Cyberpank

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Cyberpank

Post autor: timon »

Pierwszy gameplay
Mnie się podoba ale mam nadzieję, że będzie opcja przejścia z mniejsza ilością trupów.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Cyberpank

Post autor: peter_spy »

Wygląda ciekawie, oby była jakaś opcja stealth + możliwość wyłgania się z niewygodnych sytuacji ;)
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Cyberpank

Post autor: Nivellen »

Ciche sposoby przejścia pojawią się pewnie dopiero po kupieniu i zamontowaniu odpowiednich implantów. Szczegółowość środowiska robi wrażenie. W pierwszym "Wieśku" co chwila spotykało się tego samego NPC, tutaj ze dwa razy wydawało mi się, że widziałem podobną postać. Jest dobrze, szczególnie, że sporo może się jeszcze zmienić na lepsze.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Cyberpank

Post autor: Maveral »

1. Graficznie nie porywa. Zaserwowano nam taki standardzik, ale na pewno nie jest to żadna rewolucja. Sądzę, że wynika to z faktu pójścia na kompromis, tak żeby sprzęty graczy mogły to w ogóle uciągnąć.
2. Sama rozgrywka też odkrywcza nie jest, taki strzelankowy standardzik.
3. Podobały mi się dźwięki otoczenia i muzyka :ok
4. Co bardzo ważne (przynajmniej dla mnie) - jest klimat!
5. Do pełni szczęścia brakuje dobrej fabuły i mam nadzieję, że takowa będzie ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Cyberpank

Post autor: BodomChild »

Ja jestem spragniony takich gier, więc się jaram. Grafika, jak na wersję alpha, wygląda świetnie, myślę, że bliżej premiery jeszcze zobaczymy naprawdę fajne rzeczy, szczególnie w kwestii oświetlenia, neonów itp.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Cyberpank

Post autor: eLPeeS »

Wygląda zacnie. Też uwielbiam takie klimaty. Szkoda że mój lapek pewnie tego na dzień premiery nie uciągnie. Choć bardziej niż to, że nie zagram boli mnie tylko jedna rzecz - że nie kupiłem na początku roku akcji CDR ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Cyberpank

Post autor: Michal »

A mnie boli, że sprzedałem swego czasu po 15zł/szt... W sumie samo się sprzedało, bo puścił stop loss po infie o przesunięciu premiery W3.
ODPOWIEDZ