I tak to jest jak "siedzi" się za granicą wiele lat i obcuje jedynie z angielskim językiem. To niepraktykującego stać później na takie potyczki w pisowni j. polskiego, heh
Hand of Glory Forever
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1012
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Skrawki zwoju

Post autor: raven4444 »

Nom o byka chodzi :D. Popraw to jak i tan jest kilka takich małych byczków :D
Nie no popraw bo oczy bolą.
Awatar użytkownika
Tabal
Akolita
Posty: 171
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 14:24

Re: Skrawki zwoju

Post autor: Tabal »

raven4444 pisze:Nom o byka chodzi :D. Popraw to jak i tan jest kilka takich małych byczków :D
Nie no popraw bo oczy bolą.
Wiem, że bolą ale byłem długi czas poza ojczystą mową i własnym domem. Nie przejmuj się, użyj korektora czy coś ;) Nie będę do tego wracał bo mam ważniejszą prace nad Quake'iem teraz. Wysyłam Wam to jedynie jako gratkę. Nie jestem osobą typu "mieć i kitrać". Dla zainteresowanych HUD'em przesyłam skrawek kolejnych informacji. Godlike!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Hand of Glory Forever
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Skrawki zwoju

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ok, dziś zadziałało!


Póki co to niewiele widać :P Screeny nie objawiają jakiejś rewolucji. Hud faktycznie nowy...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tabal
Akolita
Posty: 171
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 14:24

Re: Skrawki zwoju

Post autor: Tabal »

SPIDIvonMARDER pisze:Screeny nie objawiają jakiejś rewolucji. Hud faktycznie nowy...
Nie zaznaczylem, że to misja T1 a nie T2
-Wolę bardziej T1 niż T2, a specjalnie nie odbiegaja od siebie graficznie
Hand of Glory Forever
ODPOWIEDZ