Blood West

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Blood West

Post autor: eLPeeS »

Obczajcie sobie nową rolę Stephena Russella - Blood West Jakby się komuś nie chciało klikać w link opis ze Steam: "W BLOOD WEST legendy Dzikiego Zachodu zderzają się z lovecraftowskim horrorem we wciągającym, skradankowym FPSie. Jako Nieumarły Rewolwerowiec szukaj sposobu zdjęcia klątwy, błąkając się po pustkowiach. Czekają cię 3 rozdziały, rozwój postaci, liczne questy i ponad 20 godzin gry!" Oglądałem jakiś gameplay i wygląda fajowsko. Dziś premiera i wiadomo od razu promka - 69.99zł. Właśnie myślę czy sobie obok nowego zestawu LEGO nie kupić na mikołaja ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Blood West

Post autor: Zaratul »

Kupiłem grę rok temu i potwierdzam. Świetny immersive sim połączony z horrorem\shooterem. Dzisiaj gra wyszła z wczesnego dostępu. Przeszedłem w EA pierwszy epizod który był świetny, teraz mnie czekają bagna i 3 chapter. Za 7 dych jak najbardziej warto!
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
ODPOWIEDZ