War Thunder

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

War Thunder

Post autor: Hattori »

Aż dziwne, że nikt na Forum nie wspomniał nigdy o War Thunder!



W grze latamy samolotami z Drugiej Wojny Światowej. Albo jeździmy czołgami. Dla niektórych właśnie ten tryb wyda się bardziej interesujący - sam nie mam porównania, jednak spotkałem się już z kilkoma opiniami ludzi, którzy grali zarówno w World of Tanks, jak i War Thunder. Twierdzą, że ten drugi jest lepszy.

Ja w każdym razie gram głównie niemieckimi, amerykańskimi i japońskimi samolotami. To chyba pierwsze moje MMO, nie przepadam za graniem w sieci, ale ta giera po prostu wymiata.

http://warthunder.com/en/registration?r ... e_29367081

To też jedna z tych gier, w które dobrze mi się pocina ze znajomymi. Byłoby spoko popykać też z kimś z Forum. :) Jeśli ktoś z Was zarejestruje się dzięki linkowi powyżej, otrzyma mały bonus na start - 50 Złotych Orłów, grową walutę premium.

Mój nick Sakai1916. Chętnie poodpowiadam jak grać, czy to w grze, czy tu na PW. Serdecznie zapraszam :3

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: War Thunder

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Oj, nie tylko z II wojny, wiele maszyn jest też sprzed wojny i z Korei.

Gram od 2 lat, więcej rozpiszę się w następnym poście.

Nick taki sam jak wszędzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: War Thunder

Post autor: Zaratul »

Nie grałem dosyć długo w WarThunder(gram tylko czołgami)ale mogę potwierdzić że gra jest dużo lepsza od World of Tanks pod każdym względem.
Nie ma tutaj głupich rozwiązań z WoT typu hitpointy czołgów albo ten system spotowania.Sama jazda i strzelanie czołgiem jest bardzo immersywne.
Hattori pisze: To chyba pierwsze moje MMO
To nie jest MMO.Gra z trochę bardziej zaawansowanymi funkcjami sieciowymi to nie MMO. :P
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: War Thunder

Post autor: Leming »

Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: War Thunder

Post autor: raven4444 »

To je wot tylko inne czołgi, reszta identyczna.
Czajka
Miastolud
Posty: 63
Rejestracja: 05 marca 2014, 11:07

Re: War Thunder

Post autor: Czajka »

Też gram od prawie dwóch lat, ale ostatnio rzadko (nie dlatego że mi się znudziło, tylko laptop mi się zaczął przegrzewać i mało czasu mam). Jedynie samolotami (głównie amerykańskie), bo do czołgów mnie za bardzo nie ciągnie. Dwa razy byłam w Krakowie na zlocie graczy w muzeum lotnictwa i są naprawdę fajnie organizowane :)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: War Thunder

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Kiedyś to może być WoT, ale pomijając nieco bezsensowne hitboxy, to jednak system spotowania oraz dynamika walki jest zupełnie inna, niż w WoTcie. Przede wszystkim gra tak nie pije z Ciebie hajsu i pozwala więcej cieszyć się tym, co ugrałeś. Dostajesz opunkty za wszystko. Niestety, tak jak WoT, jest to nieskończona, wieczna beta pełna głupich bugów. Ale grać można bardzo przyjemnie, szczególnie w towarzystwie.
Obrazek
ODPOWIEDZ