Podział Polski - propozycja

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Wydzielenie pislandu dla pisowców

Jestem za
4
44%
Jestem przeciw
5
56%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Dzwonimy? Może trzeba ich uświadomić...
Obrazek
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: Daweon »

BodomChild pisze:Pytanie do zwolenników PiS:

naprawdę nie niepokoi was to co się dzieje w kraju pod rządami tej ekipy?
Nie jestem zwolennikiem PiSu (głosowałem na Korwina), ale rządy PiSu mnie nie niepokoją, więc może się wypowiem. Na co dzień nie mam dostępu do telewizji, więc niektóre sprawy mnie omijają. Z resztą w ogólności jeśli chodzi o sprawowanie rządów, interesują mnie dwie rzeczy: jak mi się żyje oraz jak żyje się Polsce na terenie międzynarodowym.

Jeśli chodzi o to pierwsze, to nie widzę prawie żadnej różnicy. No dobra, z wielu bankomatów ciągnie mi prowizje gdy pobieram pieniądze, bo opodatkowano banki (btw. piękny przykład przerzucania podatku o którym często mówił Korwin). Może coś tam zdrożało, ale nawet tego nie zauważyłem. Za to znana mi samotna matka z trzema dziećmi wyszła z biedy dzięki 500+ (choć i tak jestem przeciwny temu programowi).

A co z areną międzynarodową? Tutaj jest trochę lepiej. Duda jeździ do potencjalnie ważnych partnerów (Chiny, Izrael), przestaliśmy lizać tylną część ciała Niemcom, chociaż moim zdaniem za bardzo stawiamy na USA. Timon mówił o "rozpierdalaniu wojska". Z tego co pamiętam, za PO niewiele się działo. A teraz, co chwila jakieś nowe koncepcje, przetargi, kupna sprzętu. Może nie zawsze te działania są słuszne, ale lepsze to niż bezczynność. A co z generałami? Przecież tylu odeszło. Siedzę jakiś czas na grupie geopolitycznej, gdzie udzielają się ludzie związani z wojskiem i wielu z nich pochwala te odejścia, bo to co się działo przedtem to był cyrk. Z resztą i tak mamy o wiele za dużo oficerów w stosunku do wielkości armii.

Z negatywnych rzeczy to Macierewicz torpedujący nowy jedwabny szlak i co najważniejsze dla mnie, najniższy wzrost PKB od wielu lat. Ta ostatnia statystyka plus fakt nakładania nowych podatków jest dla mnie czołowym dowodem na to, że rząd PiSu jest rządem złym. Czy lepszym od PO? Nie wiem, ale porównywalnym.

Dziwi mnie to, że ludzie zamiast wytykać błędy w poważnych sprawach, mówią o za przeproszeniem pierdołach. Na przykład mówienie o tym co powiedział jakiś polityk (niższy sort, San Escobar, może się pan wynieść z kraju itd.), albo co ustaliła komisja smoleńska. Nie rozumiem jak można się takimi rzeczami przejmować. Ja osobiście mam to w dupie.
BodomChild pisze:W jednej sprawie ma rację, Polska musi się wreszcie określić, czy chce trzymać ze Wschodem czy z Zachodem
Nie zgadzam się. Póki można, trzeba grać na dwa fronty. Ponieważ jesteśmy na skraju granicy wschodu i zachodu, cokolwiek nie wybierzemy będziemy państwem frontowym i w przypadku obrania słabszej strony, nam się najbardziej oberwie. Trzeba dążyć do tego by Polska była czynnikiem decydującym i zadecydować możliwie najpóźniej.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: bob »

Zagłosowałem na jestem przeciw, ponieważ lepsza dla mnie jest jedna Polska niż dwie.
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: peter_spy »

Najgorsze jest to, że tak naprawdę nie ma specjalnie innej opcji. PO to dokładnie taka sama skompromitowana banda, tak samo zacofani i bojący się postępu nierozgarnięci desperaccy karierowicze, tylko mniej śmiali ze swoim buractwem i robiący mnóstwo rzeczy pod stołem. Na ten moment nie ma żadnej mocnej alternatywy w centrum ani na lewicy, Razem czy ZL potrzebują jeszcze kilku lat i edukacji elektoratu, żeby mieć realny wpływ na cokolwiek.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: Jacek »

timon pisze:Może Jacku to tu codziennie się budzisz w radosnym otoczeniu, po modlitwie do Króla
Nie modlę się, do kościoła chodzę sporadycznie.
timon pisze:wsiadasz do opancerzonej kolumny i jedziesz ogladać wyrąb drzew
I fake-wiewiórki Co złego w opancerzonej kolumnie?
timon pisze:lub paraliż służb skarbowych, rozpierdalanie wojska i sądownictwa.
Paraliż? Ściągalność vatu i citu wzrosła, szara strefa się zmniejszyła; prawo skarbowe wymaga ogromnej zmiany, nie wszystko na raz. Rozpierdalania nie widzę, mieliśmy niedawno 1 generała na ok. 700 żołnierzy, dzięki nominacjom Bronka.
timon pisze:Może według ciebie to wszystko "kryptokomuniści i wyrzucasz na pysk czerwoną lumpeninteligencję, postkomunistyczną, progenderową i prorosyjska organizację".
Chyba mnie z kimś mylisz, przykro mi że sprowadzasz dyskusję do takiego poziomu.
timon pisze:Ty jako "uczyciel" dowiesz się we wrześniu, no chyba, że to ty będziesz jednym z tych nowych zastępców jakich powołają w ramach reformy i oszczędności.
Z kiepską demografią żadne błyskawiczne reformy nie wygrają ale PiS przynajmniej coś próbuje robić.

Nie wiem gdzie pracujesz więc się nie odniosę do twojej bezczynności w pracy.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: timon »

Jacku: I to jest właśnie sedno sprawy. Jak to było w kabarecie? Ty bardziej wierzysz słowom prezesa niż własnym oczom. Ja natomiast wolę własne osady i dlatego proponuje podział, po co mamy się męczyć.
► Pokaż Spoiler
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
radox
Akolita
Posty: 135
Rejestracja: 19 sierpnia 2002, 16:10
Lokalizacja: Somewhere

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: radox »

Myślę, że za 20 lat Polska może stać się prawdziwą ziemią obiecaną, gdzie żyje się spokojnie i gdzie na ulicach nie lękasz się tego, że zza rogu wyłoni się niespodziewanie kolejny patrol milicji szariatowej i nie zwróci CI uwagi na to, że kobieta, z którą idziesz ma np. za krótką sukienkę.
W państwach Europy zachodniej otworzyła się (została otwarta?) prawdziwa puszka Pandory: we Francji już siódmy miesiąc trwa stan wyjątkowy, w Szwecji też powoli dochodzą do wniosku, że polityka multi-kulti wpędziła kraj w kłopoty, o Włoszech, czy Grecji już nawet nie wspomnę - kolorowi imigranci ekonomiczni (a nie ''uchodźcy'', jakim to określeniem lubią się posługiwać ''zaprzyjaźnione telewizornie) walą drzwiami i oknami. Angela Merkel została (na lodzie) zakładniczką hasła ''herzlich willkommen''...

Za ćwierć wieku kraje zachodniej Europy będą nam zazdrościć tego, że kolejny klon Kaczyńskiego kłóci się z klonem Schetyny o to, czy dać 500+ na każde dziecko, czy tylko na drugie i i trzecie.

PS. ''Wyłącz TVN, włącz myślenie'' - hasło zawsze aktualne. Nie warto dawać sobą manipulować: ani tym z prawej strony, ani tym z lewej strony. A wygląda to tak: w grudniu 2013 r. minister Radosław Sikorski zaprasza min. Ławrowa na spotkanie z ambasadorami. ''Nie damy się zaszantażować PiS-owi, który uważa, że każde relacje z Rosją to jest Targowica'' - dodał minister spraw zagranicznych w rozmowie z Moniką Olejnik. W 2017 roku ten sam Radosław Sikorski twierdzi, że ''PIS pcha nas na wschód''. (I pewnie po to Macierewicz sprowadził amerykańską brygadę, ażeby skuteczniej pchać nas na ten wschód). :)
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: timon »

@radox - właśnie takiej polskiej przyszłości się obawiam. Ogłupionej przez lęki i nienawiść. Przeciętny pis-polak nie widział uchodźcy na oczy ale to on jest winny wszystkich jego leków i porażek. Tylko jego wizja świata i jego sposób jedzenia ogórka ma sens i powinien być naśladowany przez cały świat. "Nie daj jahwe" aby sąsiad" różnił się choćby o milimetr od wzorca dobrego polaka-katolika.
Tak, obawiam się pis-polonii, która jak mówiła Krystyna Pawłowicz na sejmowej komisji sprawiedliwości. - zapewni, jak w Korei Północnej, reedukację w obozach uczących demokracji.
Polecam też ten link. Czym to myślenie się różni od tego jakim kierują się twórcy stref szariatu?
Aby było jasne, pis-polak nie powstał teraz. Można go nazywać różnie, w różnych latach nosił różne miana, ale zawsze to on stal za: marcem 1968, akcją Wisła, niszczeniem cerkwii w latach 30, gettem ławkowym, spaleniem Kazimierza Łyszczyńskiego itp, itd. Lista jego zasług jest długa i wciąż rośnie, bo takie myślenie i działanie jest proste i przyjemne (i przynosi doraźne korzyści materialne: po wygnaniu/repatriacji/ekstradycji/spaleniu/zagazowaniu zawsze zostaje majątek) a jak przyniesie straty to się ucieknie na zachód i będzie się uchodźcą/emigrantem itp.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: Maveral »

Ja tam wolę takie "problemy" z wiarą, niż takie jak ostatnio w Manchesterze :-D
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: timon »

Można nie mieć wcale problemów z "wiarą". Uważanie że nasi fanatycy są lepsi od innych jest złudne. Każdy fanatyzm jest zły, zawsze kończy się tak samo.
I niech nikt nie mówi, że jego wiara nie jest fanatyzująca. Niech sobie odpowie na pytanie : jak nazywa się zmiana religii na jego religie a jak w drugą stronę? I czym to się różni. Wiem, ten z głową słonia jest prawdziwym bogiem,a ten wstępujący do nieba na Buraku już nie, ale takie argumenty do mnie nie przemawiają.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: Maveral »

Tylko, że chrześcijaństwo przestało być fanatyczne już dawno temu. Może przeoczyłeś tę "nagłą" przemianę? ;) Naprawdę, nie wiem timon co ci Kościół zrobił, ale wiem, że mnie, mojej rodzinie oraz moim znajomym nie zrobił nic złego. Co sprawiło, że czujesz do niech pogardę?
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: timon »

Maveral pisze:Tylko, że chrześcijaństwo przestało być fanatyczne już dawno temu.
Naprawdę? To, że nie wysadza obecnie innych to nie dowód na brak fanatyzmu. Zobacz stosunek do świadków jehowy, pastafarian, żydów i muzułmanów. Wydasz córkę lub syna za jednego z nich?
Maveral pisze: Naprawdę, nie wiem timon co ci Kościół zrobił,
Nic i podziwiam Kościół jaki instytucję za zdolności organizacyjne, ale to nie ma związku z zachowaniem i poglądami owieczek i pasterzy.
Maveral pisze: Co sprawiło, że czujesz do niech pogardę?
Pogardę? Nie, tylko obawę. Musisz zrozumieć, że nie każdy inny tobą pogardza i nie każdy ateista/inowierca zasługuje na pogardę. uwierz, przez myśl mi nie przeszła pogarda, różne uczucia ale nie to. To rezerwuję dla inne kategorii ... hmm .... ludzi.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Podział Polski - propozyccja

Post autor: eLPeeS »

Oj tam timon. Polacy to wspaniały naród! Wybrany! Dla przykładu ktoś ostatnio wybrał, że mi zajebie okularki pływackie na basenie. Gapa ze mnie bo je zostawiłem wraz z czepkiem koło prysznica bo leciałem jak dziki do dziewczyny. Jak na drugi dzień wróciłem czepek był na portierni a okularki ktoś sobie już zdążył przytulić. Okularki za jebane 9zł. Tak. Szacunek do prawa i cudzej własności to jest to czego polaczkom na pewno brakuje. I mówię to zarówno z perspektywy doświadczeń prywatnych jak i zawodowych jako prawnik. Cebula po całości i wstyd a na co dzień bóg honor i ojczyzna. Pffffff...
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: peter_spy »

Zawsze mnie bawili "patrioci" opowiadający się za jednością rasową, narodową lub kulturową Polski. Gdyby nie wagarowali w podstawówce na lekcjach historii, to może by wiedzieli, że okresy największej świetności tego kraju przypadają właśnie wtedy, gdy byliśmy państwem wielonarodowym, wielokulturowym i tolerancyjnym dla innych wyznań. No ale to nie pasuje do prostego światopoglądu i szukania wspólnego wroga, więc trzeba to wyprzeć.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: timon »

Podział rozpoczęty :-) Zgodnie z informacją z MON, kiedy 5 ukraińskich czołgów przejechało przez Polskę do Niemiec bez nadzoru ze strony wojska , była to tylko przemieszczenie realizowane przez przewoźnika cywilnego. W skrócie czołgi podjechały pod przejście graniczne, okazały dokumenty i pojechały dalej w Polskę. Lekko zdziwieni strażnicy i celnicy powiadomili policję.
Wojacy od dział elektromagnetycznych i łodzi podwodnych z samolotami byli zbyt zajęci miesięcznicami i ćwiczeniem mszału gregoriańskiego aby zająć się obcymi czołgami na terenie pis-polonii.
Jak to było ??? Już wiem "państwo polskie istnieje tylko teoretycznie" i nawet nie próbuje udawać, że coś ma do powiedzenia. Wystarczy przewoźnik cywilny z pięcioma czołgami i szafa gra, pod warunkiem, że uzna bombę termobaryczną we mgle, na podkładzie z dynamitu.Ja, pierolę, jest lepiej niż myślałem.
Dla osób o silnych nerwach - link
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: BodomChild »

Obrazek
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Marcin.B.Black
Paser
Posty: 188
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 16:41

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: Marcin.B.Black »

Cześć, to mój pierwszy post od dawna. Ten temat tylko pokazuje jak dwie największe partie polityczne podzieliły nas jako Polaków.
Kiedyś PO w kółko straszyło PiSem, chociaż nie przeszkadzało im pakować się w aferę za aferą i dosłownie wyprzedawać Polskę, teraz PiS też bawi się w dzielenie Polaków na lepszy i gorszy sort, kolesiostwo, totalne upolitycznienie mediów itp.
Nie chciałem wybierać żadnej z tych partii, dlatego zagłosowalem na Kukiz'15. Nie stanowią oni opozycji totalnej - w pewnych przypadkach wspierali rząd, w innych otwarcie go krytykowali.
Dla mnie przynajmniej jest to ugrupowanie (nie jest to nawet formalnie partia) złożone z ludzi nie związanych z establishmentem, którzy (być może) jeszcze mają chęć, ideę zrobienia czegoś dobrego dla nas jako obywateli (choćby wzmocnienie referendum, nowa konstytucja itp.).

Osobiście nie jestem za żadnym podziałem Polski.
"Some people in the City are just too rich for their own good... lucky they have me to give them a hand".

https://www.deviantart.com/marcinbblack
https://www.youtube.com/channel/UCnL6k1 ... XeCGfP7UWA
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: timon »

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: darkonia »

Hmm... Moim zdaniem wygląda jak mapa Rzeczypospolitej Polskiej podzielona na powiaty, ale ja się nie znam.
Załóżmy, że powstałby ten dziwny twór, o którym mowa w tym temacie: Co z pozostałą częścią kraju?
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: timon »

Kraina mlekiem i moczem w wiadrze płynąca. A na poważnie, nie będzie mnie to interesowało, tak jak teraz nie interesują mnie Bangladesz, Escobar, Anglia i inne kraje. Nie mam z nimi związku i nie mam zainteresowania. Polecam to dobra metoda.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: timon »

Bogobojni pis-policjanci w akcji. Mężczyzna na głównej ulicy Lublina napluł w twarz nastoletniej muzułmance, a stojący nieopodal policjanci na zgłoszenie zareagowali śmiechem.
Ich koledzy w Radomiu są jeszcze lepsi. Według Płaszczaka winne jest PO, jak zawsze.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: BodomChild »

timon pisze: Mężczyzna na głównej ulicy Lublina napluł w twarz nastoletniej muzułmance
Oglądał za dużo TVP



Ciekawa jest postawa rządu, przecież Kaczyńscy to kiedyś normalni marksiści byli :) , a PiS ideologicznie się raczej zawsze odwoływał do przedwojennej sanacji, a nie do nacjonalistów. Co się stało? To zwykła chęć przypodobania się tradycyjnie ksenofobicznym Januszom i Sebom? Czy może chcą mieć środowiska nacjololo po swojej stronie?

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59DD5929

Chociaż wracając do sanacji, po przeczytaniu "Króla" Twardocha obraz sierot po Piłsudskim też przestaje być taki jednoznaczny (przynajmniej dla osoby, która się tematem dogłębnie wcześniej nie interesowała). W ogóle muszę o "Królu" więcej napisać w temacie książkowym, bo to dobra lektura.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: Maveral »

BodomChild pisze:To zwykła chęć przypodobania się tradycyjnie ksenofobicznym Januszom i Sebom?
To plucie na jakąś tam dziewczynę z wycieczki jest grubą przesadą, ale nie widzę potrzeby sprowadzania sobie muzułmanów tutaj na stałe. No bo w sumie po co? Jaki mamy w tym interes? Odwiedzać nasz kraj niech sobie odwiedzają, ale na stałe osiedlać ich tu nie chcę, a UE niestety chce nam ich wcisnąć. Dobrze, że swoistą "przysługę" zrobili nam Ukraińcy, których już mamy nad Wisłą ok. 1 miliona. Kiedy UE rzuca się o przyjmowanie biednych imigrantów (a mają na myśli jedynie tych z krajów Bliskiego Wschodu), to my wyskakujemy z tekstem, że przyjęlismy już milion równie biednych i pokrzywdzonych Ukrainców, którzy także uciekają przed wojną i zamykamy wszystkim japy ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: eLPeeS »

Kolega w robocie czyta ostatnio "Ludzie z placu słońca" Aleksandry Lipczak. Taka historia Hiszpani w pigułce. Niedawno wysłał mi fragment z opisu zjazdu partii gen. Franko:
Obrazek
Brzmi znajomo? ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Podział Polski - propozycja

Post autor: timon »

Maveral pisze: To plucie na jakąś tam dziewczynę z wycieczki jest grubą przesadą,
To nie plucie mnie bulwersuje, kretyni zawsze się znajdą, ale reakcja funkcjonariuszy państwa. Tych na ulicy i tych stojących wyżej. Czy ktoś słyszał słowa krytyki, reprymendy, zwolnienia tego policjanta? Co to ma znaczyć, że ktoś jest obrażany, atakowany a policjant się śmieje. Upadek tej służby w czasach pisu jest straszny. Jeszcze kilka takich akcji i nie będę widział różnicy miedzy nimi a gliniarzami z prl, co gorsze chyba ich zwierzchnikom o to chodzi. Kolejny etap odbudowy prl-u z twarzą katolicką.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ