Liczba hauntów

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Liczba hauntów

Post autor: Katharsis13 »

Pytanie: co to jest haunt? Czy to ten z mieczem i trupią czachą zamiast twarzy oraz dzwiękiem łańcuchów przy chodzeniu? Jakoś nigdy nie zwracałam uwagi ile ich zabiłam, czy wszystkie (a gram na ekspercie), a jednajk przechodziłam misję. Co do Murusa, to nie znam angielskiego, aby dokładnie zrozumieć jego polecenia, tylko tak zgrubsza... . Ale dyskusja mnie zaciekawiła i jeszcze dziś przejdę misję i... policzę, he he :twisted:
Sowy nie są tym czym się wydają...
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Liczba hauntów

Post autor: Bruce »

Katharsis13 pisze:co to jest haunt? Czy to ten z mieczem i trupią czachą zamiast twarzy oraz dzwiękiem łańcuchów przy chodzeniu?
Dokładnie :-D A tak poza tym to jest najlepsza misja w T1 :-D
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Liczba hauntów

Post autor: Katharsis13 »

Czy ja wiem... ?:? Dla mnie chyba "Zabójcy" i w domu Konstantyna (nie pamietam dokładnego tytułu). Nie przepadam za zombiakami, a "Powrocie..." jest ich stanowczo za dużo, podobnie jak "Rogu Q." - misja niezła, ale ilość truposzy mnie dobija
Sowy nie są tym czym się wydają...
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Liczba hauntów

Post autor: Bruce »

Rzecz gustu. Ja wolę plansze z umarlakami niż z ludźmi. Zawsze kiedy dochodziłem do jakieś planszy z truposzami to robiłem jeden dzień przerwy bo się... bałem :oops:
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
forti
Ożywieniec
Posty: 95
Rejestracja: 04 sierpnia 2004, 12:22
Lokalizacja: kraśnik

Re: Liczba hauntów

Post autor: forti »

Gdy grałem pierwszy raz w T1 , też sie się bałem zdechlaków :-D , raz w nocy matka przybiegła do mnie do pokoju z pretensjami i żebym przyciszył bo jakis potwór strasznie rzęzi. Teraz zdechlaki nie robią już na mnie wrażenia 8-) , ale wkurzają mnie te ich odgłosy, chętnie wysłał bym ich do dobrego laryngologa. Haunty zaś zabijam w prawej ręce dzierżąc miecz a w lewej papierosa 8-) :-D
"Jak tam było, tak tam było,
Ale jeszcze nigdy tak nie było,
Żeby jakoś nie było."
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Liczba hauntów

Post autor: Bruce »

A ten strach przed umarlakami pozostał mi do dzisiaj :wink:
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Liczba hauntów

Post autor: Katharsis13 »

Faktycznie, to musi być jakiś "lęk pierwotny" przed tymi umarlakami, bo na począdku również przyprawiały mnie o dreszcze. Zwłaszcza gdy nagle zaskoczyły Garretta, powstawały z tym diabelnym zawodzeniem. Podskakiwałam wtedy na krześle, serce dostawało nagle "speeda" i ręce mi się niesamowicie pociły. Teraz mi przeszło, na szczęście, bo pewnie nabawiłabym się jakiejś nerwicy :wink:
forti pisze: ale wkurzają mnie te ich odgłosy, chętnie wysłał bym ich do dobrego laryngologa.
To mie tak drażni, że jak tylko mam odpowiednią ilość środków, to wszystkie niszczę, albo przynajmniej staram się zlikwidować jak najwięcej.
Ale odbiegamy od tematu.
Bruce pisze:Jeśli grasz na expercie to bez tych hauntów nie ukończysz misji. 3 jest pod ołtarzem gdzie znajduje się oko, 1 na dziedzińcu gdzie po raz pierwszy spotyka się Murusa, 4 patroluje teren katedry i 1 jest w piwnicach :wink:
Nie wiem, czy się ukończy czy nie, bo nie chciało mi się sprawdzać. Ale poza tym Bruce ma rację: hauntów jest 9 i dokładnie w tych miejscach.
Sowy nie są tym czym się wydają...
Awatar użytkownika
Master Garret
Akolita
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2004, 21:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liczba hauntów

Post autor: Master Garret »

Jest ich 9:) wlasnie sie doliczylem :) Bruce ma racje:)
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Liczba hauntów

Post autor: marek »

ja nie pamiętam, abym na jakieś polował - murus normalnie chciał, abym coś zrobił, ja to robiłem omijając te stworki (oczywiście nie wszystkie), tyle, że biegając za mną były potem wszędzie indziej.... nawet miałem na końcu zonka, kiedy wysadzałem bramę, bo jakiś mnie zaszedł i zdzielił (o mało wtedy zawału nie miałem :wink: ), ale nie zabijałem (o ile to dobre określenie) wszystkich
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Liczba hauntów

Post autor: Bruce »

Master Garret pisze:Bruce ma racje:)
Oczywiście, że mam. Zawsze mam rację :-D
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Bresso
Ożywieniec
Posty: 119
Rejestracja: 08 sierpnia 2004, 20:09

Re: Liczba hauntów

Post autor: Bresso »

Master Garret pisze:Jest ich 9:) wlasnie sie doliczylem :) Bruce ma racje:)
Dobra Bruce przyznaję ci rację. U mnie znalazłem tylko 8 hauntów, ale jeśli tyle osób potwierdza to, że hauntów jest 9 to się nie będę kłócił.
ODPOWIEDZ