Lux perpetua

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Lux perpetua

Post autor: timon »

Nie jest to co prawda Sapkowski ale też religijne wariactwo.

– Grupa Energa, decyzją zarządu, postanowiła zawierzyć się Bożej opatrzności i Matce Najświętszej Gromnicznej – mówił ks. proboszcz Kazimierz Wojciechowski, archidiecezjalny duszpasterz energetyków, elektryków, elektroników. – Prosimy dla was o wstawiennictwo za pośrednictwem Matki Bożej Gromnicznej, matki wiecznego światła.
(...)
– Mam nadzieję, że nie zabranie nam tego boskiego bożego prądu na naszej drodze, tego bożego światła. I że nasza firma będzie się rozwijać, będzie bezpieczna, będzie chroniona Bożą pomocą, pomocą wszystkich świętych, także św. Michała Archanioła, do którego żeśmy się tutaj przed chwilą modlili – powiedział wiceprezes.
źródełko

Czego można oczekiwać w przyszłości? Misza Archanioł na syrenie lecący do zerwanych kabli, które żeśmy bosko-bożym prądem obciążyli? Czy tylko ja mam wrażenie, że albo ja tracę zmysły albo ten świat świruje coraz bardziej.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Lux perpetua

Post autor: Nivellen »

No co, normalna sprawa, przecież archaniołowi wysokie napięcie nic nie zrobi, to i nie dziwota, że chcą się nim wyręczyć ;) Ja już rok temu zapowiedziałem w rodzinie, że jak na ulicach zamiast policji pokarzą się "boży bojownicy" ministra AM (kiedyś czerwone race na ulice rzucali, teraz mają mundury i karabiny), to ja z tego kraju emigruję. Bardzo bym nie chciał, bo to mój kraj, jestem patriotą - ale nie dewotą do cholery.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Lux perpetua

Post autor: eLPeeS »

Super! Czyli rozumiem, że następny rachunek za prąd płacę w kwocie "co łaska". Czyli w moim przypadku nic :)) A poważnie to dobrze, że mam paszport pod ręką i plecak na wpół spakowany. Jeszcze tylko naostrzę noże i będę gotowy. "Let them come!"
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Lux perpetua

Post autor: BodomChild »

timon pisze:Misza Archanioł na syrenie lecący do zerwanych kabli, które żeśmy bosko-bożym prądem obciążyli?
Udowodnij, że Archanioł Michał od boskiego bożego prądu nie istnieje.

Ja w tym kraju zostaję, bo nie ma już gdzie uciekać, a Nowa Zelandia jest za daleko.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Lux perpetua

Post autor: raven4444 »

Patrząc na infrastrukturę energetyczną tego kraju to niech lepiej gorliwie się modlą :D
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Lux perpetua

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Wojna oczyszcza. Ups... wydało się. :bj:
Obrazek
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Lux perpetua

Post autor: BodomChild »

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title, ... aid=1189cb
Były działacz PiS na Pomorzu, który na początku lutego oddał Energę pod opiekę Maryi, jeszcze kilka lat temu śpiewał w jednym z zespołów heavy metalowych: „Tylko zło i diabeł (...) Cieślo, nie zatrzymasz nas”.
:)
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
ODPOWIEDZ