problem z misja - party

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

gawr0n
Miastolud
Posty: 69
Rejestracja: 28 września 2004, 14:01

problem z misja - party

Post autor: gawr0n »

kolo szklarni,w ktorej jest pajaczek wchodze przez okno dzieki strzale z pnaczem...jak tam wejde to ogluszam straznika i spotykam drzwi przez ktore nie wiem jak wejsc,bo wytrychy nie dzialaja...a wiec czy wiecie gdzie moge znalezc klucz?
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: problem z misja - party

Post autor: Maveral »

Klucz to nie wiem gdzie jest, ale wiem, że w sekretnym pomieszczeniu czyli pracowni astronoma (czy jakoś tak) jest taka duuuuża mina. Wystarczy ją mieć, podłożyć pod zamknięte drzwi, potem z dala przywalić w nią ognistą strzałą i... drzwi stoją otworem. W sumie to nie wie czy ołaca się robić tyle zachodu dla tego pomieszczenia, ale wiem, że ciekawośc nie pozwoli ci nie sprawdzić :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: problem z misja - party

Post autor: timon »

Klucz ma jedna z osób będących na party.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
gawr0n
Miastolud
Posty: 69
Rejestracja: 28 września 2004, 14:01

Re: problem z misja - party

Post autor: gawr0n »

jeeej...dzieki wielkie rowniez...udalo sie 2 strzalami ognistymi otworzyc drzwi...i nie wiem,duzo fajnych rzeczy bylo w srodku,wiec warto bylo...thx znowu:-)
gawr0n
Miastolud
Posty: 69
Rejestracja: 28 września 2004, 14:01

Re: problem z misja - party

Post autor: gawr0n »

heh =- wlasnie dotarlem do tego miejsca o tym astronomie o ktorym mowisz...i rzeczywiscie znalazlem materialy wybuchowe,ale po co mi one skoro rozwalilem tamte drzwi 2 stralami ognistymi?...to moze brama o ktorej mowisz,to jakies inne drzwi?...pamietacie moze?
a, i smieszne,ze w tym pokoju jak rozwali sie te 2 deski zaslaniajace otwor w scianie,to dochodzi sie do samego poczatku mapy hehe...cfanie zrobione :-)
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: problem z misja - party

Post autor: Maveral »

Jak widzisz T2 ma wiele sekretów i zakamarków - zapewne i tak nie wszystkie jeszcze znalazłeś :wink: Co do tych drzwi to na pewno chodzi mi o te które opisałeś. Po prostu nie wiedziałem, że strzałami ognistymi też można je otworzyć, myślałem, że do tego koniecznie potrzebna jest ta duża mina... :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
gawr0n
Miastolud
Posty: 69
Rejestracja: 28 września 2004, 14:01

Re: problem z misja - party

Post autor: gawr0n »

nie no,zabawe z theefem dawno zaczalem i masz racje - gra jest wysmienita,strasznie podoba mi sie swiat stworzony w glowie tworcow i moznosc w nim wszedobylstwa hehe:-)...
ale zapewnie nie tylko ja ubolewam ze nie ma spolszczenia...
i coz - okazalo sie ze trzeba miec wysmienity nagielski zeby cos panimawac:-)...dlatego tesh nie skoncze grac,poki nie dowiem sie czegos w nowym temacie ktory zaloze:-)...:->
dzieki oczywiscie za all
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: problem z misja - party

Post autor: timon »

trzeba miec wysmienity nagielski
Polski też by się przydał.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
gawr0n
Miastolud
Posty: 69
Rejestracja: 28 września 2004, 14:01

Re: problem z misja - party

Post autor: gawr0n »

nie wiem do czego pijesz?...zwykla literowka,z powodu szybkiego pisania...no i z malego A,bo rzadko pisze cokolwiek z duzej litery...
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: problem z misja - party

Post autor: timon »

Literówki - sam je robię. Reszta to : brak polskich liter, brak interpunkcji, dziwna "ortografia'' - mało ?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: problem z misja - party

Post autor: Maveral »

Boshe Timon - ręce opadają. Nie masz się czego czepiać już :wink: Choć przyznam, że gawr0n mógłby się trochę postarać, bo istnieje taka funkcja jak ZMIEŃ (która pozwala zmienić napisany przez siebie post jakby ktoś nie wiedział), a poza tym tu nie musisz się spieszyć z pisaniem, to nie chat :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
ODPOWIEDZ