T1 problem z instalacją (brakuje plików "ukrytych"

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

jonas
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 12 stycznia 2005, 22:09

T1 problem z instalacją (brakuje plików "ukrytych"

Post autor: jonas »

Pokój domowi temu i wszystkiej wokół krainie, a także pomyślność wszelaka na tubylców, chuć na ich bydło i urodzaj na zboże!

Dawno, dawno temu miałem płytkę z Thiefem 1. Miłowałem ją, miała osobne pudełko, miejsce na stojaczku i w ogóle. Niebaczniem ją pożyczył eony temu i to był ostatni raz, kiedy widziałem ją żywą. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... Khem, ad rem - tak zwany kolega nagrał mi jakiegoś smerfastycznego Thiefa po polsku i tak dalej. Ucieszon jak młody szczypior na wiosnę wetknąłem ją do napędu, wcisnąłem "Instaluj" jak Windows przykazał i ... rzyć blada listopadową nocą, nie działa. Pojawia się komunikat obelżywej treści ("komunikat_przed.jpg"). Zadałem sobie ten trud i przeczytałem go, zaczem wiedziony instynktem wieloletniego użytkownika Windowsów maści wszelakiej upewniłem się, że zaprawdę nie ma tam pomienionego pliku. Obrzuciwszy tak zwanego kolegę oraz jego rodzinę do siódmego pokolenia wstecz piętrowym rosyjskim przekleństwem, pogmerałem tu i ówdzie i wyłuskałem z Office'a 2000 takiż plik ("_setup.dll"). Dreck to pomogło, komunikat zmienił swą treść na "komunikat_po.jpg", a gra dalej odmawia instalacji.
Ów kolega nagrałby to może znowu jak trzeba, ale źródłem dlań była płytka, której nigdy nie sprawdzał pod kątem poprawności działania i która (com sam sprawdził) jest a) siódmą wodą po kisielu z Garretta b) też nie zawiera wszystkich plików.
Rzeźbiłem dalej - próbowałem uruchomić grę bez instalacji prostą metodą skopiowania samego folderu "Thief" z płyty. To też nie pomogło ("komunikat_cd.jpg").
Próbowałem coś spłodzić z dema (demo mam i działa). Efekt przemilczę :>
Ad rem po raz kolejny - czytacie to wszystko (albo i nie), albowiem pożądam pomocy - uniżenie & nieśmiele pytam o brakujące pliki (bo najpewniej jeszcze czegoś prócz pomienionego setupa brak). Spis plików, które moja płyta zawiera, jest na załączonym obrazku ("pliki_cd.jpg").
Jakby znalazł się na tyle uczynny humanoid, któren by spojrzał okiem sokolim, czego mojej "płycie instalacyjnej" brakuje i wysłał to na mój skromny adres mailowy, to bym się ze szczęścia zapluł. No, może bez takich perwersji, podziękowałbym literkowo, niemniej z całego robaczywego serca i sumienia.
Aha, "no cd crack" jakiś tam znalazłem, dało to tyle, że nic nie dało (nawet się nie włączył, ani crack ani gra. Najpewniej to nie crack, tylko świąteczny, bonusowy pakiet trojanów i spyware'ów).

Jeśli przez to przebrnęliście, zrozumieliście i wyrazicie to w mailu ze stosownymi plikami, tedy niechaj Allach ześle na was mrowie powabnych hurys, a brzuchaty Budda obdarzy was równowagą ducha i ciała.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie biegaj za stadem.
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: T1 problem z instalacją (brakuje plików "ukrytych"

Post autor: Maveral »

Może prościej byłoby kupić Thief'a przez internet - oryginał nie powinien być już taki drogi, myśle że ok 20 zł... :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: T1 problem z instalacją (brakuje plików "ukrytych"

Post autor: timon »

W wylistuj zawartośc płyty do pliku txt i zamieśc na forum
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
jonas
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 12 stycznia 2005, 22:09

Re: T1 problem z instalacją (brakuje plików "ukrytych"

Post autor: jonas »

As you wish, master. Co prawda jestem w pracy i trudno mi teraz o płytę, ale posiłkując się obrazkiem wylistowałem, jakoś rzekł, co następuje:

[_dodatki]
[_patche]
[cd]
[REDIST]
[SETUP]
[THIEF]
_INST32I. (?)
_ISDEL.exe
_SYS1.cab (?)
_USER1.cab (?)
autorun.apm
autorun.exe
autorun.ini
DATA.tag
DATA1.cab
ISUNINST.exe
IV5PLAY.exe
LANG. (?)
LAYOUT. (?)
MANUAL.pdf
OS. (?)
R2ctlNS.ocx
Readme.txt
Readme.doc (?)
setup.bmp
setup.exe
setup.ini
setup. (?)
setup.lid
setup.now. (?)
setupMM. (?)
SWFLASH.ocx

Tam gdziem pewny nie był, są (?). Pewny już to rozszerzenia, już to słuszności owegoż.
Nie biegaj za stadem.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: T1 problem z instalacją (brakuje plików "ukrytych"

Post autor: Jacek »

Brakuje ci:

_setup.dll
ASYCFILT.DLL
COMCAT.DLL
ctl3d32.dll
custom.dll
IMAGEHLP.DLL
MSVBVM50.DLL
oleout32.dll
olepro32.dll
shdocvw.dll
WININET.DLL

One nie są ukryte.

Trochę tego dużo, Mav ma rację, kup oryginał bo nie wiadomo czy pójdzie nawet jak je będziesz miał w katalogu ale nie na płycie.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: T1 problem z instalacją (brakuje plików "ukrytych"

Post autor: timon »

Jacek pisze:Brakuje ci:
.............
A według mojej wersji płyty
setup.bmp
setup.exe
setup.ini
SETUP.INS
setup.lid
tfjb.afp
_setup.dll
autorun.inf
custom.dll
igyq.afp
kxep.afp
kzxp.afp
panel.exe

kup lepiej nową płytę
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
jonas
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 12 stycznia 2005, 22:09

Re: T1 problem z instalacją (brakuje plików "ukrytych"

Post autor: jonas »

timon pisze:kup lepiej nową płytę
Tak też najpewniej uczynię. "Fallout 1" za 9,99 widziałem w jakiejś tam Biedronce, alem się spóźnił i zostało tylko nędzne wspomnienie na plakacie.
Dzięki, wielmożni, dzięki stokrotne.

Bajdełej (że tak rustykalnie zaangielszczę) - fajnie tu.
Nie biegaj za stadem.
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: T1 problem z instalacją (brakuje plików "ukrytych"

Post autor: Henry »

Jonasz, tak ładnie rapujesz, odezwij się do mnie na PW bo GG moło co używam, dostaniesz w prezencie TG
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: T1 problem z instalacją (brakuje plików "ukrytych"

Post autor: Henry »

I nie mów Piotrowi, bo tego nie lubi :wink:
ODPOWIEDZ