The Mandalorian

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

The Mandalorian

Post autor: timon »

TAK, to jest ten film w świecie SW na jaki czekałem od dawna. Scenografia przywodząca na myśl pierwszą (starszą) sagę (i jednocześnie dziki zachód) ale użyta tak jakby była codziennie w użyciu czyli wszelkie drobiazgi używane wcześniej przez bohaterów w rękach zwykłych "ludzi", postawienie na głowie "zasad"np. trooperzy ukrywający się i przywodzący na myśl partyzantów/rebeliantów, bohater nie gadający o mocy ale mocno walący w .... to co staje mu na drodze, no i na koniec zagadkowy "cel" łowów. To wszystko powoduje, że oglądałem pierwszy odcinek z radością o której już zapomniałem na filmach z serii SW (nie licząc Rouge One). Polecam i czekam na dalszy ciąg i mam nadzieję, że tego serialu nie spie...lą

Żartobliwie mówiąc tylko muzyki Moricone i Clint Eastwooda brak.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ