T3 i sterowanie

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Shadow
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 19 grudnia 2003, 21:30

T3 i sterowanie

Post autor: Shadow »

Chodź grę mam od premiery dopiero teraz zacząłem grać. Trzeba było trochę sprzęt podrasować bo wydolność enginu pozostawia wiele do życzenia patrząc na to co on potrafi. Po drodze oczywiści zaliczyć musiałem wielkie fpp-y tego roku: Doom 3 i Half-Life 2. I teraz jak tak sobie gram w T3 to sobie myślę, o tej sławetnej wodzie nad którą tyle dyskutowaliśmy. Spójrzcie jak to wygląda w HL-2. Normalnie aż niemal czuć jej zimny nurt na swoich nogach jak się do niej wejdzie. A w T3 normalnie żenada. W studniach to zwyczajną teksturę położyli. Wstyd panowie, wstyd.
Ale nie o tym chciałem pisać. Ponieważ jestem zagorzałym fanem obydwu poprzednich części chciałem powiedzieć że jak na razie w "trójce" najbardziej denerwuje mnie jedna rzecz. Sposób poruszania się Garretta. Twórcy wprowadzili to "poczucie własnego ciała" widać ręce, nogi i to mnie najbardziej denerwuje. Kiedy stoję i spojrzę w lewo (obrót głowy) i chcę szybko obrócić się całym ciałem w tą stronę by iść to Garrett wykonuje jakieś bardzo nieskoordynowane ruchy. Jakby nawalony był lekko. Czy nie ma no to jakiejś rady ? Może gdzieś w plikach można to wyłączyć zlikwidować ? To samo dotyczy wychylania się. Nie dosyć że odbywa się to strasznie wolno to jeszcze za każdym razem wysuwamy się coraz bardziej zza ściany. Cholera człowieka bieże.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: T3 i sterowanie

Post autor: eLPeeS »

Shadow pisze:Garrett wykonuje jakieś bardzo nieskoordynowane ruchy. Jakby nawalony był lekko. Czy nie ma no to jakiejś rady ?
Wlasnie przezywam cos takiego w RL i musze przynzac ze w grze to mniej denerwuje. Poradzic zas moge prysznic, multiwitaminke i cos do zarcia co tez sam zaraz uczynie. Oby ci sie poszczescilo i bys znalazl to co ci potrzebne. Ja staralem sie pomoc na miare moich aktualnych mozliwosci kotre z racji mego stanu za duze nie sa. :?
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Shadow
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 19 grudnia 2003, 21:30

Re: T3 i sterowanie

Post autor: Shadow »

Gdzieś wyczytałem, że w configu coś się zmienia i już chłop wychyla się szybko zza ściany tylko nie pamiętam gdzie to było :(

eLPees ---> A wiesz co jest najlepsze na kaca ?
Dzień prędzej nie pić :-))
ODPOWIEDZ