Nieatkualne Aktualności...

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Nieatkualne Aktualności...

Post autor: Juliusz »

Hej,
Jak zostało już zauważone w innym wątku, dział Aktualności nam mocno ucichł ostatnimi czasy.
Chciałem się zapytać, czy są jeszcze aktywne na tym forum osoby, które mają uprawnienia do wpisywania tam wiadomości. Jeśli tak, to czy mogłyby te osoby poświęcić trochę czasu i nadrobić zaległości?

A jeżeli nie, to jeśli nikt nie miałby nic przeciw, mógłbym podjąć się tej roli. Ostatnimi czasy jestem w miarę na bieżąco z fanmisjami. Mógłbym się tym zająć do czasu powrotu Flavii bądź innej osoby, która się tym działem zaopiekuje.

Ktoś w każdym razie powinien te Informacje odświeżać - to podstawa do dalszego funkcjonowanie tego forum.
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Nieatkualne Aktualności...

Post autor: Michal »

W pełni się zgadzam i nie mam absolutnie nic przeciwko, aby Juliusz otrzymał uprawnienia do zakładania tam tematów. Ten dział nie może być martwy.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Nieatkualne Aktualności...

Post autor: timon »

Piszcie PW do Piotra, chyba tylko on może nadać uprawnienia.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Nieatkualne Aktualności...

Post autor: eLPeeS »

Ja to już myślałem, że przestali wydawać nowe FMki. Nie żeby specjalnie grał ostatnio... Tym niemniej popieram koncepcję otwarcia w dziale na nowych modów. Wszyscy na tym skorzystamy. Zwłaszcza jak Juliusz chętny do roboty ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Nieatkualne Aktualności...

Post autor: Juliusz »

timon pisze:Piszcie PW do Piotra, chyba tylko on może nadać uprawnienia.
Wiadomość wysłana.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nieatkualne Aktualności...

Post autor: Flavia »

Jak ktoś ma jakąś aktualną listę misji, które wyszły w tym roku to niech podeśle na PW - pozakładam tematy.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nieatkualne Aktualności...

Post autor: Kurhhan »

15 osób z uprawnieniami a nie ma komu newsa wstawić. Kiedyś również byłem zainteresowanym pilnowaniem aktualności ale odzewu nie było, może tobie się uda Juliusz.
Forgotten Tomb
ODPOWIEDZ