T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Angel
Bełkotliwiec
Posty: 9
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 17:42
Lokalizacja: Myślenice

T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Angel »

Chodzi mi o ten objectiv"Search for more information about the 'Hag' who attacked you" zeszukalem wszystko 100% mam skradzione gonie od niedzieli juz nie mam nerwow plz wie ktos moze gdzie znajde te informacje reszte zadan w tej misji mam juz wypelnione zostaje tylko to jedno i nie moge przez niego opuscic tego domu wariatów :?: :?:
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Bukary »

► Pokaż Spoiler
Nie pamiętam w tej chwili dokładnie.
Ostatnio zmieniony 05 kwietnia 2021, 12:19 przez raven4444, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: test
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Mellitus
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 24 sierpnia 2003, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Mellitus »

Właśnie.
► Pokaż Spoiler
Ostatnio zmieniony 05 kwietnia 2021, 12:14 przez raven4444, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: spolier
"Lecz jak mam osiągnąć Eden,
Jeśli ona ma lat dwadzieścia dwa,
A ja jutro skończę siedem"
R. Kasprzycki, Bo jestem powietrzem...
Peter
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 07 lipca 2004, 14:33

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Peter »

A jam mam nastepujacy problem w tej misji:
w jaki sposob przeniesc sie w czasie? Znalazlem tajemnicze przedmioty ktorych nie da sie podniesc np: kolyske, maske tace itp. W innym temacie o tej misji ktos napisal ze trzeba nalozyc maske na jakiegos manekina, ale ja nie moge nawet podniesc tej maski. POMOZCIE :!: [/spoiler]
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Pablo »

► Pokaż Spoiler
Pablo
Peter
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 07 lipca 2004, 14:33

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Peter »

Dzieki Pablo za rade
► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Pablo »

Bo w takim razie jeszcze nie czas na przejście
► Pokaż Spoiler
Pablo
Awatar użytkownika
snow-ranger
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 14 września 2006, 16:46

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: snow-ranger »

Mam problem nie mogę znaleźć pamiętnika Laury ani więcej informacji o wiedźmie. Wyczytałem powyżej że do tego potrzebne cofanie w czasie "Ale ja wszystkie te rzeczy odłożyłem na swoje miejsce, te zabawki itp." i teraz nie wiem co mam robić.
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: _OskaR »

snow-ranger pisze:Mam problem nie mogę znaleźć pamiętnika Laury ani więcej informacji o wiedźmie. Wyczytałem powyżej że do tego potrzebne cofanie w czasie "Ale ja wszystkie te rzeczy odłożyłem na swoje miejsce, te zabawki itp." i teraz nie wiem co mam robić.
Najpierw:
Mellitus pisze:Właśnie.

Duże pomieszczenie z jednym "cieniem" i szpitalnymi łóżkami. Książka jest na końcu pokoju.[spoil/]
Awatar użytkownika
snow-ranger
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 14 września 2006, 16:46

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: snow-ranger »

Czy to to pomieszczenie gdzie niby jest księga? Bo jakoś nie mogę znaleźć jej, jeżeli to to pomieszczenie powiedz w którym miejscu to jest.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: _OskaR »

Powinna być na końcu- na pulpicie.
Awatar użytkownika
snow-ranger
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 14 września 2006, 16:46

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: snow-ranger »

Hmm, jak tam się dostać?
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: _OskaR »

Podeślij mi save'a, to sprawdzę co i jak.
Awatar użytkownika
snow-ranger
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 14 września 2006, 16:46

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: snow-ranger »

Właśnie mi ten save się skasował. :( Tyle roboty na nic.

Czy to nowość czy nie, jak wejdę do takiej klatki w tej misji i zamknę się w niej to cofam się w czasie i mogę zabijać tych strażników bez ponownego powrotu do spółczesności? I jeszcze jedno spaliłem już pamiętnik Laury przeczytałem notatki o wiedźmie i teraz mam wyczyścić podłogę z krwi Laury, skąd mam wziąć ten środek do czyszczenia podłóg.
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2008, 00:12 przez snow-ranger, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: marek »

nie wiem co to "podługa", ale środek do czyszczenia podłóg chyba jest za pokojami "tortur" (tam, gdzie special loot - skalpel czy coś takiego). Nie wiem jak ci to jaśniej opisać. Mógłbym ci wskazać na mapie, jeślibym miał takową.

A księga jest w wieży, tam, gdzie stoją łóżka (wieża dziecięca bodajze)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
snow-ranger
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 14 września 2006, 16:46

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: snow-ranger »

Wielkie dzięki marek tylko nie powiedziałeś mi że ten środek ma być w przeszłości, ale szybko na to wpadłem. A z błędem podłóg, no cóż każdemu może się zdarzyć :).
stk5
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwietnia 2007, 01:38

Problem z misja Robbing the cradle

Post autor: stk5 »

Gdzie znajduja sie dodatkowe informacje o wiedzmie? Latam juz kilka godzin w przeszlosci i terazniejszosci i nic, reszta zadan juz wykonana i mam tylko z okna wyskoczyc. Plz HELP!!!!
I WANT THEE FOR THE BUILDERS TEAM!!!
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: raven4444 »

Jest już temat o tym.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Bruce »

No i kolega nie czytał tego tematu. Zwłaszcza tego na czerwono. Zgadnij co zrobię 8-)
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Majorka636
Bełkotliwiec
Posty: 5
Rejestracja: 28 marca 2009, 14:07

Sierociniec - kolejność zadan

Post autor: Majorka636 »

Hej! Nie wiem, czy komuś z Was się coś takiego zdarzyło, no ale moze wiecie czy jest jakis sposob żeby to odkręcić.
Jestem w tej misji w Sierocińcu, zrobiłam już wszystko o co poprosił mnie duch Lauryl, przeniosłam się do przeszłości, tam też już wykonałam wszystykie zadania, pozostało tylko wejść do wieży dziecięcej i z niej skoczyć.... I tu jest właśnie problem, gdy próbuję wejść na wieżę Garrett mówi że po wejściu na wieżę nie będzie już odwrotu i że zanim tam wejdzie musi załatwić wszystkie sprawy.... Co się okazało... nie rozwiązałam 1 zadania - "dowiedz się czegoś o wedźmie która cię wcześniej zaatakowała", no i teraz mam problem..... Bo nie wiem co zrobić, i czy wogóle da się coś zrobić czy muszę zacząć misję od początku?? Bo aż przeczytałam solucje do tej misji i okazało się, że żeby rozwiązać to zadanie muszę się udać do wieży dziecięcej i przeczytać list - tyle tylko że ten list znajduje się w teraźniejszości, a ja jestem w przeszłości... :/ i co teraz zrobić? Da się jakoś wrócić do teraźniejszości alebo zrobić coś żeby nie trzeba było lecieć z tą misją od początku??? Plizzz, pomóżcie :)
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Spidey »

Z tego co wiem, to daj się złapać - wrócisz wtedy do teraźniejszości. Wykonaj cel, a następnie wróć do przeszłości wykorzystując inny przedmiot. Powinno wypalić... ;)
Majorka636
Bełkotliwiec
Posty: 5
Rejestracja: 28 marca 2009, 14:07

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Majorka636 »

Dzieki :) zaraz wyprobuje :)
A to nie bedzie tak ze jak dam sie zlapac i wroce do terazniejszosci, to po ponownym powrocie do przeszlosci bede musiala od poczatku wykonywac wszystkie zadania?

[ Dodano: Sob 28 Mar, 2009 15:53 ]
Wypróbowałam... tylko dalej mam problem :/ weszłam do tej wiezy dzieciecej, na wprost wejscia jest podwyzszenie a na nim kartka, napisane jest "Przeniesiono nas gdzie indziej, pewnie potrzebne sa miejsca dla nowych pacjentow. Ktos tam powiedzial mi zebym nie płakała bo to denerwuje Inspektora" - przeczytalam tą kartkę, ale mimo to zadanie "Dowiedz się czegoś o wiedźmie" nie odznacza się jako wykonane. Może ktoś pomóc i podpowiedzieć co należy zrobić żeby wykonać to zadanie?
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: raven4444 »

W teraźniejszości wejście do Wierzy Dziecięcej jest zawalone...trzeba tam pójść w przeszłości (kręci się tam 1 widmo) księga na jest na końcu pomieszczenia,
► Pokaż Spoiler

BTW Należy czytać całe tematy bo ta odpowiedź jest w 2 poście.
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: Daweon »

Robiłem tę misję 3 razy i nie miałem żadnych problemów, ale każdemu może się zdarzyć.
Ponieważ nie wiedziałem, że cały loot znika w przeszłości, podróżowałem tam dwa razy między którymi wziąłem surowicę rozkładu. Gdy doszedłem do strychu nie dało się usunąć krwi mimo, że wyraźnie było napisane, że mam tą surowicę. Co robić?
Jakby co, to sprawdziłem czy nie muszę jej brać jeszcze raz i jej tam nie ma i tam jej nie ma.

EDIT: Już nie ważne, nie spaliłem pamiętnika :wst . BARDZO przepraszam za zaśmiecanie.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: T3 - Misja 15 "Robbing the Cradle"

Post autor: karlat11 »

Witam.
Mam pewną sprawę, która mnie cały czas zastanawia, jeżeli chodzi o przytulisko...
Jakiś czas temu, gdy ostatnio w to grałam, zauważyłam (już "w głębi" przytuliska - to znaczy na 2. jego części (tam, gdzie już są puppety)) hen w górze dwie strzały gazowe, ale nie wiem, jak tam się dostać. :(
Próbowałam tam wskoczyć, lecz nie potrafię...
Może znacie jakiś sposób by tam się dostać?

O to, to miejsce w ichniejszej stołówce:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ