Frakcje w T3.

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Frakcje w T3.

Post autor: marek »

Prosiaq pisze:Albo zabijał mechanicznego Konstantyna
bez przesady - przecież on utłukł jedynie awatara, czyli uosobienie boga pogan - czyli kiedyś wróci :-D może o tym zrobią następna część?
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Prosiaq
Mechanista
Posty: 385
Rejestracja: 25 lutego 2006, 02:29
Lokalizacja: Pionki

Re: Frakcje w T3.

Post autor: Prosiaq »

Fajnie by było... Ogólnie mogliby zrobić następną część Thiefa, w której byłoby nawiązanie do wszystkich poprzednich części - znajome osoby, przedmioty, lokacje... Oooo, a może nowy temat - jak miałaby wyglądać nowa część Thiefa? Pisalibyśmy tam swoje opinie, pomysły - a później wysłać to do Eidosa ;)
War! Never been so much fun! Go to your brother! Kill`em with your gun!
Kliknij... Tak bardzo cię prosię...
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Frakcje w T3.

Post autor: marek »

Prosiaq pisze:Oooo, a może nowy temat - jak miałaby wyglądać nowa część Thiefa? Pisalibyśmy tam swoje opinie, pomysły - a później wysłać to do Eidosa
już chyba był taki temat kiedyś...., chyba tutaj były rozmowy o tym: http://www.thief-forum.pl/viewtop ... 27&start=0
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: Frakcje w T3.

Post autor: ShadowG »

Prosiaq pisze:Taaaa... I będzie okradał cyborgi-Hammerites... Albo zabijał mechanicznego Konstantyna :P
A może w ogóle, zamaist Thiefa4 wyjdzie Deus Ex3(nie licząc P:Snowblind) :-D
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Frakcje w T3.

Post autor: eLPeeS »

Tak sobie gram znowu w TDS i przypomniałem sobie o tym temacie. Konkretnie zaś o tym, że niby po zabiciu wszystkich robali i zakrzewieniu wszystkich kamieni dostaniemy od frakcji jakieś nagrody. Konkretnie - jakie nagrody? Nie za bardzo chce mi sie latać po całym mieście i marnować strzały jeśli w nagrodę dostanę jakiś jeden marny kielich czy coś w tym guście. Wie ktoś coś na ten temat?
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Frakcje w T3.

Post autor: Henry »

Nagrodą jest chodzenie bez szwanku pomiędzy poganami lub młotkami.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Frakcje w T3.

Post autor: eLPeeS »

W takim razie czemu Bukary pisze, że "w domu Garretta pojawią się nagrody"? Bo to, że nas nie będę atakować, nawet na swoim terytorium, to można uzyskać zabijając/zakrzewiając kilka sztuk a tu chodzi o wszystkie 15 sztuk dla każdej frakcji.

[ Dodano: Wto 09 Paź, 2007 01:14 ]
Ubiłem! Zakrzewiłem! Bonusy dostałem :-D
:arrow: Za zabicie 15 robali dostajemy od Hammerytów nową rurę w mieszkaniu pełną mikstury leczniczej - leczy do pełnego zdrowia. Można jej użyć raz na dzień. Szkoda tylko, że bonus ten można otrzymać dopiero dnia 8 (bo dopiero wtedy można ubić ostatniego robala w stacji pomp w Auldale) czyli prawie na sam koniec gry.
:arrow: Za zakrzewienie 15 kamieni od Pogan dostajemy krzaczora w mieszkaniu, który co dzień daje 3 kryształy mchu. Tego bonusa można mieć już od dnia 7 czyli praktycznie też na prawie sam koniec gry.

Poniżej rozjaśniony screen co i jak wygląda. Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało po co w domu Garretta to śmieszne podwyższenie. Teraz już wiem 8-)
http://img172.imageshack.us/img172/3383/garapgt5.jpg
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Frakcje w T3.

Post autor: Bruce »

Ten pierwszy bonus jest w ogóle nieprzydatny. Przecież prawdziwy złodziej unika wszelkiej walki, a co za tym idzie, nie traci w ogóle zdrowia. Całkiem chybiony ten bonus.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Frakcje w T3.

Post autor: Bukary »

Tak, te nagrody są dosyć marne. Nagoni się człowiek po Mieście... i kicha...
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Rick
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 10 marca 2009, 16:46

Re: Frakcje w T3.

Post autor: Rick »

Oba sa niepotrzebne.Jak mówił Bruce złodziej nie walczy więc życia nie traci,a poco strzały z mchu do cichego chodzenia jak sam umie cicho chodzić. :? Ja te strzały mchowe kolekcjonuje se 8-)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Frakcje w T3.

Post autor: SPIDIvonMARDER »

W T2 na expercie często korzystałem ze strzał mchowych, ale nigdy mi ich nie brakowało, a zwłazcza w T1, a już w ogóle w T3, gdzie pełno ich leżało po mieście.
A miksturki życia w T3 są tak tanie...
Fakt, obie nagrody nietrafione (nie mówiąc już o zadaniach, to chyba inny temat). Ja wolałbym od Pogan złoto, a od Młotków wodę święconą.
Obrazek
Rick
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 10 marca 2009, 16:46

Re: Frakcje w T3.

Post autor: Rick »

Nie,sory dokonałem przełomowego odkrycia :shock: .Strzałami mchowymi da się fajnie dusić strażników :P :-D
Awatar użytkownika
Pablito
Kurszok
Posty: 509
Rejestracja: 15 lutego 2004, 20:40
Lokalizacja: Z tamtąd

Re: Frakcje w T3.

Post autor: Pablito »

Raczej wyciszać :P
ODPOWIEDZ