Quaz9 - Wsparcie

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Quaz9 - Wsparcie

Post autor: Mixthoor »

Czołem Łacherzy,

od kilku lat przeglądam materiały Tomka Drabika, "znanego także jako quaz". Są one jednymi z najlepszych w naszym kraju. Ostatnio zdecydował się prowadzić swój kanał na pełnej... ekhm... pełną parą i poprosił o wsparcie finansowe na stronie https://patronite.pl/quaz. Wsparłem człowieka. W tym temacie pozwoliłem sobie przybliżyć Wam jego postać oraz przykładowe recenzje:

> Last of Us:
> Beyond, Dwie dusze:
> ThiAf:
> Dishonored:

Jeżeli podzielacie moje zdanie, również i Wy możecie go wesprzeć na https://patronite.pl/quaz.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Quaz9 - Wsparcie

Post autor: Daweon »

Mixthoor pisze: Są one jednymi z najlepszych w naszym kraju.
Nie zgadzam się. Przynajmniej jeśli chodzi o recenzje. Te z gram.pl są o niebo lepsze. Dla mnie to jeden z tych ludzi dla których produkowane są najnowsze komercyjne hity. Mają być łatwe i lekkie, a jeśli chodzi o takie rzeczy jak immersja, logika czy fabuła, to już schodzi na dalszy plan. Znamienny jest tutaj Thi4f, gdzie brak skakania nie jest taki zły, bo w zamian możemy sobie pofikać jak w assassinie :roll:

To nie wyjątek. Współczesne tytuły, upraszczane do granic możliwości, które u mnie dostają max 7/10, u niego są bardzo chwalone. Może to profesjonalista, może jego materiały są robione fachowo, ale merytorycznie to dla mnie daleko od ideału. Ja, jako troszkę pecetowy beton, mogę go polecić konsolowcom (nie przypadek większość tytułów testowana na konsolach).

Wiem, że nie takiej odpowiedzi się spodziewałeś, ale chyba lepsze to niż nic :D.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Quaz9 - Wsparcie

Post autor: peter_spy »

To że są najlepsze w naszym kraju, to jeszcze nie znaczy że są dobre. Merytorycznie nudy, nic czego sam bym nie pomyślał, grając w dany tytuł. Jako osobowość też się nie wyróżnia. Pozostaję przy Eurogamerze i zagranicznych tubkach o grach.
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Quaz9 - Wsparcie

Post autor: raven4444 »

Szczerze podzielam zdanie panów wyżej, + nie wystarczają reklamy na YT i wyciąga kasę. No thx.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Quaz9 - Wsparcie

Post autor: Zaratul »

Ze mną jest źle ale nie aż tak żebym wspierał finansowo polskich youtuberów.thx but no thx
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Quaz9 - Wsparcie

Post autor: raven4444 »


Dobre podsumowanie tego tematu :D
ODPOWIEDZ